Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

QUOTE(lijo @ 2006 05 25, 23:44)
Joninės bus birželio 24 d.  smile.gif  o visa kita jau yra parašyta šioje temoje - vers puslapius atgal  tongue.gif


Pasimeciau pasisakymu skaiciui ir neberadau kur yra. blush2.gif Reiks rytoj sviezia galva ieskot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 05 25, 23:47)
Pasimeciau pasisakymu skaiciui ir neberadau kur yra. blush2.gif  Reiks rytoj sviezia galva ieskot  4u.gif 



o aš pasimečiau čekiuose biggrin.gif reiks kažkada viską stropiai susivest g.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 25, 23:57)
o  aš pasimečiau čekiuose  biggrin.gif reiks kažkada viską stropiai susivest  g.gif


Nors nelabai i tema, bet as visus cekius iskarto i knygute klijuoju. Veliau bus lengviau susigaudyt kiek isleidai mirksiukas.gif
Atsakyti
Na paneles ir kur vyksta zadetos joniniu nuolaidos alkoholiuj?
Atsakyti
QUOTE(Ingute*** @ 2006 06 23, 23:16)
Na paneles ir kur vyksta zadetos joniniu nuolaidos alkoholiuj?


yra MAXIMOJ, bet šiais metais gudriai padarė - tik tam tikroms rūšims nuolaidas rolleyes.gif
Atsakyti
IKI parduotuvėj Joninių proga yra nuolaida alkoholiui 15 % su kortele, tai šiandien mes ir užsipirkom thumbup.gif
Atsakyti
mes sakeme pirksime kliepdedoje bazeje, ten perkant apskritai pigiau nei parduotuveje o jei imi didesni kieki dar nuolaida padaro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 24, 10:16)
yra MAXIMOJ, bet šiais metais gudriai padarė - tik tam tikroms rūšims nuolaidas  rolleyes.gif

O tai kokiom rusim? Ir kiek procentu?
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2006 06 25, 14:45)
IKI parduotuvėj Joninių proga yra nuolaida alkoholiui 15 % su kortele, tai šiandien mes ir užsipirkom  thumbup.gif


ir ALUI blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2006 06 25, 14:45)
IKI parduotuvėj Joninių proga yra nuolaida alkoholiui 15 % su kortele, tai šiandien mes ir užsipirkom  thumbup.gif


aha, galvojau pasiskolinsiu kortelę ir nusipirksiu su nuolaida lotuliukas.gif o ten pasirodo gi tik pinigėliai toj kortelėj kaupiasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif man nuolaida būtų 0
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 28, 20:36)
aha, galvojau pasiskolinsiu kortelę ir nusipirksiu su nuolaida  lotuliukas.gif o ten pasirodo gi tik pinigėliai toj kortelėj kaupiasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif man nuolaida būtų 0

Mes irgi buvom tą kortelę pasiskolinę, tai mums tą uždarbį į IKI kortelę atidavė grynaisiais, nes jie vistiek išpirks ten su ta kortele ką mes uždirbom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2006 07 03, 00:16)
Mes irgi buvom tą kortelę pasiskolinę, tai mums tą uždarbį į IKI kortelę atidavė grynaisiais, nes jie vistiek išpirks ten su ta kortele ką mes uždirbom  bigsmile.gif



kad man kažkaip nepatogu prašyti blush2.gif
Atsakyti