Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

QUOTE(Blondy @ 2008 03 17, 17:20)
Ar buvo sioje temoje diskutuota, koki kieki alkoholio pirksit? Jei nei, tai noreciau uzduot si klausima - vestuvese dalyvaus apie 40 zmoniu, tai kiek apytikriai reiketu pirkti, kaip manote  g.gif ?

paskaityk temele tikrai buvo kalbeta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2008 03 17, 18:24)
paskaityk temele tikrai buvo kalbeta  mirksiukas.gif

aciu, einu ieskoti 4u.gif
Atsakyti
Nuotakos, kurios dar nenusipirko vyno vestuviniam stalui, bekit i Maxima smile.gif Chenet vynas (visu rusiu) vietoj 14,99 kainuoja 9,99. O su aciu kortele dar taikoma 20% nuolaida. Taigi butelis sio vyno kainuoja ne 14,99, o 8 lt. As ka tik nusipirkau 14 buteliu ir sutaupiau 100 Lt clap.gif thumbup.gif clap_1.gif bis.gif Reikes dar vakare nubegt dasipirkt, velykos juk ir siaip.. ax.gif
Atsakyti
Va radau, kad IKI irgi nuolaidu alkoholiui yra:
http://www.nuolaidos.../1/irasas/2998/
Ketvirtas butelis ti 0,01 ct smile.gif
http://www.nuolaidos.../1/irasas/2927/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksnele007: 18 kovo 2008 - 12:06
QUOTE(yoyo @ 2008 03 18, 13:00)
Nuotakos, kurios dar nenusipirko vyno vestuviniam stalui, bekit i Maxima smile.gif Chenet vynas (visu rusiu) vietoj 14,99 kainuoja 9,99. O su aciu kortele dar taikoma 20% nuolaida. Taigi butelis sio vyno kainuoja ne 14,99, o 8 lt. As ka tik nusipirkau 14 buteliu ir sutaupiau 100 Lt clap.gif  thumbup.gif  clap_1.gif  bis.gif Reikes dar vakare nubegt dasipirkt, velykos juk ir siaip.. ax.gif




Ir ne tik Chenetui, bet ir juodam Alitos šampanui jei kas mėgsta labai didele nuolaidele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(yoyo @ 2008 03 18, 13:00)
Nuotakos, kurios dar nenusipirko vyno vestuviniam stalui, bekit i Maxima smile.gif Chenet vynas (visu rusiu) vietoj 14,99 kainuoja 9,99. O su aciu kortele dar taikoma 20% nuolaida. Taigi butelis sio vyno kainuoja ne 14,99, o 8 lt. As ka tik nusipirkau 14 buteliu ir sutaupiau 100 Lt clap.gif  thumbup.gif  clap_1.gif  bis.gif Reikes dar vakare nubegt dasipirkt, velykos juk ir siaip.. ax.gif

as irgi nusipirkau cheneto 24 buteliukustai irgi nuolaida didele gavosi, vien su aciu kortele buvo 52 litukai. Dabar ir grantas viskis 0,7 kainuoja tik 30 lituku, pigu gaunas.
Planuoju kad pas mane bus 90 zmoniu, esam jau nusipirke 60 vnt 0,7 degtinukes, 48 vnt vyno, likeriuku 10 vnt. Kiek jus mazdaug planuojat sampano pirkti. As manau pirkti apie 50 bonkiu ar per mazai bus, kaip manot? patarkit ka dar nusipirkti?
Papildyta:
QUOTE(yoyo @ 2008 03 18, 13:00)
Nuotakos, kurios dar nenusipirko vyno vestuviniam stalui, bekit i Maxima smile.gif Chenet vynas (visu rusiu) vietoj 14,99 kainuoja 9,99. O su aciu kortele dar taikoma 20% nuolaida. Taigi butelis sio vyno kainuoja ne 14,99, o 8 lt. As ka tik nusipirkau 14 buteliu ir sutaupiau 100 Lt clap.gif  thumbup.gif  clap_1.gif  bis.gif Reikes dar vakare nubegt dasipirkt, velykos juk ir siaip.. ax.gif

