Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(margarita @ 2007 11 15, 17:56)
mums jau 7 menesiukai o sveriam 6,200. zodziu irgi coliuke bet svarbiausiai kad labai liksma ir judri mergaite  thumbup.gif


Svarbu, kad sveikos 4u.gif ax.gif
Atsakyti
o jeigu linksma ir judri, tada ir sveika drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ,mano pupuliukas 6men svere 6.900,ugis 69,tai kudutis,bet jisai nei minutes negali ramiai paguleti,nei pasedeti,kaip vijurkas rolleyes.gif ir jau nuo 4,5men pieno nei laso unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės, šiandien iš gydytojos. Tai mano mažė 6 mėnesių ir 1savaitės sveria 7550 kg (per menesį tik 350 gr. )ir 70 cm, į ūgį augam gerai. Pirmadienį darysim kraujo tyrimą, paprašiau, nes kag hemoglobinas blogas nebutu. Šiaip kažkada rašiau maitinu tik MP, dabar pratinu prie daržovienės, bet mažulė apsirgus tai jų išvis nenori verysad.gif, guvi, miega beveik visada vieną kart dienon 2 val., būna numinga ryte ir vakare trumpam, guguoja, varstosi, pastoviai juda. Nu matysim ką pirmadienį pasakys. Tai iki pirmadienio.
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2007 11 23, 18:55)
Sveikutės, šiandien iš gydytojos. Tai mano mažė 6 mėnesių ir 1savaitės sveria 7550 kg (per menesį tik 350 gr. )ir 70 cm, į ūgį augam gerai. Pirmadienį darysim kraujo tyrimą, paprašiau, nes kag hemoglobinas blogas nebutu. Šiaip kažkada rašiau maitinu tik MP, dabar pratinu prie daržovienės, bet mažulė apsirgus tai jų išvis nenori verysad.gif, guvi, miega beveik visada vieną kart dienon 2 val.,  būna numinga ryte ir vakare trumpam, guguoja, varstosi, pastoviai juda. Nu matysim ką pirmadienį pasakys. Tai iki pirmadienio.



Niu mes iš gydytojos. Tai kraujukas geras ir tegul vaikas valgo kiek nori ir priauga kiek nori smile.gif Auginsiu manekenę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2007 11 23, 17:55)
Sveikutės, šiandien iš gydytojos. Tai mano mažė 6 mėnesių ir 1savaitės sveria 7550 kg (per menesį tik 350 gr. )ir 70 cm, į ūgį augam gerai. Pirmadienį darysim kraujo tyrimą, paprašiau, nes kag hemoglobinas blogas nebutu. Šiaip kažkada rašiau maitinu tik MP, dabar pratinu prie daržovienės, bet mažulė apsirgus tai jų išvis nenori verysad.gif, guvi, miega beveik visada vieną kart dienon 2 val.,  būna numinga ryte ir vakare trumpam, guguoja, varstosi, pastoviai juda. Nu matysim ką pirmadienį pasakys. Tai iki pirmadienio.


taigi viskas cia su jumis normalu wink.gif gi negali vaikas ko kila augti kas menesi doh.gif kuo toliau tuo maziau to svorio priaugs..
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 11 26, 12:56)
taigi viskas cia su jumis normalu wink.gif gi negali vaikas ko kila augti kas menesi  doh.gif kuo toliau tuo maziau to svorio priaugs..



Tu teisi, tik kitiem atrodo, kad jei mažai priauga tai jau kažkas netvarkoj blink.gif Gerai, kad protas mano nepabego biggrin.gif , nepradėjau mišinuku maitint, nes MP mažei užtenka, pavalgo ir žaidžia sau toliau, juo lab kraujukas geras. Bet ir neįsivaizduoju kaip maitinčiau pro soskę - nemoka, ji jei duodu kartais atsigert sulčių, tai geria iš to puodelio kur su skilutėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2007 11 26, 13:05)
Tu teisi, tik kitiem atrodo, kad jei mažai priauga tai jau kažkas netvarkoj blink.gif Gerai, kad protas mano nepabego biggrin.gif , nepradėjau mišinuku maitint, nes MP mažei užtenka, pavalgo ir žaidžia sau toliau, juo lab kraujukas geras. Bet ir neįsivaizduoju kaip maitinčiau pro soskę - nemoka, ji jei duodu kartais atsigert sulčių, tai geria iš to puodelio kur su skilutėm smile.gif


