Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

O mane pasieke zinios kad si savaitgali maximoje turetu buti nuolaidos thumbup.gif
gal suklydo, gal norfoje, nesvarbu, vistiek pigiau! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiskauda @ 2006 04 14, 10:26)
O mane pasieke zinios kad si savaitgali maximoje turetu buti nuolaidos thumbup.gif
gal suklydo, gal norfoje, nesvarbu, vistiek pigiau! bigsmile.gif


ir vp market bus thumbup.gif
Atsakyti
Aš šiandien klausiau Norfoje tai nieko nežino.. ar bus g.gif Gal reikės ryt užsukti paklausti wub.gif
Atsakyti
cia kazkaip man nejauku pasidare blush2.gif na neieskau as tu nuolaidu labai bet takart susinervinau kad mano Rimeris lievas kazkoks kad jokios informacijos nepadejo doh.gif o siaip tai tai man rodos kad velykos gal paskutine tokia grand svente per kuria parduotuves nuolaidas taiko g.gif
bet tai begsiu savaitgali i Norfa Maxima begsiu biggrin.gif biggrin.gif



QUOTE(AsIrTu @ 2006 04 10, 21:37)
ringuciukas, iki Tavo vestuvių dar daug laiko. Merginos teisios - dar tikrai sulauksi akcijų.... Pernai mes Maksimoj su nuolaidom prasisukom - tada buvo net ne 15 proc., kaip RIMI dabar buvo, o visi 20..... Ir dar maksipakams tas pačias nuolaidas taikė (na, kaip būna parašyta, kad perkant kažkiek vienetų bus po tiek parduodama). Tai susitaupė tikrai ženkliai.... Taip kad nenukabinnk nosies - nespėjai RIMI kažko nusipirkti, spėsi kitur. Tikrai dar nėra ko panikuoti, nes virš 2,5 mėnesių dar iki Tavo šventės 4u.gif



QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 04 13, 08:52)
merginos, ka suzinojau biggrin.gif mano dede dirba su alkoholiu ir sake kad si savaitgali norfose visam alkoholiui bus 15 proc. nuolaida thumbup.gif nepraziopsokit biggrin.gif ringuciuk girdi? biggrin.gif

Atsakyti
Su bet kuria MAXIMA arba SAULUTĖ kortele balandžio 14-20 d. visiems stipriesiems alkoholiniams gėrimams bei vynui 15% nuolaida.

radau maksimos tinklapy sia info, beje per kaledas visur buvo po 15 procentu nuolaidos o norfoje net 20 buvo padare
Atsakyti
radau maksimos tinklapy sia info, beje per kaledas visur buvo po 15 procentu nuolaidos o norfoje net 20 buvo padare
[/quote]

beto norfoj ir taip pigiau lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Lalaila_Vln,2006 04 14, 18:10]
radau maksimos tinklapy sia info, beje per kaledas visur buvo po 15 procentu nuolaidos o norfoje net 20 buvo padare
[/quote]

beto norfoj ir taip pigiau lotuliukas.gif
[/quote]

Nevisai sutinku! Jei maximoje perki maksi paka tai pigiau nei norfoje! Visose stambiuose prekybcentriuose buvau ir kainas nusirasiau! bigsmile.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Buvom maximoje, prisipirkom svaigalu! sutaupem virs 200 lt! Skubekit! TNikrai susitaupo! thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Lalaila_Vln,2006 04 14, 18:10]
radau maksimos tinklapy sia info, beje per kaledas visur buvo po 15 procentu nuolaidos o norfoje net 20 buvo padare
[/quote]

beto norfoj ir taip pigiau lotuliukas.gif
[/quote]


tikrai nėr pigiau schmoll.gif
Atsakyti
sveikutės, aišku norfoje gal ir pigiau bet noriu papasakoti kas mums buvo tik pirkom ne vestuvėms o atleiskit gedulingiems pietums. Esmė ta kad galvojom kur pigiau (akcijų nėra kada laukti) tai kadangi turiu nuolaidų kortelę galvoju tegu kaupiasi taškai. Pirkom Sobieski spanguolinę degtinę, tikrai ne pati pigiausia bet ir ne brangiausia iš siūlomų. Taigi, nusipirkom ir pasirodo nusipirkom pora butelių padirbtų, nes skonis buvo visiškai kitoks (aš ne gurmanė ir tai atskyriau). Buvo kažkaip skaudu kad perki kaip ir normalioj parduotuvėje o nusiperki...Nuo tada mes perkam gėrimus ypač stipriuosius tik iki. Tokia tai mūsų patirtis su gėrimais.
Jei dabar Maximoje ir Saulutėje nuolaida tai gal geriau ten pirkti?spręskit pačios.
Geros šventės 4u.gif
Atsakyti
Pigiau alkoholinius gėrimus (šampanas, vynas, trauktinės, brendis) galima nusipirkti ir "ITAINA" firminėje parduotuvėje Juozapavičiaus pr (Šančiai). Tik va ten degtinės nėra.
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2006 04 15, 12:30)
Pigiau alkoholinius gėrimus (šampanas, vynas, trauktinės, brendis) galima nusipirkti ir "ITAINA" firminėje parduotuvėje Juozapavičiaus pr (Šančiai). Tik va ten degtinės nėra.



Man tie Šančiai tolokokai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti