Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

Maximoj sia savaite 15 procentu nuolaida alui
Atsakyti
Susibalamutinau visai dėl to alkoholio. Vieni pataria uzbonėliuose ant stalo degtinę statyt, o kiti- buteliais. Kai buvau klube tai mačiau kad uzbonėliuose buvo, bet kaip vestuvėse geriau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2006 07 04, 14:31)
Susibalamutinau visai dėl to alkoholio. Vieni pataria uzbonėliuose ant stalo degtinę statyt, o kiti- buteliais. Kai buvau klube tai mačiau kad uzbonėliuose buvo, bet kaip vestuvėse geriau?  g.gif



as manaukad buteliuose
Atsakyti
mesgaites turiu klausiam smile.gif man idomu gal kas zinok kur gauti sidro backomis, na man reiktu vienos backutes sidro, bet nezinau kur butu galima gauti, gal kas zino?
Atsakyti
hefaiste, norejau paklaust o kokiam bazes sandely pirkot? mineraliniu vandenu ar kur stumbro degtine? vis galvojau apsizvalgyt bazej, bet abejojau ar gausim pigiau..
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2006 07 05, 22:50)
mesgaites turiu klausiam smile.gif man idomu gal kas zinok kur gauti sidro backomis, na man reiktu vienos backutes sidro, bet nezinau kur butu galima gauti, gal kas zino?


ir man šis klausimas aktualus ax.gif bet dėja, dar nieko nesužinojau
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2006 07 05, 21:50)
Mergaites, turiu klausima smile.gif man idomu gal kas zinok kur gauti sidro backomis, na man reiktu vienos backutes sidro, bet nezinau kur butu galima gauti, gal kas zino?

"Ragutyje", Kaune. Fizz'ą "Ragutyje" gamina, tai ten ir galima užsisakyti bačkutę.

Beje, Maximoj vermutas Stock su nuolaida tik 9,99 Lt, tai užsipirkom vestuvėms ax.gif
Atsakyti
Vermutus, sampanus labai gerai pirkti ITAINOJ jupzapaviciaus pr. 3-5lt pigiau nei maximoj.
Atsakyti
mes visa alkoholi pirkome kaune, silainiuose pries hyper maxima yra toks nusukimas i desine, uz tamro ( nemoku aiskinti blush2.gif ) ten viskas daug pigiau. verta ten pirkti alu, jei atvezi tusciu kaip keitimui, butelis 'svyturio' kainuoja 2 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(christmastree @ 2006 07 10, 10:35)
mes visa alkoholi pirkome kaune, silainiuose pries hyper maxima yra toks nusukimas i desine, uz tamro ( nemoku aiskinti  blush2.gif ) ten viskas daug pigiau. verta ten pirkti alu, jei atvezi tusciu kaip keitimui, butelis 'svyturio' kainuoja 2 lt  thumbup.gif

cia vadinasi "Jargala" rolleyes.gif

o koks alus cia pigiau vadinasi 2lt? blink.gif maximoj ir be butelio keitimo svyturio raudona etikete gali uz 1.99lt nusipirkt g.gif
Atsakyti
o kur Klaipdoj geriau pirkt , gal kas žinot g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(atne777 @ 2006 07 30, 14:44)
o kur Klaipdoj geriau pirkt , gal kas žinot g.gif  g.gif

JAU NUSIPIRKOME biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti