Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

mes triju menesiuku svereme 7.300kg. o ugis musu buvo 64 cm. Kaip ir dideli esame ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlis @ 2006 12 14, 20:39)
va mes irgi taip pat, manau, kad žuvies taukai daug naudingiau už gryną vitaminą D thumbup.gif
Papildyta:
beje, mamytės, noriu paklausti, ar jūsų vaikučiai tik sudėjimu nuo bendraamžių skiriasi? g.gif  ta prasme, ar pasiekimai tokie patys? rolleyes.gif

na kad sudejimu tai taip tongue.gif ,bet pasekimais galvoju kad ne... mirksiukas.gif mas jau beveik patis sedim.mum 6men. 4u.gif ,mokam duoti mamai bucki tongue.gif ir pasiprasyti ant rankyciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2006 12 14, 20:36)
na  kad sudejimu tai taip tongue.gif ,bet pasekimais galvoju kad ne... mirksiukas.gif mas jau beveik patis sedim.mum 6men. 4u.gif ,mokam duoti mamai bucki tongue.gif ir pasiprasyti ant rankyciu 4u.gif

aha mano dar mažas bet jau sėdėt tai baisiai nori, ir pats sugeba atsikelt ( iš pilnai gulimos padėties tai neatsikelia) , jei neleidžiu sėst tai pradeda pykt ir rėkt doh.gif jis labai gerą gerklę turi, baskovu vadinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2006 12 14, 21:41)
aha mano dar mažas bet jau sėdėt tai baisiai nori, ir pats sugeba atsikelt ( iš pilnai gulimos padėties tai neatsikelia) , jei neleidžiu sėst tai pradeda pykt ir rėkt  doh.gif  jis labai gerą gerklę turi, baskovu vadinu  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mes irgi tokie buvom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2006 12 14, 15:05)
maniškis tai prastai maitinosi pilve (taip gydytojai pasakė jam gimus, gliukozės kiekis kraujuje buvau žemiau ribos), tai turbūt todėl mažiukas, o beto dar jo tėtis mažiukas gimė  smile.gif


Oho, visiškai atitinka mūsų atvejį...

O kai sureguliuoja cukraus kiekį, jis jau nebegali "nusireguliuoti". Nuolat apie tai galvoju.

Nevalgo tas mano mažylis. Miega ir miega, vos pažadinu. Bet sauskelnes gadina puikiai.
Atsakyti
aš labai gerai prisimenu kaip sureagavau į vaiką, kai jį pamačiau nuogą pirmą kart - biški išsigandau, jis toks kūdutis buvo, baisu buvo perrengt doh.gif kojytės ir rankytės kaip pagaliukai. drabužiai dideli.
bet kai pagalvoju kaip atrodo vaikutis iki 1 kg unsure.gif kai rodo juos per teliką tai taip jų gaila, tokie gležni. bet kas keisčiausia, kad per kelis metus pasiveja bendraamžius ir nieko nebesiskiria nuo jų
Papildyta:
QUOTE(Saulės pūga @ 2006 12 14, 20:49)
Oho, visiškai atitinka mūsų atvejį...

O kai sureguliuoja cukraus kiekį, jis jau nebegali "nusireguliuoti". Nuolat apie tai galvoju.

Nevalgo tas mano mažylis. Miega ir miega, vos pažadinu. Bet sauskelnes gadina puikiai.

aš negalvoju. nes maniškis valgo dabar gerai, kakoja irgi gerai, svoris auga ne super, bet gerai, tai manau viskas gerai tikrai.
mano pradžioj mažai valgė kai dar MP maitinau, pradėjau mišinuku tai viskas pasikeitė. na gal čia tiesiog sutapimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės pūga @ 2006 12 14, 21:49)
Oho, visiškai atitinka mūsų atvejį...

O kai sureguliuoja cukraus kiekį, jis jau nebegali "nusireguliuoti". Nuolat apie tai galvoju.

