Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Viliuteee,lbai grazus abu paskutinieji tavo darbeliai wub.gif thumbup.gif Patiko juoduko kaklo apdaila. Ten is juosteles raukinukai padaryti ir prisiuta ax.gif Maciau keleta panasiu modeliuku ,puosniai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2009 03 07, 20:42)
Viliuteee,lbai grazus abu paskutinieji tavo darbeliai wub.gif  thumbup.gif  Patiko juoduko kaklo apdaila. Ten is juosteles raukinukai padaryti ir prisiuta  ax.gif  Maciau keleta panasiu modeliuku ,puosniai atrodo  4u.gif



ačiū mergaitės 4u.gif

o kaklas apsiūtas tokia juosele ,kurios nebereikia nė raukt,ji pati tokia jau gatava,paraukta ant gumelės pagrindo.Aš jau labai senai jas naudoju,jų yra visokių spalvų.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 03 07, 19:48)
ačiū mergaitės 4u.gif

o kaklas apsiūtas tokia juosele ,kurios nebereikia nė raukt,ji pati tokia jau gatava,paraukta ant gumelės pagrindo.Aš jau labai senai jas naudoju,jų yra visokių spalvų.

Oho bigsmile.gif Niekada tokios nemačiau schmoll.gif Reiks paieškoti tongue.gif
Atsakyti
Ir as ikelsiu savo darba pavasariui smile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(laimike @ 2009 03 07, 17:54)
naujas darbas  biggrin.gif
user posted image

laba grazu wub.gif ir as nusiziurejau si modeliuka... norejau paklausti kokio storio siulas naudotas? ir sudetis domintu:) net nzn kokius rinktis ax.gif
Atsakyti
Oho,prunskiene,tai bent ,kaip gražu ir dailu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 03 11, 22:42)
Ir as ikelsiu savo darba pavasariui smile.gif


tikrai kad OHO is pradziu teksto nepaskaiciau galvoju kad kazkas iesko schemos arba siai pideja siulo smile.gif o antra kart paskaiciau ir buvau sokiruota blink.gif super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 11 kovo 2009 - 22:50
Prunskiene ,puikus darbelis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 03 11, 23:36)
laba grazu wub.gif  ir as nusiziurejau si modeliuka... norejau paklausti kokio storio siulas naudotas? ir sudetis domintu:) net nzn kokius rinktis ax.gif

sveiki siulai yra pirkti is maximos kaip buvo akcija ,neturiu etiketes bet kiek atsimenu cia is vaikisku siuliuku ,, red heart baby ,,100g 410m 100% akrilanas
Dabar dar esu nusiziurejus stai si
user posted image
IR dabar neriu is maxi siulu is trikampeliu ,šiek tiek pakeiciau schema daugiau trykampeliu kad tiktu ismiera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimike: 12 kovo 2009 - 09:21
štai taip gaunas
user posted image
o čia vasarai ruosiuos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 03 11, 23:46)
Oho,prunskiene,tai bent ,kaip gražu ir dailu thumbup.gif  thumbup.gif

ta pati ir apie tavo darbus galiu pasakyti smile.gif aciu smile.gif

Zuviukas:), o man sitas megztukas toks paprastutis atrodo. aciu uz pagyras 4u.gif




laimike, labai grazu nuziurejusi esi, gal ir schemute turi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 03 12, 12:16)
ta pati ir apie tavo darbus galiu pasakyti smile.gif aciu smile.gif

Zuviukas:), o man sitas megztukas toks paprastutis atrodo. aciu uz pagyras  4u.gif
laimike, labai grazu nuziurejusi esi, gal ir schemute turi?  ax.gif

sioka takia turiu
user posted image
Atsakyti