Įkraunama...
Įkraunama...

Jeep Grand cherokee

Gal kas galėtumėte pakomentuoti dėl šio modelio. Mes nusipirkome ir nebesuprantu. Kai važiuoju atrodo lyg kaip ji liūliuotų. Na lyg mėtytų ją kelyje. Ar tai normalu? Jos visos tokios?Gal turije žinovą apie tai? Labai lauksiu komentarų.
Atsakyti
taip, Jeepus meto, jie lyg siubuoja, bet po to pripranti...
vienas vyras man pasakojo, kad net pikino ji nuo to siubavimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gara @ 2009 09 27, 22:15)
Gal kas galėtumėte pakomentuoti dėl šio modelio. Mes nusipirkome ir nebesuprantu. Kai važiuoju atrodo lyg kaip ji liūliuotų. Na lyg mėtytų ją kelyje. Ar tai normalu?

Taip turi būti, viskas čia normalu. Ar visos, nežinau.

Hamurappi, pirk mažesnės kubatūros, Tavo pageidaujamos "karvės" neatgirdysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gara @ 2009 09 27, 22:15)
Gal kas galėtumėte pakomentuoti dėl šio modelio. Mes nusipirkome ir nebesuprantu. Kai važiuoju atrodo lyg kaip ji liūliuotų. Na lyg mėtytų ją kelyje. Ar tai normalu? Jos visos tokios?Gal turije žinovą apie tai? Labai lauksiu komentarų.

pas mus LR disco pakeltas tai is vis kaip geras autobusas siubinasi.... bet pripratau smile.gif
Atsakyti
Važinėju su tokia, bet ar patenkinta klausimas. Na, man ji tikra mašina - flėgmatikė. Kol įsibėgės, spėsi ir pažiovauti. Čia vienintelis jos trūkumas, na neskaitant kuro sanaudų. Visa kita gerai. Pakaba superinė, minkšta, nesijaučia, kad važiuoji žvyruotu keliu ir t.t.
Atsakyti
Važiuoju trečius metus thumbup.gif neturiu prie ko prikibti schmoll.gif rieda, įsibėgėja puikiai, kuro ima 15-20 l, negenda- ptiu, ptiu 4u.gif mieste turėjau eismo įvykį, AUDI nepasisekė, o man tik menkas įlenkimas, o svarbų svarbiausia- vaikas metukų laiko sėdėjo kėdutėje, gėrė iš buteliuko...P o smūgio kaip gėrė taip ir gėrė, todėl apie lengvąją- net ateityje minčių neturiu schmoll.gif
Atsakyti
Na štai vos neseniai gavau teises ir įsėdau į šią didžiulę mašiną smile.gif 2001 3.1 dyzelį. Na po to kai vairuoti mokiausi su Skoda Fabia, vairuojant šį Jeep'ą jausmas, švelniai tariant, keistas ax.gif Kaip čia jau buvo minėta važiuojant jis tarsi linguoja, pradžioj net baisu buvo, bet šiek tiek pavažinėjus jau pripratau smile.gif Kol kas daugiau pakementuot dar negaliu, bet mielai paskaitysiu kitų Grand Cherokiių vairuotojų pastebėjimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (li)julija(li): 23 spalio 2011 - 13:35