Nevalgo tas mano mažylis. Miega ir miega, vos pažadinu. Bet sauskelnes gadina puikiai.


vaje, taigi jūs dar tik vienos savaitėlės wub.gif aukit stiprūs 4u.gif o jei krauna į sauskelnes normaliai, tai ir maisto turbūt gauna pakankamai smile.gif

QUOTE(septyniuke @ 2006 12 14, 21:51)
aš labai gerai prisimenu kaip sureagavau į vaiką, kai jį pamačiau nuogą pirmą kart - biški išsigandau, jis toks kūdutis buvo, baisu buvo perrengt  doh.gif  kojytės ir rankytės kaip pagaliukai. drabužiai dideli.
bet kai pagalvoju kaip atrodo vaikutis iki 1 kg  unsure.gif kai rodo juos per teliką tai taip jų gaila, tokie gležni. bet kas keisčiausia, kad per kelis metus pasiveja bendraamžius ir nieko nebesiskiria nuo jų


na aš irgi kai pirmą kartą pamačiau savo sliekiuką, truputį išsigandau blush2.gif padėjo man jį ant krūtinės ir paliko mudu vienus, o kai jis man pradėjo slysti, tai negalėjau jo pataisyt, nes atrodė prisiliesiu ir sulaužysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlis @ 2006 12 14, 21:03)
vaje, taigi jūs dar tik vienos savaitėlės wub.gif aukit stiprūs 4u.gif o jei krauna į sauskelnes normaliai, tai ir maisto turbūt gauna pakankamai smile.gif
na aš irgi kai pirmą kartą pamačiau savo sliekiuką, truputį išsigandau blush2.gif padėjo man jį ant krūtinės ir paliko mudu vienus, o kai jis man pradėjo slysti, tai negalėjau jo pataisyt, nes atrodė prisiliesiu ir sulaužysiu lotuliukas.gif

geras biggrin.gif sliekiukas - dar taip negirdėjau smile.gif
man nepadėjo ant krūtinės verysad.gif darė planinį cezarį, nes vaikas sėdėjo. tai tik parodė, jį išnešė, nes silpnokas buvo.paskui tik trumpam atnešė, o paskui ilgai jo neturėjau nes maitino mišinuku kad sustiprėtų. bet labai faina prisimint kai jį išvydau wub.gif pradėjau verkt tada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės pūga @ 2006 12 14, 20:49)
Oho, visiškai atitinka mūsų atvejį...

O kai sureguliuoja cukraus kiekį, jis jau nebegali "nusireguliuoti". Nuolat apie tai galvoju.

Nevalgo tas mano mažylis. Miega ir miega, vos pažadinu. Bet sauskelnes gadina puikiai.

Tik tu nepergyvenk dėl to miegojimo. Maniškė 2 sav. prabuvo vieno miego, keldavau specialiai pamaitinti. O dar ir taip buvo nedidukė, tai liepė dažnai duoti, budindavom su vyru, o ji niekaip nesikeldavo. Verkiau verkiau, o po mėnesio paaiškėjo, kad nuo numesto svorio 1,200 kg priaugo. Aš taip manau, kad sunki kelionė į pasaulį jai buvo, reikėjo išsiilsėti. Užtai dabar gyvenam kaip su duracel baterijom, kruta be sustojimo, tai kur tas svoris augs. 4 mėn svėrė 5600 g, ūgis 63,5 cm.
Dėl pasiekimų, tai dažniausiai tokie smulkenos visko greičiau išmoksta. Seniausiai dėlioja žaisliukus iš vienos rankos į kitą, čiulpia kojos nykštį, o va gruodžio 13 d. pradėjo vartytis thumbup.gif , intensyviai sėdasi, visko reikia, ką tik pamato ir mėgdžioja, ką mes su tais daiktais darom. O dar yra nereali koketė, apžavi kiekvieną, kurį sutinka.
Sėkmės ir ramybės jums
Atsakyti
mes dabar esam triju menesiuku tai sveriam 8600gr ir esam 67 cm ugio mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes 2 menesiuku ir sveriam 5400g, o uzaugom 57 cm biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 15 gruodžio 2006 - 11:21
Labas visoms 4u.gif
Noriu sužinoti - sakykit kaip jūsų mažyliai , ar neatsilieka raida?
ptfu ptfu ptfu - mums su raida thumbup.gif
Atsakyti