Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Kai gime mano mazyle buvo 3600 ir52cm,o po menesiuko 4430ir 54cm
Atsakyti
per pirma menesi priaugom 1300g. ir 5cm
per antra panasiai 1200g ir 5cm

Atsakyti
mano mazyte tai virs 2 kg buvo priaugus svorio, bet dar tada savo pienuku maitinau o paskiau tiek daug nepriaugdinejo. ax.gif
Atsakyti
niu as irgi manau kad kazkuri tiesiog blogai pamatavo ax.gif
mes pas 2 dakatres lankomes, niu kolkas sumazejimu nebuvo, bet kazkaip pastebejau kad viena netiksliai pamatuoja
Atsakyti
Aisku tiksliai pamatuoti manau labai sunku, mes irgi viena menesi paaugom 5cm. o kita menesi nei vieno cm. manau blogai pamatavo.
Atsakyti
mazius pirma men 2kg. priaugo maitinu MP, dabar tai ivairiai, tai 1 kg, tai 600g 4u.gif
Atsakyti
Sesiu menesiu mes buvome 72 cm ir svereme 7200 g, bet labai kudos neatrodom, turim grazius apvalius zandukus, ir net raukslytes ant slaunyciu thumbup.gif As manau, kad svarbiausia, jog vaikutis valgo, yra linksmas ir zvalus. O kam tiek dideli ir sunkus papildomi kilogramai reikalingi ? lotuliukas.gif
Atsakyti
kai mano amziukei buvo 6menji svere 8810 ir ugis buvo 71cm,dabar laukiame seseles kad suzinociau kiek 9men mergaite mano svers ir koksjos ugis bus. Gyvenu uzsienyje ir ka smenesi musu niekas nesveria,tai sesele jau beveik 2men nebuvo,si men vel atvaz,tai oi,mergina turetu sverti,jei rubus perku,lyg 1metuku vaikuciui.Dideles mes 4u.gif
Atsakyti
mano mazyles (6 men) ugis 66cm o svoris 8.200kg ar ne per daug???? g.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, mes irgi tokios prie coliukių - maniškė gimė nemaža, 3880g ir 54cm, tačiau per pirmąjį mėnesį šiaip ne taip tesugebėjom priaugti 550g ir 2cm. Per antrąjį mėnesį - 650g ir 1,5cm. Kai pasisvėrėm būdamos 2,5mėn., tai per 2 savaites tebuvo priaugusi 150g mirksiukas.gif Tada pradėjau jai papildomai duoti mišinukų, kadangi iki tol maitinimai buvo labai nereguliarūs, didžiausia pertrauka tarp jų - 1val., o būdavo ir kas pusvalandį, ir kas 15min, žodžiu visą dieną gali sėdėti ir nieko daugiau neveikti, tik maitinti ir saugoti kad neatpiltų, nes ir miegeliai ilgiausi būdavo po pusvalandį. Pradėjus duoti mišinukų po savaitės pradėjo nebenorėti krūties, bet aš nepasidaviau, ir su paverksnojimais vis tiek matinau pati, o mišinuko duodavau tik po to ir tik 3 kartus per dieną. Po kiek laiko mažoji ožiuotis nustojo, ir dabar visai noriai čiulpia mamos papuką, o po to ir mišinuko dar 90ml suvalgo (čia aš tiek duodu, bet jei duočiau daugiau turbūt ir daugiau suvalgytų). Ir miegelis trunka 2-3val. smile.gif Na, ir per 3 mėnesiuko apžiūrą maniškė jau buvo priaugusi 1kg ir 4,5cm thumbup.gif
Teko skaityt, kad būna svorio ūgtelėjimas pradėjus duoti mišinukų, o po to vėl svoris auga lėtai, tai truputuką su baime laukiu sekančios apžiūros schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruxa @ 2007 11 08, 11:46)
mano mazyles (6 men) ugis 66cm o svoris 8.200kg ar ne per daug???? g.gif  blush2.gif  4u.gif

Mano mazyliui 6,5 men ugis 73 cm ir svoris 10kg600gr. 4u.gif Taigalvociau kad tavotikrai neperdaug smile.gif o musu jau ant auksciausio ribos tasko smile.gif
Atsakyti
Mano žiogelis gimė 3930kg,ūgis59cm wub.gif per savo pirmąjagyvenimo savaite priaugom apie 400g
Atsakyti