jei butu 2 men ir priaugtu 300g tai gal ir reiktu susimastyti, taciau dabar gi ne mazulyte jau smile.gif maniske ir nemoka is buteliuko siurbti, geria tik MP, bande tetis karta duoti vandenio is puoduko tai ji laka lotuliukas.gif kisa liezuvi i ta vandeni...o kosiu pora saukstu savalgo, kita diena buna is vis neina isiulyti, ai nu ir nesuku galvos irnesakyk.gif
Atsakyti
Jungiames ir mes į coliukų būrį. Gimėm 55 cm ūgio ir 3820 g svorio. Dabar mums 8 mėn, mūsų ūgis 72 cm, o sveriam tik 7700 g. Gydytoja sakė, kad mažai.Bet ką aš galiu padaryti. Šiaip valgo lyg ir neblogai, bet paskutines dvi dienas su valgymu kažkokia tragedija - tik pradedam valgyt košes ir prasideda - muistosi, verkia, rėkia, spjauna košes lauk. Jau turim vieną dantį. Gydytoja sakė, kad dantenos paurkusios apaęčioj ir viršuj, laukiam kitų dantų. Ir šiaip paskutiniu metu zirzalų zirzalas ir naktį blogai miega. Šitai suprantu, kad gali būti dėl dantų. Bet ar gali apetitas visai dingt dėl dantukų dygymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kituliux @ 2007 11 28, 21:22)
Jungiames ir mes į coliukų būrį. Gimėm 55 cm ūgio ir 3820 g svorio. Dabar mums 8 mėn, mūsų ūgis 72 cm, o sveriam tik 7700 g. Gydytoja sakė, kad mažai.Bet ką aš galiu padaryti. Šiaip valgo lyg ir neblogai, bet paskutines dvi dienas su valgymu kažkokia tragedija - tik pradedam valgyt košes ir prasideda - muistosi, verkia, rėkia, spjauna košes lauk. Jau turim vieną dantį. Gydytoja sakė, kad dantenos paurkusios apaęčioj ir viršuj, laukiam kitų dantų. Ir šiaip paskutiniu metu zirzalų zirzalas ir naktį blogai miega. Šitai suprantu, kad gali būti dėl dantų. Bet ar gali apetitas visai dingt dėl dantukų dygymo  g.gif


Sveika, manau,kad čia dėl dantukų, jei nenori nekišk tų košių, pasiūlyk pienuko ar mišinuko, nežinau kuo maitini. O dėl svorio nesijaudinkit, aš paprašiau gydytojos, kad padarytų kraujo tyrimą, nes pati maitinu ir mažė mažai priauga, tai atsakymas buvo geras ir aš ne kiek neimu į galvą, o košių maniškė irgi nemėgėja. O kur tu gyveni, nes aš irgi iš Fabijoniškių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2007 11 29, 12:27)
Sveika, manau,kad čia dėl dantukų, jei nenori nekišk tų košių, pasiūlyk pienuko ar mišinuko, nežinau kuo maitini. O dėl svorio nesijaudinkit, aš paprašiau gydytojos, kad padarytų kraujo tyrimą, nes pati maitinu ir mažė mažai priauga, tai atsakymas buvo geras ir aš ne kiek neimu į galvą, o košių maniškė irgi nemėgėja. O kur tu gyveni, nes aš irgi iš Fabijoniškių ax.gif

Iš pradžių labai pergyvenau dėl mažo svorio, bet galvoju, jei vaikas žvalus, linksmas, jurdrus ir aktyvus, vadinasi, jam viskas gerai. Sekantį kartą, kai eisim pas gydytoją, paprašysiu, kad kraujo tyrimą padarytų.
Aš gyvenu Gedvydžių g. prie Garsų pasaulio spaustuvės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kituliux @ 2007 11 29, 14:31)
Iš pradžių labai pergyvenau dėl mažo svorio, bet galvoju, jei vaikas žvalus, linksmas, jurdrus ir aktyvus, vadinasi, jam viskas gerai. Sekantį kartą, kai eisim pas gydytoją, paprašysiu, kad kraujo tyrimą padarytų.
Aš gyvenu Gedvydžių g. prie Garsų pasaulio spaustuvės  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif Tai mes kaip ir kaiminkos, aš prie Bigo gyvenu mirksiukas.gif galėsim per až telefonais susikeisti, gal kada susitiksim paplėpėt apie mūsų mažuliukus smile.gif
Atsakyti