Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(gintute.j @ 2007 12 16, 18:31)
Tikrai hemoglobinas nera permazas. Mano dukytei 114, ir tai tragedijos gydytojai nedaro. Sako, kad tokio amziaus vaikuciams sumazeja Hg del to, kad baigiasi gelezies atsargos, gautos is mamytes. Pradesit valgyti mesyte ir viskas susitvarkys.
Jau rasiau sitoje temoje, tai dabar paskutines naujienos - dukrytei 7 men, o sveria lygiai 6 kg  verysad.gif
Coliuke...Bet labai vikri - sedi, ropoja, ir jau isikibusi atsistoja, stovi  thumbup.gif

as mazyleauginu uzsienyje ir cia nieka snetikrino musu kraujiuko. kai paklausiai seseles apie tai,tai ji pasake,kadtikrai jusu mazylei bedu del to nera
Atsakyti
as paskutini karta sveriau 8men.Svere 8 kg ir 68cm.Per menesi priauga 200-300gr.Dare kraujo tyrimus ,del mazakraujystes.Pradejau duot "Feroglobino",tai po savaites buvo priaugus 200gr ir 1cm bigsmile.gif .Kaip per visa menesi biggrin.gif Vaistus geria toliau,bet svertis eisim kai bus 9.
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2007 12 15, 21:34)
Sveikutės, mamykės jus man pasakykit ar 6,5 mėn., kūdikio hemoglobinas 117 yra per mažas? Likau apstulbus kai Santariškėse gydytoja pasakė, kad turi būti 120 blink.gif ,ir kraujo vėžiu gąsdino blink.gif , mat ji sprendžia iš to, kad mes kudos ax.gif ,  o terapeute  sakė viskas gerai, tik pas mus truputi geležies ma-žoka, bet dabar jau kokias 3 savaites valgom daržoviene su mesyte, tai gal jau geriau bus.  rolleyes.gif Bet juk kiekvienas vaikas skirtingas, juolab pas man neštumo metu buvo jau ant ribos hemoglobinas. Ačiuks


Nieko baisaus toks hemoglobinas, daugeliui vaikučių jis būna truputį žemiau normos, nieko čia tokio. Kaip jau kažkas rašė, baigiasi geležies atsargos, gautos iš mamytės, dėl to hemoglobinas ir nukrenta. Valgykit veršieną ar jautieną kasdien, t.y. raudoną mėsą. Kalakutiena tokiu atveju nelabai tinka. Jei valgot mišinių, yra mišinukų su padidintu geležies kiekiu (pirkau savo sūnučiui Similac Advance su padidinta geležimi, nes ir mūsų hemoglobinas 6,5 mėn. buvo berods 115). Ir viskas tikrai susitvarkys thumbup.gif
Mes galim irgi įsirašyt į mažų vaikučių sąrašus, nors po truputį lipam iš tos bėdos. Mes gimėm labai mažučiai - 2630 g, 47 cm, nors gimdymas vyko 40 savaitę. Taip ir likom truputį mažesni nei normos vidurkis. Na bet dabar, kai sūneliui 9 mėn., jis sveria 9.2 kg, taigi jau visai gerai wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,

mes gimem normalus 3428g berniukas. Pradzioj numetem, po to sunkiai priauginejo. Daktares ten pradejo pergyventi, kad badauja vaikas. As pati vis i asaras. Baisu pagalvoti buvo, kad vaikuti alkana laikau. Mes kas savaite vaziavom svertis ir matuotis. MP valge tik. Asaru kalnai, kvailu patarimu pilna. Visi tik ragino primaitinti, nes tipo gal badu marinu. Nusitraukiau pieno savo ir kai gyd pamate sako, kad tokio geltono nera ir maciusi. tada kazkaip nusiraminau. Svoris taip pradejo augti vaikui, kad siai dienai 8men jis jau 10.800 As vos pavelku jau ji lotuliukas.gif
Noriu pasakyti, kad reikia vidines ramybes mamytem. Jei vaikutis smulkus ir nevalgus nieko nepadarysi.Aukit dideli smile.gif o svarbiausiai sveiki
Atsakyti
Taip, svarbiausia - mamos ramybė. Bet oi kaip nelengva tai... Juk dauguma žmonių gerą mamą ir storą kūdikį tapatina kaip du visiškai lygius dalykus. Jei vaikas toks "sliekiukas kūdeniukas" - bloga mama. Ir gydytojai, ir gerosios močiutės aimanuoja, kad mama siaubinga, vaikui valgyti neduoda... Aš jau kompleksą per metus šiuo klausimu įsitaisiau. Ir valgo mano mažius. Bet medžiagų apykaitos jam pavydėti galima doh.gif Dabar metų laiko sveria 9 kg.
Atsakyti
QUOTE(Saulės pūga @ 2007 12 18, 12:24)
Taip, svarbiausia - mamos ramybė. Bet oi kaip nelengva tai... Juk dauguma žmonių gerą mamą ir storą kūdikį tapatina kaip du visiškai lygius dalykus. Jei vaikas toks "sliekiukas kūdeniukas" - bloga mama. Ir gydytojai, ir gerosios močiutės aimanuoja, kad mama siaubinga, vaikui valgyti neduoda... Aš jau kompleksą per metus šiuo klausimu įsitaisiau. Ir valgo mano mažius. Bet medžiagų apykaitos jam pavydėti galima  doh.gif Dabar metų laiko sveria 9 kg.



