Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Skarlet @ 2009 01 09, 18:32)
Radau kazkur internete  - gal kas turite schemutę? Man atrodo, ieškojo nelabai seniai kažkas  g.gif Gal radot  bigsmile.gif

user posted image


http://www.picasaweb...07SpringSummer#


Cia visas zurnalas,jeigu sito ieskojot 4u.gif
Atsakyti
Pavyks smile.gif
Va cia rusaites ji mezga ax.gif
rudukas

Paprastas paprastas, bet ziuriu reikaliuku cia su juo yra g.gif
Arba reik gerai isikaityt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 11 sausio 2009 - 08:51
QUOTE(ingapoc @ 2009 01 11, 09:47)
Pavyks  smile.gif
Va cia rusaites ji mezga  ax.gif
rudukas

Paprastas paprastas, bet ziuriu reikaliuku cia su juo yra  g.gif
Arba reik gerai isikaityt..

Valio! Reikės bandyt skaityti rolleyes.gif Va kad dar schemutės būtų...
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2009 01 11, 11:12)
Valio! Reikės bandyt skaityti rolleyes.gif Va kad dar schemutės būtų...

Tai vat , kad nera, reik sedet narpliot rasta taip.. smile.gif
Matyt nezinojo kaip nupiest, nes rastas daug kur dvipusis ax.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

va čia dar iš tos pačios operos ruduokių rolleyes.gif
Atsakyti
Tai cia laisvai galima imti sito aprasyma ir pritaikyt rudajam thumbup.gif , kad nesikankit su aprasymu.. Nors dabar ziuriu man sitas megztukas netgi grazesnis mirksiukas.gif centrine dali, ta prasme gumyte tik daryciau kaip to rudojo..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 01 12, 10:13)
Tai cia laisvai galima imti sito aprasyma ir pritaikyt rudajam  thumbup.gif , kad nesikankit su aprasymu.. Nors dabar ziuriu man sitas megztukas netgi grazesnis  mirksiukas.gif  centrine dali, ta prasme gumyte tik daryciau kaip to rudojo..

aš niekaip nesugalvoju, kaip nugarą megzt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2009 01 12, 10:33)
aš niekaip nesugalvoju, kaip nugarą megzt  doh.gif

Tam ruduke tai kiek as aprasyma skaiciau- nugara irgi azurine..bet kadangi rankovytes lygios, as daryciau tik apacioj ta juostele rasteliu, ta centrine dali-' rezinka' , o viska varyciau gerom.. cool.gif
Dabar baigineju viena megztuka , ziuresiu kiek siuliuku liks ir tada manau kazka bandysiu regzti ir as..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 01 12, 10:39)
Tam ruduke tai kiek as aprasyma skaiciau- nugara irgi azurine..bet kadangi rankovytes lygios, as daryciau tik apacioj ta juostele rasteliu, ta centrine dali-' rezinka' , o viska varyciau gerom.. cool.gif
Dabar baigineju viena megztuka , ziuresiu kiek siuliuku liks ir tada manau kazka bandysiu regzti ir as..

Ačiū 4u.gif Aš dar galvojau vien lygiosiomis megzt, su ta juostele tik vidurio. Ir aš baigsiu pradėtąjį ir imsiuos šito - kelsimės į kitą temą drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2009 01 12, 10:10)
Ačiū  4u.gif Aš dar galvojau vien lygiosiomis megzt, su ta juostele tik vidurio. Ir aš baigsiu pradėtąjį ir imsiuos šito - kelsimės į kitą temą  drinks_cheers.gif  4u.gif

sakot nugara megzt vien gerosiom akim g.gif , kaži ar gražiai atrodys g.gif aš galvojau visą megzt tuo pačiu rašteliu g.gif
hmm, susimasčiau g.gif
Atsakyti
Nugara šio megztuko apačia kaip prieky, tiknuo tos "rezinkos" eina lygiu rašteliu, kaip ir rankovytės lygiu rašteliu mirksiukas.gif sėkmės mezgant 4u.gif
Atsakyti
Mano bambukinis megztukas . Nešioju neskalbtą kol kas, prisiskaičiau ir bijau skalbt lotuliukas.gif .
Atsakyti