Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

Na, taip... Jei nesiesi savo gerimus, tai ne tik kad uz juos parduotuvej moki, tai uz kiekviena atsinesta i restorana buteli dar + 35 Lt sumoki. Na, tokiu atveju, brendzio butelis susumavus apie koki 70-80 Lt iseitu... g.gif g.gif g.gif Reiks paziuret, kokios ju meniu kainos... Kazkoks absurdas....... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2006 03 16, 15:58)
Na, taip... Jei nesiesi savo gerimus, tai ne tik kad uz juos parduotuvej moki, tai uz kiekviena atsinesta i restorana buteli dar + 35 Lt sumoki. Na, tokiu atveju, brendzio butelis susumavus apie koki 70-80 Lt iseitu... g.gif  g.gif  g.gif  Reiks paziuret, kokios ju meniu kainos... Kazkoks absurdas....... unsure.gif


labai jau daug 35lt kaip uz kamscio mokesti..na bet aisku priklauso nuo restorano...
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2006 03 16, 17:58)
Na, taip... Jei nesiesi savo gerimus, tai ne tik kad uz juos parduotuvej moki, tai uz kiekviena atsinesta i restorana buteli dar + 35 Lt sumoki. Na, tokiu atveju, brendzio butelis susumavus apie koki 70-80 Lt iseitu... g.gif  g.gif  g.gif  Reiks paziuret, kokios ju meniu kainos... Kazkoks absurdas....... unsure.gif

O, blyn, nu ir kainelės blink.gif blink.gif Tai jau tikrai absurdas, jei tiek už kiekvieną įneštą butelį reikia mokėti doh.gif Pasižiūrėkite tada, kokios jų meniu kainos.... Bet šiaip tai, aišku, dar prieš užsakant plotą reikėjo pasidomėti dėl tokių nesąmoningų sąlygų. Taigi čia vien ant alkoholio kokia didžiulė suma gaunasi (tiek mokant už kiekvieną butelį, tiek peerkant jų restorano kainomis doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsIrTu: 16 kovo 2006 - 22:09
O as paskaiciavau, kad man alchogolio reix o ho ho smile.gif nes bus apie 75 zmones, aisku bsu ir vaiku ir paaugliu ir siaip jaunimo, bet kas is jaunimo ir kas is vyresniu gerai visi pageria, aisku buna, kad neprisigeria nes nenori prisidirbt, ir zaidimai sokiai, bet man atrodo yra geriau apsidraust, nes buteliai loieka, o po to juk buna ivariu progu ir gimtadieniu kur nest reikia, ir siaip pas save,juk jie ilgai stovi, o jei truks po to tai ne kas, va per mano tevu sidabrines pritrukom alaus, nes buvo labai skanus, nors jau buvo rugsejo vidurys, bet buvo nerealus oras, tai isgere gerai, tai kai reikejo pirkt buteliais, tai gavosi vos ne ta pati backutes kaina, nes mano broliukas ir hbh pasirupino gyvu nefiltruotu aluciu jis labai skanus ir geras buvo smile.gif tik kai cia rase kazkas kad sampano perka daug, tai man kazkaip per daug, nes man atoro sampana pagrinde geria tai tik apie 12, kai ten laimingi metai, tas seimos zidinys, o siaip jo niekas negeria, taip eina vynas, brendis ar saldu ir degtine. Siaip manau kad butu ramu reikia skaiciuoti dviem dienom 1l-1galva, sampanas ir alus neiena.
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2006 03 16, 17:58)
Na, taip... Jei nesiesi savo gerimus, tai ne tik kad uz juos parduotuvej moki, tai uz kiekviena atsinesta i restorana buteli dar + 35 Lt sumoki. Na, tokiu atveju, brendzio butelis susumavus apie koki 70-80 Lt iseitu... g.gif  g.gif  g.gif  Reiks paziuret, kokios ju meniu kainos... Kazkoks absurdas....... unsure.gif



35 Lt tikrai daug kaip už nieką blink.gif plėšikai blink.gif
Atsakyti
Mes kai domejomes restoranais, tai sake kad alkoholio kainos banketui skiriasi nuo baro kainu - tik kelis litus uzmeta restoranas, tik tai kazkaip nelabai tikiu schmoll.gif
Atsakyti
[quote=shrekiuke,2006 03 29, 01:48]
O as paskaiciavau, kad man alchogolio reix o ho ho smile.gif nes bus apie 75 zmones, aisku bsu ir vaiku ir paaugliu ir siaip jaunimo, bet kas is jaunimo ir kas is vyresniu gerai visi pageria

na gi pasidalink kiek jus to alhoholio pirksit. pas mus irgi bus apie 70 zmoniu tai svarstom kiek cia jo pirkt. Nesinori kad pritruktu o pripirkt jura irgi nesinori. bigsmile.gif Kiek alaus planuojate pirkt? Cia jau visai neturiu supratimo g.gif Mes dar gal pirksim sidro backute... Nu isvis pasimeciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif O brendi jus desit ant stalu ar tik prie saldaus stalo? g.gif
Atsakyti
na alkoholi tai mes pirkom is visur po biski,nes daznai buna kad kokioj saulutej,maximoj,norfoj buna 15 proc nuolaida gerimams.va tada ir apsipirkom.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 03 30, 10:00)
na alkoholi tai mes pirkom is visur po biski,nes daznai buna kad kokioj saulutej,maximoj,norfoj buna 15 proc nuolaida gerimams.va tada ir apsipirkom.

