Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(gintute.j @ 2009 02 10, 11:19)
ir as pademonstruosiu savo pasiruosima vasarai:)

Wow bigsmile.gif grazu....
Istikruju jau laikas vasarai ruostis mastau.gif O as vis krapstausi su megztiniais blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 11 vasario 2009 - 00:57
Ligvita labai grazhu ir pavasarishka wub.gif
Atsakyti
Ligvita thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ligvita 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na ir šaunuolės jūs, darbščiarankės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Puikūs darbeliai. Vis vartau vartau šiuos puslapius, semiuosi idėjų ir kaifuoju gražiais mezginiais. O aš pasirodysiu savo kuklučius:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
O siaubas, kokios didelės nuotraukos prisikabino doh.gif doh.gif doh.gif Kaip jas sumažint? verysad.gif
Atsakyti

Nieko sau kuklučiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nereikia taip kuklintis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(liute2 @ 2009 02 12, 02:43)

kaip tos juodos norėčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liute2 @ 2009 02 12, 02:43)
Na ir šaunuolės jūs, darbščiarankės thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Puikūs darbeliai. Vis vartau vartau šiuos puslapius, semiuosi idėjų ir kaifuoju gražiais mezginiais. O aš pasirodysiu savo kuklučius:

oho bigsmile.gif , man iki tokio "kuklumo" dar toliiiiii schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(liute2 @ 2009 02 12, 00:43)
O aš pasirodysiu savo kuklučius:


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liute2 @ 2009 02 12, 01:43)
Na ir šaunuolės jūs, darbščiarankės thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Puikūs darbeliai. Vis vartau vartau šiuos puslapius, semiuosi idėjų ir kaifuoju gražiais mezginiais. O aš pasirodysiu savo kuklučius:


Oho thumbup.gif Aš mezgiau tokį, kaip rožinis, bet man negražiai išėjota kvarbatka, o čia tai nuostabiai guli rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liute2 @ 2009 02 12, 01:43)
Na ir šaunuolės jūs, darbščiarankės thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Puikūs darbeliai. Vis vartau vartau šiuos puslapius, semiuosi idėjų ir kaifuoju gražiais mezginiais. O aš pasirodysiu savo kuklučius:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
O siaubas, kokios didelės nuotraukos prisikabino doh.gif  doh.gif  doh.gif  Kaip jas sumažint? verysad.gif



Nuostabūs drbeliai
man ypač juoda patiko
manau, kad ir aš kažką panašaus bandysiu
Atsakyti