Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(rgintare @ 2007 11 08, 12:16)
Mano mazyliui 6,5 men ugis 73 cm ir svoris 10kg600gr.  4u.gif  Taigalvociau kad tavotikrai neperdaug smile.gif o musu jau ant auksciausio ribos tasko smile.gif


g.gif o ka sako gydytojai ?????? g.gif Ar tikrino cukru ?? Ar dare kraujo tyrimus??
Mano metu ir 5 menesiu tiek sveria.
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 11 09, 23:39)
g.gif o ka sako gydytojai ?????? g.gif Ar tikrino cukru ?? Ar dare kraujo tyrimus??
Mano metu ir 5 menesiu tiek sveria.

Kolkas nieko nesako, jokiu tyrimu nedare, nera jis labai stambus, tik toks vaikiukas burbuliukas wub.gif , nes jo ir ugis dideli, ir dar ant kreives auksciausio tasko pataiko tai lyg ir norma dar kolkas smile.gif
Papildyta:
o ir jo tevelis gime didelis ir buvo toks kaip dabar musu leliukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruxa @ 2007 11 08, 12:46)
mano mazyles (6 men) ugis 66cm o svoris 8.200kg ar ne per daug???? g.gif  blush2.gif  4u.gif

neperdaug... wub.gif
mano mazylis 4 men svere 8 kg ir yra 67 cm ...
bet nieko nepakeisi kad vaikas valgus.... tongue.gif
Atsakyti
Sveiki,
mano pupai dabar 6 menesiai sveriam 7900kg ir 69cm ugio, bet tiek pat sverem pries menesi kai buvom 5menesiu. Tik isaugom 2cm, o svorio ni ni schmoll.gif Ar gali taip buti, ar gyd kabinete svarstykles blogai sureguliotos buvo g.gif
Maitinu pati, tik nuo 6menesiu pradejau duoti tyreliu, kosiciu, sulciu... nes mes alergiski ir alergologas mus taip informavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alashka: 10 lapkričio 2007 - 20:04
Mano dukrytė per 3 mėnesių apžiūrą svėrė 5800g, ūgis buvo 62 cm. Augam ne per greičiausiai - gimė sverdama 3880g, ūgis buvo 54 cm g.gif Tačiau daktarė sakė, kad viskas gerai, nes iš pradžių lėtokai augom, bet per trečią mėnesiuką pasitempėm ax.gif
Atsakyti


O mano berniukas gime 3.950 kg ir 56 cm, o po menesio svere 5.7 kg ir 61 cm. biggrin.gif
Atsakyti
Mano sunus gime 4500g ir trys primus menesius priaugo lygiai po kilograma. mirksiukas.gif
Atsakyti
mes gimem 2850, del slogytes blogai valgem tai buvo nukrite net iki 2300, ugis 49 cm, o po menesio- 4600 ir 55 cm unsure.gif 4u.gif apetitu vaikinas nesiskundzia g.gif
Atsakyti
mes gimeme 3180g,51cm. Po men svereme 3660g, ir uzaugome 1cm
Atsakyti
Mano dukryte gime 3430g. ir 49 cm, is ligonines grizom 3100g, po menesio svere 4600g, ugis 53 cm. Manau kad kiekvienas kudikis gali priaugti ivairiai ir jei gydytojas sake kad nera ko nerimauti reiskias tai normalu ir 500g tai nera jau taip mazai.
Atsakyti
mums jau 7 menesiukai o sveriam 6,200. zodziu irgi coliuke bet svarbiausiai kad labai liksma ir judri mergaite thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(margarita @ 2007 11 15, 15:56)
mums jau 7 menesiukai o sveriam 6,200. zodziu irgi coliuke bet svarbiausiai kad labai liksma ir judri mergaite  thumbup.gif



maniske irgi lygiai tiek pat svere budama 7 menesiu. siek tiek pergyvenu, bet ka jau padarysi per prievarta to svorio neprilipdysi. O ji pas mane irgi labai labai judri, stipri ir smagi auga smile.gif
Atsakyti