O mes Maximoj užtaikėm, kai buvo 20 proc. nuolaida. Tai labai ženkliai sutaupėme, nes kur būna "maksipakas" (perkant nemažiau kaip kažkiek vienetų), dar ir nuo tos sumos nuolaidas taikė. Tikrai ženlklus skaičius buvo.
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2006 03 15, 20:13)
Užsuk į bazę. Tam sandėlyje, kur yra ir "Gėrimų pasaulis", yra tokia didelė "Izora" parduotuvė (rodos iš Dainavos poliklinikos pusės pačiam pirmam sandėly). Kiek žinau, jie ne taip seniai buvo vieni stambiausių indų importuotojų (na, už prieinamą kainą). Dar jų parduotuvė kažkada būdavo prie centrinio pašto, einant nuo centrinio pašto link "Čarlstono" restorano. Bet nežinau, ar ta parduotuvė centre dar išliko. O bazėje tam skyriuje tikrai daug visko yra, tai ir tuos grafiniukus turėtum rasti.


Aciu, butinai apsilankysiu 4u.gif

QUOTE(mikepodukofke @ 2006 03 15, 22:50)
o tau pigiau iseis net kai grafinuku prisipirksi?  o, kai istustes grafinukas, tai kas tada ji pakeis? pripils? padavejai?


Turetu buti pigiau, o pakeistu grafinukus padavejai, manau ax.gif

QUOTE(Ingute*** @ 2006 03 15, 23:26)
o gal tu gali pasakyti kiek tas pigiau per pazystamus? Nes as tada galvociau ar man kokiu pazystamu ieskoti Stumbre. Gal ir atsirastu kokie pazystamu pazystamu pazystamas Stumbre.

Na mums sake 0,5 l - 6 lt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 03 30, 10:00)
na alkoholi tai mes pirkom is visur po biski,nes daznai buna kad kokioj saulutej,maximoj,norfoj buna 15 proc nuolaida gerimams.va tada ir apsipirkom.



mes ir taip darysim thumbup.gif kadangi MAXIMA pašonėj, tai nusipirkom butelaitį vyno su nuolaida (kainavo 18 Lt, nusipirkom už 12 Lt)... skanus buvo, tai dar 15 butelaičių jo paėmėm tongue.gif
Atsakyti
[quote=aiskauda,2006 03 29, 11:43]
[quote=shrekiuke,2006 03 29, 01:48]
O as paskaiciavau, kad man alchogolio reix o ho ho smile.gif nes bus apie 75 zmones, aisku bsu ir vaiku ir paaugliu ir siaip jaunimo, bet kas is jaunimo ir kas is vyresniu gerai visi pageria

na gi pasidalink kiek jus to alhoholio pirksit. pas mus irgi bus apie 70 zmoniu tai svarstom kiek cia jo pirkt. Nesinori kad pritruktu o pripirkt jura irgi nesinori. bigsmile.gif Kiek alaus planuojate pirkt? Cia jau visai neturiu supratimo g.gif Mes dar gal pirksim sidro backute... Nu isvis pasimeciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif O brendi jus desit ant stalu ar tik prie saldaus stalo? g.gif
[/quote]


Na dar tiksliai nieko neskaiciavom. O kada jusu vestuves? Zinau tik tiek, kad kai mano tevu buvo sidabrines rugsejo viduri, ta idar buvo silta, tai geriausiai ejo alus, o mes pirmom HBH gyva alu, viena backute ant 40 zmoniu, tai suejo ta pati vaar ir dar jam nepasibaigus, nes buvo labai labai skanus ir siaip dar silta buvo, tai mes planuojam pirkt 3 backutes, viena pasttysim kiem, kol musu lauks, o kitos dvi bus viduj smile.gif
20-šampanas
50-degtinės
40-raudono vyno
35-balto vyno
25-brendžio
15-saldžių
3-bačkos alaus
Na nzn primeciau, cia ant 80 zmoniu, na nzn sako kad dviejom dienom reikia 1l ant galvos, vienas butelis stipraus ir du vyno, na nzn jei tiek istikruju reikes tai sakes kokie pinigeliais sad.gif
Atsakyti