Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(Melisiukas @ 2006 12 14, 12:34)
Maniškė gimė 2773g, 50 cm, išnešiota, 39 sav., bet su virkštelės mazgu...
Papildyta:
Nuo 7 mėn. duodu "Mioler" natūralius žuvies taukus. Vitamino D tuomet duoti nereikia wink.gif
Papildyta:
Maitinau krūtimi iki 2,5 mėn., taip kad, manau, ši teorija nepasitvirtina, jog gaudami "sintetikos" vaikučiai yra stambesni smile.gif
Papildyta:
Aha, mum tas pats...

as maitinu tongue.gif maziukui 6men.[siandien] na pirma men.priaugom 1.200,antra 1.100.o toliau ne po daug.ir nuo 4,5men.pradejom jau koses ragaut.,mum gyd.irgi sake kad krutim maitinanciu mamu vaikai svori priauga maziau,nieigu tie kure valgo mysinukus,. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2006 12 14, 12:45)
as maitinu tongue.gif maziukui 6men.[siandien] na pirma men.priaugom 1.200,antra 1.100.o toliau ne po daug.ir nuo 4,5men.pradejom jau koses ragaut.,mum gyd.irgi sake kad krutim maitinanciu mamu vaikai svori priauga maziau,nieigu tie kure valgo mysinukus,. mirksiukas.gif


Mano drsugė turi dvynukus. Maitina pati ir šiek tiek primaitina mišinuku. Tai berniukas sveria 8 kg (jiems 5,5 mėn.) bigsmile.gif Sako, nei vartosi, nei ant pilvuko normaliai guli... Manau, kad geriau jau mažesnis svoris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės pūga @ 2006 12 14, 12:42)
Sveikos, mes irgi turime kruopiuką. Gimė 2500 g, 50 cm. Maitinu pati ir nuolat nervinuosi, kad maisto jam trūksta sad.gif Nes pirmosiomis dienomis buvo hipoglikemija, baisu, kad vėl nepasikartotų. Galvoju, gal nusitraukinėti pieną ir maitinti iš buteliuko? Vis žinočiau, kiek suvalgo.

labas.o kiek laiko jusu maziukui?galvoju kad jeigu svoris auga gerai ,pergiventi nereikia.. ir pieno tiek nenusitrauksit,kiek gali istraukt vaikelis. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Melisiukas @ 2006 12 14, 12:49)
Mano drsugė turi dvynukus. Maitina pati ir šiek tiek primaitina mišinuku. Tai berniukas sveria 8 kg (jiems 5,5 mėn.)  bigsmile.gif  Sako, nei vartosi, nei ant pilvuko normaliai guli... Manau, kad geriau jau mažesnis svoris  smile.gif

o mano drauges vaikas sviere 9kg. o jam tik 3men. blink.gif gyme 3.700. tai jis irgi net pajudiet negali schmoll.gif toks storas...............
Atsakyti
QUOTE(Saulės pūga @ 2006 12 14, 12:42)
Sveikos, mes irgi turime kruopiuką. Gimė 2500 g, 50 cm. Maitinu pati ir nuolat nervinuosi, kad maisto jam trūksta sad.gif Nes pirmosiomis dienomis buvo hipoglikemija, baisu, kad vėl nepasikartotų. Galvoju, gal nusitraukinėti pieną ir maitinti iš buteliuko? Vis žinočiau, kiek suvalgo.



Tavo vietoje aš tikrai nenusitraukinėčiau ax.gif Mano Uogytei irgi buvo hipoglikemija, bet mūsų iš ligoninės nepaleido kol nesusitvarkė cukrus. Jei vaikas ramus ir tu ramiai lauk pirmojo mėnesio kada pasisversit. Pamatysi, viskas bus OK thumbup.gif
Atsakyti
Vaikas ramutėlis. Miega net valgydamas smile.gif Reikia nusiraminti, žinau, bet išleisdama gydytoja taip prigąsdino...
Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2006 12 13, 22:57)
na ir mes pas jus drinks_cheers.gif mes turbut busim patis maziausi tongue.gif  tongue.gif gyme:2.200.47sm.dabar mum 6men.o sverem 6.300. schmoll.gif uz 1,5men.priaugom tik 500gr.valgo mano pieneli,ir koses,darzoves,ivairios tereles..ragavom mesite. g.gif gyd.sako kad iki normos truksta 0.700gr. dabar daznai sergam,sloga...tai gal del to??valgo norm.  biski pergivenam...gal kokiu vitaminu rieikia?

oho koks manekenas wub.gif
o kodėl toks mažutis gimė?
maniškis tai prastai maitinosi pilve (taip gydytojai pasakė jam gimus, gliukozės kiekis kraujuje buvau žemiau ribos), tai turbūt todėl mažiukas, o beto dar jo tėtis mažiukas gimė smile.gif
aš maitinu savąjį mišinėliu, nes jis šikniukas neėmė mano krūties nuo 1 mėn, tai juodau buvau pavargusi nuo nusitraukinėjimų, tai nuo 2 mėn valgo mišinuką. Dabar pradedam kitokį maistelį ragaut.
Atsakyti
coliukai ku ku 4u.gif
Atsakyti
Mes normoj 79cm. 10kg 700g 10.5 men
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2006 12 14, 17:12)
coliukai ku ku  4u.gif

ku-ku.mano sunelis gyme 36sav.ir dar plius buvo kaskas tai su placenta,vaikelis badavo schmoll.gif schmoll.gif mane mama irgi pagimde mazyte 0,900gr blink.gif bet dabar nepasakisi biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
mums 3,5 menesiuko sveriam kažkur apie 8kg, o ūgis 66cm. Vakar jau po truputuka pradėjom bandyti valgyti tyreles.
Atsakyti
QUOTE(Melisiukas @ 2006 12 14, 12:34)
Nuo 7 mėn. duodu "Mioler" natūralius žuvies taukus. Vitamino D tuomet duoti nereikia wink.gif


va mes irgi taip pat, manau, kad žuvies taukai daug naudingiau už gryną vitaminą D thumbup.gif
Papildyta:
beje, mamytės, noriu paklausti, ar jūsų vaikučiai tik sudėjimu nuo bendraamžių skiriasi? g.gif ta prasme, ar pasiekimai tokie patys? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2006 12 14, 18:29)
ku-ku.mano sunelis gyme 36sav.ir dar plius buvo kaskas tai su placenta,vaikelis badavo schmoll.gif  schmoll.gif  mane mama irgi pagimde mazyte 0,900gr blink.gif bet dabar nepasakisi biggrin.gif thumbup.gif


900 gr tai taip mažai... gi tai visai skruzdėliukas lelius, net nežinau ką ir pasakyti. na svarbu, kad užaugai 4u.gif
QUOTE(Spindulėlis @ 2006 12 14, 19:39)
va mes irgi taip pat, manau, kad žuvies taukai daug naudingiau už gryną vitaminą D thumbup.gif
Papildyta:
beje, mamytės, noriu paklausti, ar jūsų vaikučiai tik sudėjimu nuo bendraamžių skiriasi? g.gif  ta prasme, ar pasiekimai tokie patys? rolleyes.gif

na kol maniškis tik 4 mėnesių, tai skirtumų nesimato, nes tie pasiekimai tokiame amžiuje svyruoja. ne visi vienodu laiku pradeda kažką daryt.
na bent aš kažko tokio nepastebiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo septyniuke: 14 gruodžio 2006 - 19:48