Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

QUOTE(maziulele @ 2007 04 25, 16:00)
nu man jau tai per daug cia atrodo doh.gif tiek vynu manau nereikia, o sampo tai mazokai, nes pagalvok, kad beveik visur ji gersite, tai geriau tada daugiau jo nei vynu mirksiukas.gif


gal tu ir teisi..ir prie baznycios, ir gamtoj, ir 24val. tas shampanas.. gal tikrai tada padidinsim shampano kieki. o del vyno, tai ka zinau..skaiciavau kiekvienai moteriai po buteli biggrin.gif bet dabar galvoju, keleta is jus is viso negeria, dar kas gers kokio brendzio.. g.gif dekui tau, matyt tu teisi, mazinsim vyno smile.gif
Atsakyti
mes tai svesim restorane ir meniu buvo parasyta,kad 40 zmoniu bus-12(0.7)-degtines,7(0.7) -brendzio,12 buteliu vyno,6 buteliai sampano,ir 30 litru alaus.Kazkaip man atrodo kad labai jau mazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2007 04 25, 22:09)
mes tai svesim restorane ir meniu buvo parasyta,kad 40 zmoniu bus-12(0.7)-degtines,7(0.7) -brendzio,12 buteliu vyno,6 buteliai sampano,ir 30 litru alaus.Kazkaip man atrodo kad labai jau mazai g.gif


mazoka. prasykit, kad savo dar leistu atsinesti.
Atsakyti
as tai pirkau viska Sanitexe, zodziu 40 zmoniu turetu buti..gal kiek daugiau..tai 35 butelius sampo, 30 baltos 0.7, vyno 15, likeriuku,brendzio,viskio,trauktines,martiniu visokiu ten ir dar kazko plius minus 20 buteliu...turetu uztekti manau, dar 50l alaus is ragucio, ten dar ir sidra pardavineja pilstoma backutemis, kiek sake 30l-183lt, uz alu Horn Premium 50l-186lt, uz Forta sviesu 50l-150lt.
Buva dar Kauno alus tai 50l-139lt bet nepaiko labai aptarnavimas ir siaip neturi saldymo irangos nors alus puse velnio...
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 04 28, 15:13)
as tai pirkau viska Sanitexe, zodziu 40 zmoniu turetu buti..gal kiek daugiau..tai 35 butelius sampo, 30 baltos 0.7, vyno 15, likeriuku,brendzio,viskio,trauktines,martiniu visokiu ten ir dar kazko plius minus 20 buteliu...turetu uztekti manau, dar 50l alaus is ragucio, ten dar ir sidra pardavineja pilstoma backutemis, kiek sake 30l-183lt, uz alu Horn Premium 50l-186lt, uz Forta sviesu 50l-150lt.
Buva dar Kauno alus tai 50l-139lt bet nepaiko labai aptarnavimas ir siaip neturi saldymo irangos nors alus puse velnio...


o kaip remisita su tom backutem alaus ir sidro buna. jie patys visa ta saldymo iranga duoda, o paskui reikia viska grazinti? neturiu zalio supratimo ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 04 29, 12:50)
o kaip remisita su tom backutem alaus ir sidro buna. jie patys visa ta saldymo iranga duoda, o paskui reikia viska grazinti? neturiu zalio supratimo  ax.gif  blush2.gif


neduoda, o reik issinuomoti mirksiukas.gif bent jau Svyturio darykkloj. ir dar liepia uzstata uz ta iranga palikti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 04 29, 12:54)
neduoda, o reik issinuomoti mirksiukas.gif bent jau Svyturio darykkloj. ir dar liepia uzstata uz ta iranga palikti doh.gif


kiek ta nuoma kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 04 29, 12:58)
kiek ta nuoma kainuoja?


kiek as domejausi lygtais iki 100 doh.gif
Atsakyti
nu man tai sake kad 15 litu ragutyje, o uzstata jie ima pagal zmones nes sako jog buna ateina kokie chamai tai zinai bijo kad sulauzys. O jei imi ir sidra ir alu tai duoda dvieju kraniuku saldymo iranga uz tuos pacius 15itu. 4u.gif ir klausiau kelis kartus tai tikrai taip sake.o Jie gan nemazai ir turi tu aparatu ir ivairiu..
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 04 29, 13:57)
nu man tai sake kad 15 litu ragutyje, o uzstata jie ima pagal zmones nes sako jog buna ateina kokie chamai tai zinai bijo kad sulauzys. O jei imi ir sidra ir alu tai duoda dvieju kraniuku saldymo iranga uz tuos pacius 15itu. 4u.gif  ir klausiau kelis kartus tai tikrai taip sake.o Jie gan nemazai ir turi tu aparatu ir ivairiu..

Sveikos, truputį keista man su tom nuomom, nes aš jau antri metai darbo šventėm užsakinėju iš Ragučio alaus bačkutes, tai jeigu gerai atsimenu horno alaus 2 po 30 l kainavo virš 200 Lt, nuoma įrangos 15 lt bet jokių užstatų niekada nieks neprašė...paskambinu, užsakau, tą dieną nuvažiuoja kolegos ir paima..vsio...
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2007 04 29, 14:18)
Sveikos, truputį keista man su tom nuomom, nes aš jau antri metai darbo šventėm užsakinėju iš Ragučio alaus bačkutes, tai jeigu gerai atsimenu horno alaus 2 po 30 l kainavo virš 200 Lt, nuoma įrangos 15 lt bet jokių užstatų niekada nieks neprašė...paskambinu, užsakau, tą dieną nuvažiuoja kolegos ir paima..vsio...


as paie uzstata sneku SVYTURIO ALUS doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2007 04 29, 15:18)
Sveikos, truputį keista man su tom nuomom, nes aš jau antri metai darbo šventėm užsakinėju iš Ragučio alaus bačkutes, tai jeigu gerai atsimenu horno alaus 2 po 30 l kainavo virš 200 Lt, nuoma įrangos 15 lt bet jokių užstatų niekada nieks neprašė...paskambinu, užsakau, tą dieną nuvažiuoja kolegos ir paima..vsio...




na tai taip ir gaunas kaip sakau drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(maziulele @ 2007 04 29, 15:19)
as paie uzstata sneku SVYTURIO ALUS  doh.gif



na matai gal as manau SVYTURIO ALUS turetu buti brangesnis..jis lietuvoje populiaresnis tai gal todel ir irangos nuoma brangesne... g.gif ax.gif
Atsakyti