Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Kristinakristina aciu 4u.gif Tavo taip pat sauni palaidinuke thumbup.gif Graziai lygiai mezgi,kaip su masina .Keliu darbu nemoku megzt schmoll.gif kuris nors liks pamirstas ,arba isvis nei vienas nedamegztas lotuliukas.gif Nu nebent pasitaiko ,kai siulu truksta smile.gif

Liolke megztukas thumbup.gif Si rastuka jau senai nusiziurejau.Graziai atrodo kai derini pora spalvu,o cia matau tavo siulas dar ir su pukeliu bigsmile.gif Kokiais cia mezgei jei ne paslaptis ax.gif Pala dar isiziurejau ,kad ir karoliukais papuosei ooooo .... grazu wub.gif thumbup.gif

Pelytuke grazi Snaige Valentadieniui thumbup.gif Rankovytes graziai padarei ,o nugara lygiai mezgei ar irgi snaige ?
Atsakyti
QUOTE(Pelytuke @ 2009 02 12, 16:17)
Labukas, mergaites  mirksiukas.gif

spėjau ir aš pabaigti savo užmanymą prieš Valentadienį smile.gif

prašom, jūsų teismui smile.gif  4u.gif

user posted image


Nu labai labai graži palaidinė. Ir spalvos jėga, kaip suderintos. Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti

Liolke megztukas thumbup.gif Si rastuka jau senai nusiziurejau.Graziai atrodo kai derini pora spalvu,o cia matau tavo siulas dar ir su pukeliu bigsmile.gif Kokiais cia mezgei jei ne paslaptis ax.gif Pala dar isiziurejau ,kad ir karoliukais papuosei ooooo .... grazu wub.gif thumbup.gif

pasakysiu teisybe ir pati tiksliai nezinau kaip vadinas tik zinau kazkokie sintetiniai tie margi siaip jie buvo pirkti del kito megztinio tai liko todel ir prikombinavau, sveriami babinomis buvo panevezy pirkau, pasirode tokie ryskus kazkodel patiko jie man, o kiti vienspalviai tai angoros ir likutis nuo kito megztinio jei kas pamena to su laiptukais, karoliukai taip yra pasiuvineta nes ir pirkau del visai kitko liko tai ir kuriau kazka ant rankogaliu, kaklo ir apacios cia is neturejimo kas veikt biggrin.gif , dabar suku galva kaip viena megztini papuosus originalas is kurio paemiau ideja tai su priklijuojamais karoliukais ar akytem nezinau kaip tiksliai vadinas, bet bijau kad man nesilaikys, siuvinet kazkaip skystai laikos nebent pradziai kaip biseri daryt bet nezinau ar butu grazu tai nusipirkau juosteles su gelytem ir karoliukais bet kazkas ir gi ne to spalva nelabai tinka zodziu toliau galvosiu o kai sugalvosiu parodysiu ka prigalvojau ko gero teks klijuot man juos na bus matyt
Atsakyti
ačiū, merginos už pagyras 4u.gif Jūsų visų darbeliai taip pat fantastiški, visų jau ir nebeišvardinsiu, siunčiu visoms po balionėlį 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

labai malonu sulaukti gerų žodžių apie savo darbelį smile.gif

visas aprašymas ir schemutė yra šios temos 13psl., priekį mezgiau pagal schemutę, o nugarą - lygiai, na o rankovytės tai grynų gryniausia improvizacija... kai vieną numezgiau suvokiau, kad neužsirašiau kaip ką ir kada padariau.. tai antrosios mezgimas buvo lėtas... kol suskaičiavau ką pridirbau pirmojoje.. doh.gif bet regis gavosi neblogai blush2.gif

jei kam reikės patarimo - prašom kreiptis, nors aš dar tik pradedančioji improvizantė biggrin.gif kuom galėsiu tuom padėsiu smile.gif

