Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Lusasita @ 2009 01 20, 21:19)
rodausi ir cia , nes kalba apie ja eina


Lusasita, labai krupstus darbelis. thumbup.gif As nors ir nebe jauna mezgeja, bet vis dar nesiryztu tokiems isbandymas, sunkiai man ikertamas tas servetelinis rastas. doh.gif Bet uztat atrodo super. Rankovytes labai dailios.

QUOTE(diudas @ 2009 01 20, 23:10)
Mano mamos mezginiai

Diudas, laaabai grazu. Tik as kaip naujoke cia pas jus, tai nelabai suprantu, ar cia pacios megzti darbeliai mamai, ar mamos megzti? blush2.gif

QUOTE(spurgyyyte @ 2009 01 21, 15:14)
as esu tik pradedanti mezgeja ... radau cia daug nerealiu darbeliu, kada ir as taip mokesiu megzti


Spurgyte, oho! Kaip naujokei tai labai platus darbeliu asortimentas, nuo kojiniu iki tunikos, saunuole, pirmyn. Jei tokiu tempu busi nebenaujoke.
QUOTE(spurgyyyte @ 2009 01 21, 16:05)
aciu labai smile.gif  4u.gif kiek parodau savo draugems - tai jos tik pasako " kur tu ruosiesi tai nesioti? " ... atrodo taip stengiesi, mezgi, o nieks neivertina sad.gif

Ir nieko tu neklausyk. lotuliukas.gif Mezgimas juk malonumas. mirksiukas.gif

QUOTE(liolke @ 2009 01 21, 18:02)
violetinis megztukas ir jo rastelis priartintas

Labai jaunatviskas dailus megztukas. O siulukas cia is vieno ar is dvieju?...ir bukle ten matosi lyg... g.gif

Kadangi as cia pas jus neseniai, tai noreciau truputeli apsiklausinet, kad ''nebuc blondine, ir pataikyciau i tema''. Kaip suprantu jus cia mezgate ir aptarinejate bet kokius mot. gaminius. Ar jus cia kartu kazka mezgat ar tik pasirodote, ka nusimezgete?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 06, 15:49)
bet noretųsi kad būtų tarkim, megztukas ir salia jo jo mezgimo schemutė 4u.gif
tokia tema tikrai būtų gera drinks_cheers.gif

bigsmile.gif norėjau pasiūlyt sukurt, bet jau matau yra ax.gif

QUOTE(justicir @ 2009 01 18, 18:23)
Merginos, sukūriau atskiras temas, kuriose kelkime tik schemutes, bus lengviau ir greičiau viską rasti

Lenkiam galvas prieš tave, už tokį didelį ir gerą darbą thumbup.gif ačiūūūūū bigsmile.gif
Atsakyti
na atsakau del violetinio megztuko siulu ten vienas toks bukliuotas firmos yarn art
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2009 01 21, 21:33)
Lenkiam galvas prieš tave, už tokį didelį ir gerą darbą  thumbup.gif ačiūūūūū bigsmile.gif

Kaip gera žinoti, kad yra tokių, kurios vertina wub.gif , o jau buvau pasigailėjus, kad užsiėmiau su tom schemom ax.gif
Dabar merginos, prašymas - padėkite plėsti tas temas ir naudokitės jomis bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 01 21, 21:45)
Diudas, laaabai grazu. Tik as kaip naujoke cia pas jus, tai nelabai suprantu, ar cia pacios megzti darbeliai mamai, ar mamos megzti? blush2.gif


Dėkui, perduosiu pagyras mamai smile.gif . Čia mamos sau megzti drabužiai wub.gif
Atsakyti
Nežinau kur rašyti, tai dar čia parašysiu blush2.gif
Merginos, kai keliate schemutes kelkite tą variantą kur reikia pasididinti, nes išsisaugant galima turėti geresnę kokybę mirksiukas.gif
Ir mano pastebėjimas, gal kam pravers: saugantis iš www.picasaweb.google.com, tai kai būnate ant jau reikiamo paveiksliuko, truputį aukščiau jo yra padidinimo lūpą, kurią paspaudus paveiksliukas pasididina, tada paspaudus dešinį klavišą, paspaudžiate Wiew Background Image ir kartais dar galima net pasididinti, tada išsisaugoti. Tikiuosi kam nors pravers bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justicir: 22 sausio 2009 - 11:10
QUOTE(liolke @ 2009 01 21, 19:02)
violetinis megztukas ir jo rastelis priartintas

Nuostabus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=liolke,2009 01 21, 17:02]
violetinis megztukas ir jo rastelis priartintas

Labai jau gražūs siūliukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, priimkite ir mane i savo bureli smile.gif Daug metu pralankiau Darbsciuju ranku bureli, bet tai buvo taip seniai... Paskaitinejau sia tema ir uzsikreciau. Noriu ir as kazka megzti, bet esu labai primirsusi. Noreciau pyne ismokti. Issirinkau pavyzdi, bet nelabai as tos pynes ten suprantu, gal kas galetu man paaiskinti. Idedu nuorodas. Busiu labai dekinga
http://radikal.ru/F/...0240a2.jpg.html

http://radikal.ru/F/...14cf9.jpg.httml
aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(tomax @ 2009 01 26, 21:42)
sveikos mergaites, priimkite ir mane i savo bureli smile.gif Daug metu pralankiau Darbsciuju ranku bureli, bet tai buvo taip seniai... Paskaitinejau sia tema ir uzsikreciau. Noriu ir as kazka megzti, bet esu labai primirsusi. Noreciau pyne ismokti. Issirinkau pavyzdi, bet nelabai as tos pynes ten suprantu, gal kas galetu man paaiskinti. Idedu nuorodas. Busiu labai dekinga
http://radikal.ru/F/...0240a2.jpg.html

http://radikal.ru/F/...14cf9.jpg.httml
aciu labai.



neatsidaro antras paveiksliukas, bet kiek suprantu pagal schema, tai minusiukas yra isvirkscia akis g.gif
Atsakyti
tos eilutes, kurias apibraukiai, yra blogoji mezginio puse, nes rastas siaip mezgamas tik is geros puses o is blogos mezgama pagal akis, tikiuosi aiskiai parasiau smile.gif stebek eiluciu numeracija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caulyte: 27 sausio 2009 - 09:26
QUOTE(caulyte @ 2009 01 27, 10:25)
tos eilutes, kurias apibraukiai, yra blogoji mezginio puse, nes rastas siaip mezgamas tik is geros puses o is blogos mezgama pagal akis, tikiuosi aiskiai parasiau  smile.gif stebek eiluciu numeracija  smile.gif

Aciu mergaites uz pagalba, o ka tada reiskia minusiukas ir virsum jo vienetukas (cia jau mezgant pyne), jei pav. ziuresit.
Atsakyti