Įkraunama...
Įkraunama...

Alkoholis

QUOTE(kristi ana @ 2006 04 10, 11:42)
Degtine tai mes Sobieski zadam pirkti 0,5l x 40
Siaip kai paziuriu, kitos labai mazai perka to alkoholio, bet ka as zinau... Liks tai liks... Geriau nei kad pritruks. mes su pabroliais kita diena dar i pirtele kokia planuojam, tai nereikes pirktis  biggrin.gif

Nu mes apie Martini irgi vakar galvojom, bet nusprendem, kad geriau pora bonkiu likeriuko paimsim ir ant saldaus stalo pastatysim  rolleyes.gif


na likeriukas irgi neblogai biggrin.gif o va dabar pagalvojau kad ir keglevic tiktu tik kad jis brangus g.gif
Atsakyti
bliamba as nuvariau vakar i Rimeri ir nemaciau kad kokia nuolaida vynams butu g.gif g.gif o ten visiems vynams???
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 04 10, 13:51)
bliamba as nuvariau vakar i Rimeri ir nemaciau kad kokia nuolaida vynams butu  g.gif  g.gif  o ten visiems vynams???


visiems visiems buvo biggrin.gif bet as irgi tik vakare buvau rimi tai lentynos vynu pustustes stovejo doh.gif neviska ir as gavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 04 10, 13:50)
visiems visiems buvo biggrin.gif bet as irgi tik vakare buvau rimi tai lentynos vynu pustustes stovejo doh.gif neviska ir as gavau doh.gif



o gal ir siandien dar bus ar jau nebe??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 04 10, 15:02)
o gal ir siandien dar bus ar jau nebe??? g.gif

nemanau g.gif cia buvo tik savaitgalio akcija 4u.gif tex palaukti kitu akciju.gal pries velykas bus kazkas panasaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 04 10, 15:17)
nemanau g.gif cia buvo tik savaitgalio akcija 4u.gif tex palaukti kitu akciju.gal pries velykas bus kazkas panasaus 4u.gif


Kadangi velykos dar kazin kada tai tikrai bus! mirksiukas.gif taigi cia ir buvo Velyku akcija!
Atsakyti
[quote=kristi ana,2006 04 10, 11:42]
Siaip kai paziuriu, kitos labai mazai perka to alkoholio, bet ka as zinau... Liks tai liks... Geriau nei kad pritruks. mes su pabroliais kita diena dar i pirtele kokia planuojam, tai nereikes pirktis biggrin.gif




as, kaip koks snipas padariau toki tyrima lotuliukas.gif issiaiskinau, kiek kas ko geria lotuliukas.gif ir rezultatai ryskiai nustebino...pasirodo..pabroliai darys grand bernvakari, todel po jo zada visi tapti abstinentais lotuliukas.gif

o siaip ir kiti, kurie dalyvaus, mielai gurksnos vyna, jokiu likeriu, brendziu..degtines irgi nera labai megejai, todel ir su gerimais pigiai prasisuksim..

svarbiausia yra tyrimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiskauda @ 2006 04 10, 15:54)
Kadangi velykos dar kazin kada tai tikrai bus! mirksiukas.gif  taigi cia ir buvo Velyku akcija!

o as esu optimiste ir tikiuos dar tokiu akciju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2006 04 10, 16:48)
o as esu optimiste ir tikiuos dar tokiu akciju biggrin.gif



bus bus dar - 100 proc., kad bus tongue.gif jei ne RIMI, tai MAXIMOJ
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 04 10, 17:05)
bus bus dar - 100 proc., kad bus  tongue.gif jei ne RIMI, tai MAXIMOJ


taip as ir manau biggrin.gif taip kad ringuciuk nepergyvenk dar spesi prisipirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 04 10, 15:02)
o gal ir siandien dar bus ar jau nebe??? g.gif

ringuciukas, iki Tavo vestuvių dar daug laiko. Merginos teisios - dar tikrai sulauksi akcijų.... Pernai mes Maksimoj su nuolaidom prasisukom - tada buvo net ne 15 proc., kaip RIMI dabar buvo, o visi 20..... Ir dar maksipakams tas pačias nuolaidas taikė (na, kaip būna parašyta, kad perkant kažkiek vienetų bus po tiek parduodama). Tai susitaupė tikrai ženkliai.... Taip kad nenukabinnk nosies - nespėjai RIMI kažko nusipirkti, spėsi kitur. Tikrai dar nėra ko panikuoti, nes virš 2,5 mėnesių dar iki Tavo šventės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsIrTu: 10 balandžio 2006 - 21:38
merginos, ka suzinojau biggrin.gif mano dede dirba su alkoholiu ir sake kad si savaitgali norfose visam alkoholiui bus 15 proc. nuolaida thumbup.gif nepraziopsokit biggrin.gif ringuciuk girdi? biggrin.gif
Atsakyti