pamirsauy dar kad brendzio 10 vnt
Papildyta:
[quote=ew_a,2008 03 19, 20:56]
as irgi nusipirkau cheneto 24 buteliukustai irgi nuolaida didele gavosi, vien su aciu kortele buvo 52 litukai. Dabar ir grantas viskis 0,7 kainuoja tik 30 lituku, pigu gaunas.
Planuoju kad pas mane bus 90 zmoniu, esam jau nusipirke 60 vnt 0,7 degtinukes, 48 vnt vyno, likeriuku 10 vnt. Kiek jus mazdaug planuojat sampano pirkti. As manau pirkti apie 50 bonkiu ar per mazai bus, kaip manot? patarkit ka dar nusipirkti?
pamirsauy dar kad brendzio 10 vnt
Atsakyti
Maximoje 20proc. nuolaida vynui (bet kokiam) rolleyes.gif
Atsakyti
ewa juk dabar ir sampanui nuolaida 20 proc. lotuliukas.gif tai mes nusiprikome italica akcija 7.99,o dar kai nuolaida,nes sampanas gi vadinamas putojanciu vynu thumbup.gif sunku apskaiciuoti ta alkoholi,bet jau mano manymu geriau liks nei pritruks drinks_cheers.gif siaip mano istekejusios drauges sako,kad alkoholi reik skaiciuoti po buteli vienam sveciui:) manau mazdaug numanysi kas ka geria ir susiskaiciuosi bent preliminariai;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglencija: 20 kovo 2008 - 12:25
QUOTE(ew_a @ 2008 03 19, 19:56)
Kiek jus mazdaug planuojat sampano pirkti. As manau pirkti apie 50 bonkiu ar per mazai bus, kaip manot?

Viskas priklauso nuo to, kaip Jūs tą šampaną gersit biggrin.gif Pavyzdžiui mes neplanuojam jo ant stalo statyti, tiesiog pasiliksim vidurnakčiui ir papilstysim visiems. Mes skaičiavom, kad užteks kažkur 3-4 žmonėm vieno butelio.
Aišku, jei pateiksit šalią vynų, brendžių, degtinių nuo vakaro pradžios, tai tikrai daugiau išeis.

Dar reikia kažkiek butelių primesti prie CMS'o (ar bažnyčios).
Atsakyti
QUOTE(spyglencija @ 2008 03 20, 15:24)
ewa juk dabar ir sampanui nuolaida 20 proc. lotuliukas.gif  tai mes nusiprikome italica akcija 7.99,o dar kai nuolaida,nes sampanas gi vadinamas putojanciu vynu thumbup.gif  sunku apskaiciuoti ta alkoholi,bet jau mano manymu geriau liks nei pritruks  drinks_cheers.gif  siaip mano istekejusios drauges sako,kad alkoholi reik skaiciuoti po buteli vienam sveciui:) manau mazdaug numanysi kas ka geria ir susiskaiciuosi bent preliminariai;)


turiu pazistama barmena, tai jis paskaiciavo, kad vienam zmogui butelio per daug (cia mano sveciams biggrin.gif ), pvz., mociutes tikrai vyno butelio neisgers, geriausiu atveju viena taure. Na, bet atsarga gedos nedaro, gal ir as skaiciuosiu 'buteli ant galvos', po vestuviu isgersim su busimu vyru lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondy @ 2008 03 20, 17:22)
turiu pazistama barmena, tai jis paskaiciavo, kad vienam zmogui butelio per daug (cia mano sveciams  biggrin.gif ), pvz., mociutes tikrai vyno butelio neisgers, geriausiu atveju viena taure. Na, bet atsarga gedos nedaro, gal ir as skaiciuosiu 'buteli ant galvos', po vestuviu isgersim su busimu vyru  lotuliukas.gif



Kad paskui nereiktų vestuvių įkarštyje į maksimą bėgti. lotuliukas.gif Man taip pat tegu geriau bus daugiau. Degtinė nesurugs, o vynas bus išlaikytas.
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2008 03 20, 22:43)
Kad paskui nereiktų vestuvių įkarštyje į maksimą bėgti.  lotuliukas.gif Man taip pat tegu geriau bus daugiau. Degtinė nesurugs, o vynas bus išlaikytas.



Degtine tai tikrai nesurugs, ji juk isbaigtas produktas, bet stai vynas gali ir nustebinti, atsidarysi o ten jau actas,nes siaip vyno ilgai laikyti negalima
mergaites patariu nusipirkus vyna, laikyti ji tamsiai ir jei imanoma pastovioj, ne aukstesnej kaip +5 temperaturoje
Atsakyti