tai jau tikrai tu tos tarybiniu laiku daktares ir dar mamos su mociutem- gyva beda doh.gif mes irgi coliukes gimem, 3 kg, ugis 52cm, po 5 svaviciu 3,5 kg, 2 menesiu- 4,5, tai oij sake ko cia taip mazai, davai duok misinuko, nors tikrai jausdavau kad pienuka ne visa isvalgo. nu tai ka darysi, galvoju mamos ir daktares geriau zino ir daviau misinuko, bet ant svorio nnebuvo dideles zymes, o pienukas tai sumazejo verysad.gif

beje, kaip nedepresuosi mamyte budama, va kai drauges tokio pat amziaus (3 men) 6.6 kg sveria, o mes kazin ar 5 kg sieksim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs.ieva: 18 gruodžio 2007 - 14:57
QUOTE(Saulės pūga @ 2007 12 18, 14:24)
Taip, svarbiausia - mamos ramybė. Bet oi kaip nelengva tai... Juk dauguma žmonių gerą mamą ir storą kūdikį tapatina kaip du visiškai lygius dalykus. Jei vaikas toks "sliekiukas kūdeniukas" - bloga mama. Ir gydytojai, ir gerosios močiutės aimanuoja, kad mama siaubinga, vaikui valgyti neduoda... Aš jau kompleksą per metus šiuo klausimu įsitaisiau. Ir valgo mano mažius. Bet medžiagų apykaitos jam pavydėti galima  doh.gif Dabar metų laiko sveria 9 kg.

tai jau tep,jei kudikelis ar vaikasliesas,vadinasimama badu marina doh.gif Pas drauge mergyte smulkute,tai net ikisioljos anyta replikas leidija,kad valgyti neduoda.Mamazemair kuda,tetis auksta sir liesas,tai nereikai noreti,akd vaika steslius butu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes irgi vakar buvom pas ir pasake kad mum truksta svorio. sveriam 9.200g ugis 72cm. Nedideles esam verysad.gif
Atsakyti
Mano berniukas 7 mėnesių svėrė lygiai 7 kilogramus. Tai gydytoja labai įkyriai kiekvieną kartą apsilankant klausinėja, kodėl jis toks mažas, ar yra šeimoje mažų senelių. Kadangi pati sveriu 50 kg, ūgis 1.60 m, tai iškur jau tas vaikas bus labai storas. Maitinu dar savo pienu, valgo tris arba keturis kartus per dieną košių. Suvalgo kartais po 100ml, kartais 150-190ml.
Atsakyti
Prisiduodam ir mes. Sveriam 8 kg (per 1,5 men. priaugom 500 gr), ūgis 72 cm. Mums 7 men. ir 20 dienų.
Atsakyti
Mes taip pat galim čia įsirašyti: 5 mėn svėrėm 6100g o ūgis buvo 61cm.
Atsakyti
Jungiames ir mes prie mazuju, mano dukryte 10men sveria 9.200 ugis 72 cm, taip augom normaliai nesiskundem apetitu o dabar jau du menesiai kaip po 100 gramu tepriaugam ir po 1cm verysad.gif . ir apetito visai neber net kartais nebezinau ka jai pasiulyt nieko nenori.
Atsakyti