Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

QUOTE(rutuks @ 2007 07 11, 10:58)
blink.gif  oho kiek daug snapsos  doh.gif  tai mes tada nedaug palyginti uzsiprekinom degtines, nes dar sampano nepirkom  unsure.gif



QUOTE(krynka @ 2007 07 11, 14:13)
tai kad cia ant galvos daugiau nei butelis degtines, po bonke sampano ir t.t.  g.gif kiba labai daug pakeliantys sveciai susirinks  friends.gif nieko turesit paskuj ka i visokius darbus nest  thumbup.gif


gal ir daugoka, bet sveteliai tikrai daug pakeliantys, vien vyrai, jei gerai baliavoja, tai po litra koki laisvai isgeriau, o cia dar sokiai, judesys, antos dienos rytas. aisku ir atsines dar kazkiek, bet norejosi apsidrausti unsure.gif
o siaip man atrodo tikrai reikia i kompanija ziuret ir ka daugiausiai geria g.gif

o man cia toks klausimas iskilo kiek veztis prie zakso, i gamta sampano? jei bus apie 40 vazinejanciu g.gif
Atsakyti
Kažin iki rugpjūčio bus dar kokių nors nuolaidų alkoholiui? g.gif
Atsakyti
panelytes, padekit man sukomponuoti alkoholio meniu 25-30 zmoniu wink.gif skaitau, bt man tie kiekiai nlb ka sako.. dekui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2007 07 12, 10:25)
Kažin iki rugpjūčio bus dar kokių nors nuolaidų alkoholiui?  g.gif

aha, ir man idomu... g.gif degtinei ir sampanui ypac g.gif

katyte, as tai manyciau taip:
30 sampano
30 litru degtines (jei chebra daug geriantys ir daug pakeliantys. jei ne - tada kokius 20 litru)
kokie 5 buteliai brendzio (o gal degtines ir brendzio proporcijos atvirkstines g.gif na, as parasiau kad pagrinde degtine, nes pas mus brendzio beveik nebus, bus vien balta. bet cia reikia individualiai ziureti)
10 buteliu vyno
jei norisi paivairinimui - kokio likerio, starkos ar spalvotos degtines po koki butelaiti... g.gif be abejo, alaus - bent 30 litru backute mirksiukas.gif
cia as viska parasiau savo nuoziura, su uzmetimu, kad nereiketu vaziuot nakti pirkt papildomai doh.gif mano chebra daaaug pakelianti, tai gal kazkam atrodys, kad didziulius kiekius surasiau, bet pas mane, kaip ir pas Mija25, vyrams po 1 litra isgert nera kas schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytia: 13 liepos 2007 - 00:22
Sveikutes, mergaites 4u.gif Pranesu, kurioms yra aktualu smile.gif

LIEPOS 21-22D. SU MAXIMA NUOLAIDU KORTELE 15% NUOLAIDA STIPRIESIEMS GERIMAMS!!!!!

Atsakyti
QUOTE(Irmule @ 2007 07 17, 19:24)
Sveikutes, mergaites 4u.gif Pranesu, kurioms yra aktualu smile.gif

LIEPOS 21-22D. SU MAXIMA NUOLAIDU KORTELE 15% NUOLAIDA STIPRIESIEMS GERIMAMS!!!!!


Va čia tai geros naujienos, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmule @ 2007 07 17, 20:24)
Sveikutes, mergaites 4u.gif Pranesu, kurioms yra aktualu smile.gif

LIEPOS 21-22D. SU MAXIMA NUOLAIDU KORTELE 15% NUOLAIDA STIPRIESIEMS GERIMAMS!!!!!

oi aciu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmule @ 2007 07 17, 19:24)
Sveikutes, mergaites 4u.gif Pranesu, kurioms yra aktualu smile.gif

LIEPOS 21-22D. SU MAXIMA NUOLAIDU KORTELE 15% NUOLAIDA STIPRIESIEMS GERIMAMS!!!!!


ot sudas doh.gif kaip tik mano vestuves ta savaitgaly biggrin.gif negalejo anksciau padaryt doh.gif parsai nelaimingi blush2.gif
Atsakyti
Nera uz ka mergaites 4u.gif Maziulele, ir mano vestuves si savaitgali :)Ir man nepasiseke, taciau pasinaudok bent jau Norfos nuolaidu kortele,irgi neblogai gaunasi smile.gif Perkant vakare nuolaidele 10%.
Atsakyti
Ar jau skaitet maximos tinklapyje, kad si savaitgali 20 % nuolaida vynui? jei ne tai parnesu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmule @ 2007 07 18, 10:32)
Nera uz ka mergaites 4u.gif Maziulele, ir mano vestuves si savaitgali :)Ir man nepasiseke, taciau  pasinaudok bent jau Norfos nuolaidu kortele,irgi neblogai gaunasi smile.gif Perkant vakare nuolaidele 10%.

Aga Norfa yra gerai thumbup.gif vakar buvom ten, pirkom truputuka šamano ir šeip gėrimų (vyno, alaus, degtinės ...) mum nedaug ten reikėjo nes kavinėj kur darom vestuves gerimai jau bus. reikėjo tik truputuka i laiva.
taigi apsiperkant vakare nuo 21val. su kortele suteikiama 7% ir + jei perki uz 100 lt tai dar 5% prisideda, o jei dar daugiau perki tai dar ten daugiau tu % duoda. thumbup.gif na mes pirkom uz ~270lt, tai dar sutaupem 35lt. vis sis tas ax.gif
Atsakyti
Mes kadangi vestuvem pradejom ruostis pries daugiau nei puse metu, tai vis taikydavomes prie maxima akcijas. Alui -15%, degtinei, viskiui,brendziui -20%,tik vynui ir sampanui nesulaukem akcijos:( pastebejom kad tos akcijos kartojasi kas 2-3 menesius, tai galima normaliai pasitaupyti. Mes kazkur sutaupem apie 300Lt.
Atsakyti