Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

QUOTE(siamka @ 2006 04 19, 12:11)
as tai jau pradejau galvoti kadper mazai nusipirkom  ax.gif  ax.gif doh.gif  doh.gif



Man irgi paranoja užeina..kad mažai.. doh.gif bet kai pasižiūriu namuose į kampą kur sudėta gėrimai tai ojojojoj atrodo kad marios jos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2006 04 19, 14:23)
Man irgi paranoja užeina..kad mažai.. doh.gif bet kai pasižiūriu namuose į kampą kur sudėta gėrimai tai ojojojoj atrodo kad marios jos  wub.gif



na tada del sventos nusipirk dar pora butelaiciu 4u.gif gal tada ramiau bus 4u.gif
Atsakyti
Aš tai jaučiu pirksiu NORFOJ ten ir taip pigiau o dar su norfos kortele 15proc nuolaida
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 04 19, 13:16)
na jau na jau  tongue.gif dar gi atsineš kažkas kažką (aš bent  jau taip elgiuosi smile.gif)

visada atsinesa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2006 04 19, 14:23)
Man irgi paranoja užeina..kad mažai.. doh.gif bet kai pasižiūriu namuose į kampą kur sudėta gėrimai tai ojojojoj atrodo kad marios jos  wub.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 04 19, 14:36)
na tada del sventos nusipirk dar pora butelaiciu 4u.gif gal tada ramiau bus 4u.gif


būtent taip ir žadu daryt mirksiukas.gif

QUOTE(lotute @ 2006 04 19, 14:42)
visada atsinesa  mirksiukas.gif


nevisad rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2006 04 19, 14:41)
Aš tai jaučiu pirksiu NORFOJ ten ir taip pigiau o dar su norfos kortele 15proc nuolaida



o ten yra nuolaidu?
Atsakyti
na va smile.gif dar 3 brendžio ir 2 degtinės smile.gif jau ramiau
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 04 19, 21:34)
na va smile.gif dar 3 brendžio ir 2 degtinės smile.gif jau ramiau


na tai alkoholio pirkimas baigtas ane?ar dar baisu? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2006 04 19, 14:41)
Aš tai jaučiu pirksiu NORFOJ ten ir taip pigiau o dar su norfos kortele 15proc nuolaida


vienu litu Sobieski degtine pigesne Maksimoj o ne norfoj, o darten jei perki daugiau dar viena litu sumazeja ir dar +15 procentu nuolaida
Atsakyti
naudokitės proga, šiandien maximose ir saulutėse 15% nuolaida su jų kortelemis!
nors mūsų vestuvės dar tik po 4mėn, mes jau vakar nusipirkom kažkiek, nors nelabai daug. pirkom už 200lt, su nuolaidom sumokėjom 170lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 04 19, 21:44)
na tai alkoholio pirkimas baigtas ane?ar dar baisu? lotuliukas.gif


na kaip čia pasakius biggrin.gif alaus gi dar nepirkome tongue.gif nusprendėm pirkti buteliuose

QUOTE(siamka @ 2006 04 20, 08:25)
vienu litu Sobieski degtine pigesne Maksimoj o ne norfoj, o darten jei perki daugiau dar viena litu sumazeja ir dar +15 procentu nuolaida


teip teip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 04 20, 10:17)
na kaip čia pasakius  biggrin.gif alaus gi dar nepirkome  tongue.gif nusprendėm pirkti buteliuose
teip teip  drinks_cheers.gif


mes tai backute pirxim 4u.gif daug tex butelaiciu pirkti clap.gif
Atsakyti