Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

Sia savaite iki vasario 12d Maximose su kortele visam vynui 20proc nuolaidos!!!
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 02 06, 12:52)
Sia savaite iki vasario 12d Maximose su  kortele visam vynui 20proc nuolaidos!!!

situ reikalu mes galvojam pasinaudoti ir nupirkti vyna ir sampana vestuvems.. kadangi mums liko du geri menesiai, manau, kad niekas nesuges ir dar kazkiek sutaupysim smile.gif
Atsakyti
O mes jau vakar nusipirkom ir vynu ir sampano!!! drinks_cheers.gif
Nuolaida gavosi 80lt bigsmile.gif
Tik kur viska pasideti svarstom, rusy pas save pavojinga,kad neisnestu... O i balkona per salta... Gal reikes vezti pas tevus i kaima,kur daugiau vietos g.gif

Dar derinam su pazistamu del degtineles kainu,kiek gales padaryt mums nuolaidele...

Atsakyti
o tai kiek jus pirkot ir kokio? nes as paskaiciavau, kad man su nuolaida kainuos apie 700, o be nuolaidos moketume apie 900.. gal as isivaizduoju per daug to alkoholio poreikiu? kaip is viso skaiciuoti, kiek ko kam nupirkti??
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2007 02 08, 09:18)
o tai kiek jus pirkot ir kokio? nes as paskaiciavau, kad man su nuolaida kainuos apie 700, o be nuolaidos moketume apie 900.. gal as isivaizduoju per daug to alkoholio poreikiu? kaip is viso skaiciuoti, kiek ko kam nupirkti??


TU VIEN ANT VYNO IR SAMPANO zadi isleisti 700lt unsure.gif ?
Nes as dabar kalbejau konkreciai apie vynus ir sampanus, tai perskaiciau visa foruma ir susidariau ispudi,kad 50 zmoniu mazdaug uztenka 15-20 buteliu vyno. Ir pagrindas vodkes (brendziu ir kt stipriuju) eina.. tai vodkes apie 40-50 bonkiu... blush2.gif

Nes skaiciuoju taip,kad zmogui 0.7 degtines manau uztenka...nes dar skaiciuojasi ant to pacio zmogaus ir kt gerimai. ir aisku, vyrai gal daugiau isgers, moteris gal isviso negers vodkes...taip ir pasiskirstys ax.gif
BENT TAIP AS GALVOJU... mastau.gif
Atsakyti
Kiek pastebėjau alkoholio kiekį skaičiuoja kas kaip išmano...man kartais plaukai piestu pasistoja perskaičius kiek ketinate alkoholio pirkti...Nesuprantu kam jo tiek daug, juk svečiai nesėdės visą vakarą prie stalo, bus juk organizuojamos atrakcijos, žaidimai ir pan. Nebent kiekvienam svečiui po butelį tauriojo gėrymo lauknešėlį duosite g.gif

Blue_rose, o kokį vyną ir šampaną pirkote?
Atsakyti
as tai pirksiu balta sausa vyna Gato negro (juodas katiniukas ant etiketes) ir Pucela - jie man skanus ir nenupurto kai isgeriu smile.gif
O va raudona koki pirkti tai nezinau g.gif
Sampana tai pagrinde Alitos Chardonay, ir dar kelis butelsiu Romeo (gamtoj gert) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 02 09, 12:18)
as tai pirksiu balta sausa vyna Gato negro (juodas katiniukas ant etiketes) ir Pucela - jie man skanus ir nenupurto kai isgeriu smile.gif
O va raudona koki pirkti tai nezinau g.gif
Sampana tai pagrinde Alitos Chardonay, ir dar kelis butelsiu Romeo (gamtoj gert) smile.gif


Mes baltą irgi jau išsirinkę - Palacio del conde 2005 blanko.
Bet va raudono ir putojančio neišsirenkame niekaip doh.gif Reiks paragauti Alitos Chardonay g.gif
Atsakyti
mes pirkom 50 buteliu sampano ir 20 vyno, sampana alitos pusiaus sausa, vynus Castel stalo po 10 buteliu raudono ir balto..
dar planuojam 10 buteliu 0.7 degtines ir 10 brendzio..
po to alus - kurio nezinau kiek..
sampana skaiciavom, kad namuose kokius 5 butelius isgersim, nes bus nemazai zmoniu, prie Rotuses dar kokie 5 iseis.. dienos metu irgi tik sampanas bus - vadinasi dar kokie 5 - reikia atkreipti demesi i tai, kad daznai lieka butelis beveik pilnas, bet jau atidarytas (o kur ji po to, tik i siuksline - ypac prie rotuses), vakarui skaiciavom apie 25 butelius..
dar 10 butelaiciu pasilikom atsargai - reiks po to i darbovietes nusinesti.. zodziu, sueis.. nuolaida visgi nemaza.. ant vyno ir sampano sutaupem apie 200 litu
o isleidom sampanui apie 440, o vynui apie 240
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijuke: 09 vasario 2007 - 13:09
QUOTE(airv @ 2007 02 09, 11:28)
Mes baltą irgi jau išsirinkę - Palacio del conde 2005 blanko.
Bet va raudono ir putojančio neišsirenkame niekaip  doh.gif Reiks paragauti Alitos Chardonay  g.gif



na man ir musu darbe tai tik sita sampana geriam...tikrai toks nieko
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2007 02 09, 14:06)
mes pirkom 50 buteliu sampano ir 20 vyno, sampana alitos pusiaus sausa, vynus Castel stalo po 10 buteliu raudono ir balto..
dar planuojam 10 buteliu 0.7 degtines ir 10 brendzio..
po to alus - kurio nezinau kiek..
sampana skaiciavom, kad namuose kokius 5 butelius isgersim, nes bus nemazai zmoniu, prie Rotuses dar kokie 5 iseis.. dienos metu irgi tik sampanas bus - vadinasi dar kokie 5 - reikia atkreipti demesi i tai, kad daznai lieka butelis beveik pilnas, bet jau atidarytas (o kur ji po to, tik i siuksline - ypac prie rotuses), vakarui skaiciavom apie 25 butelius..
dar 10 butelaiciu pasilikom atsargai - reiks po to i darbovietes nusinesti.. zodziu, sueis.. nuolaida visgi nemaza.. ant vyno ir sampano sutaupem apie 200 litu
o isleidom sampanui apie 440, o vynui apie 240


bet kodel sampana pirkot pusiau sausa g.gif nu man tai jis neskanus, as pirksiu tik saldu bigsmile.gif
Atsakyti
Nuo vasario 1 iki 28 dienos Norfoje galioja momentinės nuolaidos nuo sumos (tik kortelių turėtojams)
jei perkama nuo 50 iki 100 lt nuolaida 4 proc;
nuo 100 iki 200 lt - 5 proc;
nuo 200 iki 500 lt - 6 proc;
nuo 500 iki 1 000 lt - 7 proc;
daugiau nei 1 000 lt - 8 proc;

Taip pat nuolaidos:
Darbo dienomis:
7 - 8 h. 10 proc;
8 - 9 h. 9 proc;
9 - 10 h. 7 proc;
10 - 11 h. 6 proc;
20 - 21 h. 7 proc;
21 - 23 h. 10 proc;

Savaitgaliais:
7 - 8 h. 10 proc;
8 - 9 h. 9 proc;
20 - 21 h. 7 proc;
21 - 23 h. 10 proc;

Nuolaidos sumuojasi.
Atsakyti