Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

mums alaus bačkutė 30lt kainuos iki 100lt smile.gif su viskuo smile.gif ir beto labai geros alus ir HBH gyvas alus, kai buvo per mano tyėvu sidabrinės tai jį momentaliai išgėrė..
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2006 04 22, 11:55)
mums alaus bačkutė 30lt kainuos iki 100lt smile.gif su viskuo smile.gif ir beto labai geros alus ir HBH gyvas alus, kai buvo per mano tyėvu sidabrinės tai jį momentaliai išgėrė..


o ko jums taip pigiai?
Atsakyti
O mes alkoholio prisipirkom Saulutes bazeje (Vilniuje, Siaures miestelyje) kai buvo alkoholiui 15 proc.nuolaida. Dar be to kavineje bus nemazai alkoholio, tai, manau, tikrai uzteks.
Atsakyti
QUOTE(jurgita081 @ 2006 05 12, 09:50)
O mes alkoholio prisipirkom Saulutes bazeje (Vilniuje, Siaures miestelyje) kai buvo alkoholiui 15 proc.nuolaida. Dar be to kavineje bus nemazai alkoholio, tai, manau, tikrai uzteks.

Mes irgi taip padarėm, jau iš anksto per patikimus šaltinius sužinojom kada akcija alkoholiui ir prisipirkom. Bet kas geriausia mūsų svečiai ir be alkoholio labai smagiai linksminosi, tai beveik puse gėrimų liko.
Atsakyti
Kaip galvojat kiek reiketu nusipirkti sampano buteliu 60-ciai zmoniu???
Atsakyti
aš tai dabar laukiu Joninių smile.gif alus atpigs
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 17, 10:26)
aš tai dabar laukiu Joninių smile.gif alus atpigs



manai ar zinai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2006 04 22, 11:55)
mums alaus bačkutė 30lt kainuos iki 100lt smile.gif su viskuo smile.gif ir beto labai geros alus ir HBH gyvas alus, kai buvo per mano tyėvu sidabrinės tai jį momentaliai išgėrė..

Pasakyk kur taip gavai? As ir noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 05 17, 10:44)
manai ar zinai? 4u.gif



pernai ir užpernai 20 proc. nuolaida buvo ... berods 20 g.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 25, 20:32)
pernai ir užpernai 20 proc. nuolaida buvo ... berods 20  g.gif 



ma lauxim tada biggrin.gif
Atsakyti
O kada tos Jonines? blush2.gif

Merginos o jus kiek ir ko pirksit. Ir kokiam sveciu skaiciui. blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 05 25, 22:01)
O kada tos Jonines? blush2.gif

Merginos o jus kiek ir ko pirksit. Ir kokiam sveciu skaiciui. blush2.gif



Joninės bus birželio 24 d. smile.gif o visa kita jau yra parašyta šioje temoje - vers puslapius atgal tongue.gif
Atsakyti