o dėl raudono intarpo.. tai man kažkaip expromtu atėjo ta mintis į galvą.. kažkaip pagyvinti norėjau mezginį... manau pavyko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2009 02 12, 16:24)
Labai grazi, as kaip tik noriu megzt ir juodu siulu, o rastas cia ar sudetingas....
Gal galetum parasyt koks cia rastas? Tik noreciau susegama megzt ale liemene . g.gif

rastas liemenes sitos labai paprastas:
user posted imageuser posted image

dar parodysiu zydra bliuskyte vasarai prie dzinsiuku blush2.gif
user posted image

pelytuke, labai labai grazus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintute.j: 13 vasario 2009 - 15:03
Dekui gintute.j 4u.gif
Labai grazi bliuzele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2009 02 13, 16:06)
Dekui gintute.j 4u.gif
Labai grazi bliuzele thumbup.gif

prasom visad 4u.gif
kai numegsit - prasom visiems pasirodyt ax.gif
Atsakyti
Gintute.j, butinai, tik nezinau kada nusimegsiu - teks trupuciuka vaikams maziau demesio skirt, gal greiciau pavyks bigsmile.gif
O bliuzele labai sunku megzti buvo?
Atsakyti
QUOTE(Pelytuke @ 2009 02 12, 17:17)
Labukas, mergaites  mirksiukas.gif

spėjau ir aš pabaigti savo užmanymą prieš Valentadienį smile.gif

prašom, jūsų teismui smile.gif  4u.gif

user posted image

va pagaliua ir man pasididino drinks_cheers.gif kai pamaciau vos nenugriuvau! Grynu gryniausias sedevras 4u.gif clap.gif thumb_yello.gif ir iliemenuota ir paskaiciuoata... truksta zodziu kad pasakyciau kaip man patiko wub.gif
nu net nekyla abejoniu kad ir man tokio grazaus rubelio reikia rolleyes.gif tik kazi ar taip pavyks unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 13 vasario 2009 - 16:06
Ojojoj, kokie grazus darbeliai, man labai patiko Gintytes palaidine prie dzinsu. Reikes ir man pabandyt... bigsmile.gif

Gerta
Atsakyti
Liolke,o kuo klijuosi tuos karoliukus ?Esu kazkur macius pavyzdziu kur karoliukus suveria ant to paties siulo ,o paskui mezga ar neria .Pavyzdziuj vietoj skylutes mezginy primezga karoliuka.Mezgant zakardini rasta irgi toks pat mezgimo principas.Labai graziai atrodo. Tik tokiems darbams reikia gelezines kantrybes ,bet rezultatai thumbup.gif thumbup.gif
Bus idomu tavo projekteli pamatyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2009 02 13, 20:47)
Liolke,o kuo klijuosi tuos karoliukus ?Esu kazkur macius pavyzdziu kur karoliukus suveria ant to paties siulo ,o paskui mezga ar neria  .Pavyzdziuj vietoj skylutes mezginy primezga karoliuka.Mezgant zakardini rasta irgi toks pat mezgimo principas.Labai graziai atrodo. Tik tokiems darbams reikia gelezines kantrybes ,bet rezultatai  thumbup.gif  thumbup.gif 
Bus idomu tavo projekteli pamatyti  4u.gif


tai kad gaminys jau numegztas, tik puosyba liko, reikia pagamint man 6 trikampius tik suku galva ar is karoliuku ar is kokiu saguciu nes man truksta kazko, nes kai is dvieju daliu virsus pukuotas margas, o apacia lygi pilka na nieko ten ypatingo, o del karoliuku klijuojamu tai kazkokie gi buna drabuziu puosybai skirti, o pasirodyt tai butinai parodysiu kai pilnai pabaigsiu siaip kartais apsirengiu ir toki nieko baisaus gerai ir taip bet vis norisi kuo graziau
Papildyta:
gal truputi ir nusikalbejau apie tuos karoliukus kristalai tai buna klijuojami man galvoj vien tik karoliukai sukas dabar tai ir sakau kas sauna i galva turejau omeny kristalus klijuojamus, tik bijau kad puse ismetysiu po kiekvieno plovimo
Atsakyti