Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

QUOTE(fainnka @ 2008 03 19, 21:57)
Maximoje 20proc. nuolaida vynui (bet kokiam)  rolleyes.gif



QUOTE(spyglencija @ 2008 03 20, 14:24)
ewa juk dabar ir sampanui nuolaida 20 proc. lotuliukas.gif  tai mes nusiprikome italica akcija 7.99,o dar kai nuolaida,nes sampanas gi vadinamas putojanciu vynu thumbup.gif  sunku apskaiciuoti ta alkoholi,bet jau mano manymu geriau liks nei pritruks  drinks_cheers.gif  siaip mano istekejusios drauges sako,kad alkoholi reik skaiciuoti po buteli vienam sveciui:) manau mazdaug numanysi kas ka geria ir susiskaiciuosi bent preliminariai;)


o geras.. bigsmile.gif reikes gal pasinaudoti tom akcijom, jei tik spesim.. sampano tai tikrai reikes... ir nemazai... ax.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spikita @ 2008 03 21, 12:32)
o geras..  bigsmile.gif  reikes gal pasinaudoti tom akcijom, jei tik spesim.. sampano tai tikrai reikes... ir nemazai...  ax.gif  mirksiukas.gif  4u.gif


nuo šiandien maximoje akcija Martiniui, litras kainuoja tik apie šešiolika litų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spikita @ 2008 03 21, 12:32)
o geras..  bigsmile.gif  reikes gal pasinaudoti tom akcijom, jei tik spesim.. sampano tai tikrai reikes... ir nemazai...  ax.gif  mirksiukas.gif  4u.gif

spesit smile.gif juk bus dar akcija pries jonines, dar pries Mindaugo karunavimo diena ir dar viena kita siaip sau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 03 21, 20:09)
spesit smile.gif juk bus dar akcija pries jonines, dar pries Mindaugo karunavimo diena ir dar viena kita siaip sau smile.gif


reiks šturmuot... thumbup.gif ačiū už info... 4u.gif
Atsakyti
mes irgi jau pasinaudojom maximos 20% akcija ir uzsipirkom vynelio ir alitos ir italianos sampano... rolleyes.gif na o pries tai buvo dideles nuolaidos metaxai ir degtinei -taip irgi nemazai sutaupem ax.gif taip gaudydami akcijas susipirkom gerimus ir sutaupem nemazai pinigeliu thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
as tai galvoju, gal sampano vaziuoti tieisiai i Alytu i Alita, gal pigiau bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rallaa @ 2008 05 07, 15:37)
as tai galvoju, gal sampano vaziuoti tieisiai i Alytu i Alita, gal pigiau bus  g.gif

tada butinai praneski ar tikrai jau pigiau firminese parduotuvese kurios yra prie daryklu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

na paskaicius skyreli man labai keista pasidare, dauguma labai daug skaiciuoja alkoholio....
tai tiesa pasakius as sunerimau unsure.gif

musu bus 55 zmones tai imam

25 raudono vyno,
20 balto vyno.
15 sampano (gersim vidurnakti ir siek tiek pries baliu)

10 degtines ir 10 brendzio

plius dar bus atskiras alaus stalas su backute alaus.

Man asmeniskai atrodo kad yra labai daug alkoholio, bet tiesa pasakius as pati tai is vis nieko negersiu, tik siek tiek sampano.


Norejau pasiteirauti koki vyna perkat, ta prasme kokia rusi...
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 05 08, 18:00)
Sveikos,

na paskaicius skyreli man labai keista pasidare, dauguma labai daug skaiciuoja alkoholio....
tai tiesa pasakius as sunerimau unsure.gif

musu bus 55 zmones tai imam

25 raudono vyno,
20 balto vyno.
15 sampano (gersim vidurnakti ir siek tiek pries baliu)

10 degtines ir 10 brendzio

plius dar bus atskiras alaus stalas su backute alaus.

Man asmeniskai atrodo kad yra labai daug alkoholio, bet tiesa pasakius as pati tai is vis nieko negersiu, tik siek tiek sampano.
Norejau pasiteirauti koki vyna perkat, ta prasme kokia rusi...


niu siaip alkoholio kiekis turetu priklausyti nuo to, kokie sveciai bus.. gal tiesiog dauguma geria vyna ir koki brendi, tai ir ziuri pagal tai.. ax.gif rolleyes.gif
mes tai tik sampano prisipirkom, kai cia akcijos buvo maximoje.. tai turim 36 butelius, nors dalyvaus tik apie 40 zmoniu, bet kadangi pati ji labai megstu, tai jei ir liks, tai tikrai atsiras progu, kada jis gales buti isgertas.. lotuliukas.gif rolleyes.gif
o del vyno irgi sunku ka pasakyti.. bent jau man skaniausias vynas "chanet", ta prasme ir skanus, ir kaina labai nesikandzioja.. rolleyes.gif
Atsakyti
mes tai paskaiciavom vis tik po buteli "ant galvos" kaip sakoma biggrin.gif vienam butelio bus perdaug, kitam per mažai tai ir susilygins blush2.gif alc.gif
Atsakyti
QUOTE(fainnka @ 2008 05 09, 11:46)
mes tai paskaiciavom vis tik po buteli "ant galvos" kaip sakoma  biggrin.gif vienam butelio bus perdaug, kitam per mažai tai ir susilygins  blush2.gif  alc.gif


as kiek su kuo tariausi, tai man sake kad ant poros reikia pirkt 0.7 stipriuju (degtines, bredziai ir t.t.) ir 0.5 spalvotu (vynas, trauktines) tai vat nezinau smile.gif mazdaug taip ir pirksim smile.gif nes neisivaizduoju ka kokie sveciai geria smile.gif o sampanas manau vasara eina smile.gif ypac gamtoj, prie zagso, baznycios, bevaziuojant.. smile.gif na o paskui tik 12 turbut smile.gif bet manau ant 40-50 sveciu kokiu 40 buteliu pirksim smile.gif geriau tegu lieka, nei truktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinuke @ 2008 05 09, 15:41)
as kiek su kuo tariausi, tai man sake kad ant poros reikia pirkt 0.7 stipriuju (degtines, bredziai ir t.t.) ir 0.5 spalvotu (vynas, trauktines) tai vat nezinau smile.gif mazdaug taip ir pirksim smile.gif nes neisivaizduoju ka kokie sveciai geria smile.gif o sampanas manau vasara eina smile.gif ypac gamtoj, prie zagso, baznycios, bevaziuojant.. smile.gif na o paskui tik 12 turbut smile.gif bet manau ant 40-50 sveciu kokiu 40 buteliu pirksim smile.gif geriau tegu lieka, nei truktu smile.gif



blink.gif nu per dvi savaites gal iveikciau toki kieki....

O mes pirksim toki kieki, kad niekas neprisigertu ir man vienodai ka svečiai sakys. Mažiusiai tokia diena noreciau matyti girtus snukius. doh.gif
Atsakyti