Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

Sveikos merginos,
As tai su tokia problema susiduriau, tetis lyg rado kazkoki pazistama kuris is stumbro gali parupinti degtine pigiau, bet tik kad ji pilstoma doh.gif
Kaip man ja ant stalo padeti, masciau apie grafinukus, papuosciau gyvomis gelemis dar graziau ant stalo nei buteliai atrodytu, bet, kad ju niekur nera pirkt doh.gif
Gal kazkam kur nors uzkliuvo? Ar gal turit kokiu kitu minciu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanulka: 13 kovo 2006 - 14:36
QUOTE(Dovė @ 2006 03 13, 12:25)
Su gėrimais per vestuves reiktų geriau apgalvoti - daug įtakos turės oras tą dieną - jei karšta - saldaus ar kažko sukančio greitai galvą, svečiai nenorės. Jei lauks, kol atvažiuosit - pasirūpinkit, kad būtų daugiau alaus, pasirodo, jį visi mėgsta cool.gif Jei vestuvių vedėjai (piršliai, liudininkai ar dar kitokie) visus judins - alkoholio nebus kada labai stipriai gurkšnot, gaivinsis gaiviaisiais, užgers vynu ar degtine. Prie saldaus gerai brendis, konjakas - bet ne daug, nes jaunimas savo taureles nešasi, anie gėrimai kaip sakėt - labiau senimui.

Beje, nepraleiskit progos Maximose ir pan. - neretai būna akcijų, o alkoholis mūsų akimis pigiausias buvo Norfoje (apie duty free nepagalvojom, vežtis nenorėjom - teko girdėti, kad su nelabai bandyta degtine galveles ryte skaudėjo svečiams)  doh.gif

as irgi planuoju kol musu laux visi gurksnos aluti,o paskui daugiausiai pirxim degtines,dar vyno ir sampano,o vat galvoju gal ir brendzio paimt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2006 03 13, 15:36)
Sveikos merginos,
As tai su tokia problema susiduriau, tetis lyg rado kazkoki pazistama kuris is stumbro gali parupinti degtine pigiau, bet tik kad ji pilstoma  doh.gif
Kaip man ja ant stalo padeti, masciau apie grafinukus, papuosciau gyvomis gelemis dar graziau ant stalo nei buteliai atrodytu, bet, kad ju niekur nera pirkt  doh.gif
Gal kazkam kur nors uzkliuvo? Ar gal turit kokiu kitu minciu unsure.gif


zanulka, nezinau, ka daryk, gal vaiksciok po stiklo parduotuves, tik neprarask tokios progos - vogta degtine vaisint thumbup.gif (na gal ji nevogta, tada atsiprasau blush2.gif ) islosi daug pinigeliu, galesi uz sutaupytus koki daikciuka medaus menesiui nusipirkt blush2.gif
Atsakyti
Šiaip man atrodo bazėje indų skyriuose galima rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2006 03 13, 15:36)
Sveikos merginos,
As tai su tokia problema susiduriau, tetis lyg rado kazkoki pazistama kuris is stumbro gali parupinti degtine pigiau, bet tik kad ji pilstoma  doh.gif
Kaip man ja ant stalo padeti, masciau apie grafinukus, papuosciau gyvomis gelemis dar graziau ant stalo nei buteliai atrodytu, bet, kad ju niekur nera pirkt  doh.gif
Gal kazkam kur nors uzkliuvo? Ar gal turit kokiu kitu minciu unsure.gif

Užsuk į bazę. Tam sandėlyje, kur yra ir "Gėrimų pasaulis", yra tokia didelė "Izora" parduotuvė (rodos iš Dainavos poliklinikos pusės pačiam pirmam sandėly). Kiek žinau, jie ne taip seniai buvo vieni stambiausių indų importuotojų (na, už prieinamą kainą). Dar jų parduotuvė kažkada būdavo prie centrinio pašto, einant nuo centrinio pašto link "Čarlstono" restorano. Bet nežinau, ar ta parduotuvė centre dar išliko. O bazėje tam skyriuje tikrai daug visko yra, tai ir tuos grafiniukus turėtum rasti.
Atsakyti
O mes degtine irgi is stumbro pigiau gavome, supylsteme i berneliu butelius vienodus ir viskas
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2006 03 13, 12:36)
Sveikos merginos,
As tai su tokia problema susiduriau, tetis lyg rado kazkoki pazistama kuris is stumbro gali parupinti degtine pigiau, bet tik kad ji pilstoma  doh.gif
Kaip man ja ant stalo padeti, masciau apie grafinukus, papuosciau gyvomis gelemis dar graziau ant stalo nei buteliai atrodytu, bet, kad ju niekur nera pirkt  doh.gif
Gal kazkam kur nors uzkliuvo? Ar gal turit kokiu kitu minciu unsure.gif

o tau pigiau iseis net kai grafinuku prisipirksi? o, kai istustes grafinukas, tai kas tada ji pakeis? pripils? padavejai?
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2006 03 13, 16:36)
Sveikos merginos,
As tai su tokia problema susiduriau, tetis lyg rado kazkoki pazistama kuris is stumbro gali parupinti degtine pigiau, bet tik kad ji pilstoma  doh.gif
Kaip man ja ant stalo padeti, masciau apie grafinukus, papuosciau gyvomis gelemis dar graziau ant stalo nei buteliai atrodytu, bet, kad ju niekur nera pirkt  doh.gif
Gal kazkam kur nors uzkliuvo? Ar gal turit kokiu kitu minciu unsure.gif

o gal tu gali pasakyti kiek tas pigiau per pazystamus? Nes as tada galvociau ar man kokiu pazystamu ieskoti Stumbre. Gal ir atsirastu kokie pazystamu pazystamu pazystamas Stumbre.
Atsakyti
Mums 9s Stumbro degtines 0.5 l, gavosi po 5 lt
Atsakyti
Kaip manot, 35 Lt kamscio mokestis yra brangu, ar geriau restorano gerimus uzsisakinet? g.gif g.gif g.gif Na, pagalvojus, kokio ypatingo V.S.O.P konjako nenestume, turbut, kad apsimoketu... O daug (pvz., buteliais) zmones vestuvese geria? Sorry, kvailas klausimas, bet vis tiek.... blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nieko apie tai nenusimanau... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2006 03 16, 16:48)
Kaip manot, 35 Lt kamscio mokestis yra brangu, ar geriau restorano gerimus uzsisakinet? g.gif  g.gif  g.gif  Na, pagalvojus, kokio ypatingo V.S.O.P konjako nenestume, turbut, kad apsimoketu... O daug (pvz., buteliais) zmones vestuvese geria? Sorry, kvailas klausimas, bet vis tiek.... blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nieko apie tai nenusimanau... blush2.gif  blush2.gif

O kas tai per mokestis? Kažkaip tai pirmą kartą tokį išsireiškimą girdžiu blush2.gif Ar čia tiesiog būtų kaip leidimas, kad savo gėrimus neštumėte? Jei taip, tai manau, kad tai nėra didelė suma.... Restorane gėrimų kaina tikrai gerokai aukštesnė bus, nes pas juos antkainis vos ne 100% pas daug ką būna. Tai nebent tik susižinotumėte, kokios yra butelių kainos, ir palygintumėte su parduotuve. Bet tikrai nemanau, kad iš resotarno pirkti būtų pigiau.... Čia nebent jie nedarytų tokio didelio antkainio, tai tada dar sutikčiau.

O šiaip visi tie gėrimai, žinoma, priklauso nuo žmonių skaičiaus ir nuo publikos "alkoholio pakėlimo" laipsnio. Žinau, kad pas mus per vestuves ne tiek ir daug visi gėrė, nors buvo ir tokių, kas per paprastus balius tikrai nemažai "pakelia"... Na, 34 žmoniems pas mus suėjo gal 8 buteliai šampano (čia jau su važiavimu į gamtą), degtinės.... gal kokia 12 butelių, brendžio - vos keli, vyno - gal irgi 8 buteliai. O gal ir dar mažiau susinaudojo tų gėrimų, dabar jau iki smulkmenų nepamenu, nes nesirašiau sau tikslaus skaičiaus. ax.gif Dar alaus bačkutę turėjome, tai jos kokių 15-20 litrų liko (o mažesnės bačkutės negavome, tai pirkome tokią didelę).

P.S. mano vestuvės buvo dviejų dienų, tai vienai dienai tikrai mažiau visko reikėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsIrTu: 16 kovo 2006 - 16:35
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 03 15, 20:50)
o tau pigiau iseis net kai grafinuku prisipirksi?  o, kai istustes grafinukas, tai kas tada ji pakeis? pripils? padavejai?


na kaip ir tuscius buteliu padavejai nurikntu, tai ir i grafinus pripiltu..

man tai ideja su grafinais thumbup.gif , ir ne tik del taupymo sumetimu! siaip labai grazu...o jei dar vyna supilti i tam specialiai skirtus indus..ech..pasvajoju kartais ir as ax.gif
Atsakyti