Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

[quote=diudas,2009 02 22, 13:45]
Turbūt paskutinis mano žieminis mezginys - tunika

Man grazu user posted image. Kaip tik sinadien ziurinejau si modeliuka, bet galvojau nusimegzti is plonesniu ir nesiltu siulu, kad daugiau pavasariui tiktu.
O visos mezgejeles tokiu sexy darbeliu idejo user posted image, kaip tik pavasariui ....
Atsakyti
na stai pristatau ir as savo pastukini darbeli ax.gif magztukas-dovana... MAMAI blush2.gif mirksiukas.gif bet tinka ir man ax.gif

user posted image

is arciau...

user posted image

ir ant modeliuko blush2.gif
user posted image

o ideja pasiskolinta ir patobulinta pagal si ...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 23 vasario 2009 - 10:32
niu kaip gražu bigsmile.gif
bus patenkinta mama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 02 22, 13:45)
Turbūt paskutinis mano žieminis mezginys - tunika



Labai gražu. Tikiuosi ir aš greitai pabaigsiu savo paltuką ankstyvajam pavasariui ir galėsiu pasirodyti... blush2.gif


QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 23, 11:29)
na stai pristatau ir as savo pastukini darbeli  ax.gif  magztukas-dovana... MAMAI  blush2.gif  mirksiukas.gif bet tinka ir man ax.gif




Puikus megstinukas
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 23, 11:29)
na stai pristatau ir as savo pastukini darbeli  ax.gif  magztukas-dovana... MAMAI  blush2.gif  mirksiukas.gif bet tinka ir man ax.gif

user posted image

is arciau...

user posted image

ir ant modeliuko  blush2.gif
user posted image

o ideja pasiskolinta ir patobulinta pagal si ...
user posted image

Nuostabu. Ypač apdaila.
Atsakyti
Labukai 4u.gif

Atejau cion paskui paveiksliuko nuoroda
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 02 23, 11:29)
na stai pristatau ir as savo pastukini darbeli  ax.gif  magztukas-dovana... MAMAI  blush2.gif  mirksiukas.gif bet tinka ir man ax.gif


Zuviuk, kokia tu fajna auksine zuvele - ir megztukas toks auksiniazuvelinis wub.gif , labai labai dailutis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
jooo... blink.gif megztukas ir tunikos super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu merginos... ax.gif 4u.gif kazkaip "kankinau" sita megztukeli - man labai truko kazko prie mocherinio siuliuko... gal spalvos gal kazko - todel ir muza buvo apleidus ir sunkiai man su juo ejosi... bet kai susiuvau ir atradu kad turiu ta siuliuka margaji.... kazkaip momentaliai muza grizo ir rezultatas visai neblogas gavosi blush2.gif nes pries tai galvojau mesiu lauk as ji... ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Visų puikūs darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 02 22, 11:54)
gal galit kas nors ideti vaizdine medziaga arba pabandyti paaiskinti kaip reikia megzti:
2 akis sumegzti bloga akimi krypstancia i kaire
2 akis sumegzti bloga akimi krypstancia i desine

unsure.gif

Gal kiek padės user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meila: 23 vasario 2009 - 15:29
Diudas ,grazi tunika ir pynes tokios dideles dailios wub.gif thumbup.gif

Gintute,j ir tavo tunika labai grazi thumbup.gif thumbup.gif

Zuviuk, o vis del to ant modeliuko daiktas atrodo daug graziau nei padetas 4u.gif Bravo , papuosimas labai graziai atrodo ,pagyvina visa darbeli. Siek tiek kanciu ,o rezultatas blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 02 23, 16:27)
Gal kiek padės user posted image
user posted image


oj kaip aciu
aciuks.gif
Atsakyti