Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

QUOTE(remisita @ 2007 04 29, 14:24)
na tai taip ir gaunas kaip sakau drinks_cheers.gif
Papildyta:
na matai gal as manau SVYTURIO ALUS turetu buti brangesnis..jis lietuvoje populiaresnis tai gal todel ir irangos nuoma brangesne... g.gif  ax.gif


na kadangi klaipedoje mano vestuves, tai belieka tik Svyturys rolleyes.gif nors dar juk skanus HBH Juzo alus biggrin.gif nu reik ir jiems pasiakambinti thumbup.gif
Atsakyti
geriausia alkoholi pirktis kai vyksta akcijos, tada zymiai pigiau gaunasi, mums dar liko thumbup.gif uzsisakyti dvi backas alaus thumbup.gif
Atsakyti
dabar maximose Italiana 2 rusiu sampanui nuolaidos,tai mes dali uzsipirkom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 04 25, 14:21)
nu jau tikrai turetu uztekti  bigsmile.gif  dar siulyciai paimti backute sidro, nes antra diena labai gerai geriasi  thumbup.gif




Aha,dekui uz patarima biggrin.gif reiks pagalvot ir bigsmile.gif apie sidra
Papildyta:
QUOTE(Joa @ 2007 04 25, 14:58)
geras, 50 degtines ir 5-6 vyno??? Pas jus taip vyno niekas nemegsta?



Aha,atspejai smile.gif vyna ir tuos saldesnius gerimukus megsta tik vos keli zmones,tai tik del ju ir imsim,nes visi kiti geria balta ir alu biggrin.gif tame tarpe ir as su vyru bigsmile.gif
Atsakyti
O kokius gėrimus planuojat imt į gamtą? Iš stipresnių galvojam apie brendį, o iš silpnesnių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ariete @ 2007 05 09, 17:20)
O kokius gėrimus planuojat imt į gamtą? Iš stipresnių galvojam apie brendį, o iš silpnesnių? g.gif


sampas ir tik sampas einamiausias gerimas gamtoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ariete @ 2007 05 09, 17:20)
O kokius gėrimus planuojat imt į gamtą? Iš stipresnių galvojam apie brendį, o iš silpnesnių? g.gif

Pritariu maziulelei drinks_cheers.gif . Kiek teko dalyvauti vestuvėse, iš silpnesnių gėrimų buvo imamas tik šampanas, ir visiems jis tiko thumbup.gif
Atsakyti
[quote=cc-mark,2007 05 09, 18:04]
Aha,dekui uz patarima biggrin.gif reiks pagalvot ir bigsmile.gif apie sidra
Papildyta:


o as vietoj taves neimciau sidro geriau zinok g.gif todel kad sidro backa 30l kainuoja beveik 200lt, tai uztiek antrai dienai heriau sampo buteliu paimti, nes vistiek neisgers, tai reikes ispilt lauk.O sampas liks jeigu tai nieko tokio, pastatysi namie i bariuka ir turesi ka pastatyti ant stalo kai ateis zmones fimo ziureti pas jus biggrin.gif as bent jau taip dariau. Beto sidras tik kriausinis pilstomas bent jau cia kaune, o gal net nevisi ji megs, cia mano asmenine nuomone kaip as dariau...bet tau geriau zinot ar gerianciu sidra bus daug ar ne. unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 05 10, 05:04)
o as vietoj taves neimciau sidro geriau zinok g.gif  todel kad sidro backa 30l kainuoja beveik 200lt, tai uztiek antrai dienai heriau sampo buteliu paimti, nes vistiek neisgers, tai reikes ispilt lauk.O sampas liks jeigu tai nieko tokio, pastatysi namie i bariuka ir turesi ka pastatyti ant stalo kai ateis zmones fimo ziureti pas jus biggrin.gif  as bent jau taip dariau. Beto sidras tik kriausinis pilstomas bent jau cia kaune, o gal net nevisi ji megs, cia mano asmenine nuomone kaip as dariau...bet tau geriau zinot ar gerianciu sidra bus daug ar ne. unsure.gif  smile.gif

Mes dėl to sidrą ėmėm ne bačkutėje, o buteliuose (na, tuose po 1,5 l). Nes pradžioj norėjome paimti pilstomo (aš ir mano sesės alaus negeriame), bet kai sužinojome, kad gan didelės tos bačkutės, tiek tikrai neišgersime biggrin.gif, tai ir paėmėm buteliuose. Tada tiesiog atidarinėjome jų tiek, kiek reikėjo.... Nu, bet čia skonio dalykas. Čia panašiai, kaip ir su degtine kiti daro - vieni perka buteliais, o kiti iš kokio Stumbro išneštą kanistriukuose ir paskui į ąsotėlius supilsto ax.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz patarimus,reiks dar cia gerai pamastyt ir su vyru pasitart ar imsim sidro ar ne.Nes mes cia antrai dienai galvojam prie saslyku alaus backute ir sidro,negeriantiem alaus arba tada sampano daugiau nupirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2007 05 10, 09:21)
Mes dėl to sidrą ėmėm ne bačkutėje, o buteliuose (na, tuose po 1,5 l). Nes pradžioj norėjome paimti pilstomo (aš ir mano sesės alaus negeriame), bet kai sužinojome, kad gan didelės tos bačkutės, tiek tikrai neišgersime biggrin.gif, tai ir paėmėm buteliuose. Tada tiesiog atidarinėjome jų tiek, kiek reikėjo.... Nu, bet čia skonio dalykas. Čia panašiai, kaip ir su degtine kiti daro - vieni perka buteliais, o kiti iš kokio Stumbro išneštą kanistriukuose ir paskui į ąsotėlius supilsto ax.gif




drinks_cheers.gif na jo, arba buteliuose pirkti galima... biggrin.gif
Atsakyti
mes tai alu buteliais pirkt zadam..tik va kaip paskaiciuot,kiek jo reikes? pas mus bus apie 20zmoniu.... g.gif

o siandien jau apsipirkom kitu gerimu..kaip sakiau bus 20 zmoniu,tai pirkom:

degtines 5 po 0,7l
brendzio 10 po 0,7l
sobieski raudono 2po0,7l ir 3po0,5l
vermuto 3po1l
campari 2po0,7l
sidro 5po1,5l
sampano 18 bonkiu(ir dar zadam siek tiek pirkti) 4u.gif
Atsakyti