Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Aš tai manau, kad tai normalu, nes juk vaikelis daug juda , jis daug priaugo per pirmus mėnsiukus, o jau tokio amžiaus priauga po truputuką, tik jei labai pergyvenate, tai vertėtų pasidaryt visus reikiamus tyrimus, įsitikint, kad vaukutis sveikas ir mažiau pergyvent pačiai, nes vaikeliai jaučia mamyčių slogią nuotaiką.
Atsakyti
maniskei 6 men, sveria 7200g bet ugis 70cm, tai nzn ar mes labai lengvos, pagal amziu, bet ugiu mazos blush2.gif beto mergyte tikrai neatrodo kūdutė, turi didziulius zandus ir storas leškas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TimbaLimba: 22 rugpjūčio 2007 - 09:43
nemanau kad 70 cm tai mazas ugis 6 menesiu vaikuciui.
Mums 5 menesiai ir ugis 62 cm ir nepergyvenam. o svoris va vistiek neauga. siandien buvom pasisvert, tai per 2 sav priaugom 190 gr ir dabar sveriam 5550.
Gydytoja pajuokavo, kad tureciau dziaugtis jog nekrenta svoris, o vis tik auga, bet kazkaip man jau neramu daros.
Mama patare pradet manu kosytes virti, bet kazkaip dar manau kad ankstoka...
Atsakyti
QUOTE(vetra72 @ 2007 08 22, 11:47)
nemanau kad 70 cm tai mazas ugis 6 menesiu vaikuciui.
Mums 5 menesiai ir ugis 62 cm ir nepergyvenam. o svoris va vistiek neauga. siandien buvom pasisvert, tai per 2 sav priaugom 190 gr ir dabar sveriam 5550.
Gydytoja pajuokavo, kad tureciau dziaugtis jog nekrenta svoris, o vis tik auga, bet kazkaip man jau neramu daros.
Mama patare pradet manu kosytes virti, bet kazkaip dar manau kad ankstoka...

mums jau 11 menesiu o sveriam mes 7500g ir ugis 65cm, mes tikros manekenes wub.gif nors neatrodo kudute g.gif
Atsakyti
na o mano sunus per pirma men priaugo 1,300 g ir 3 cm
Atsakyti
Dukryte ugtelejo 4 cm ir visu kilogramu pasunkejo thumbup.gif
Atsakyti
per menesi priaugom 1,5kg, o paaugom 6,5cm biggrin.gif
Atsakyti
Mes per pirmą mėnesį priaugom 600 g. ir 5 cm. smile.gif
Atsakyti
Mes per pirmą mėnesį priaugom 2 kg, gydytoja abstulbo pasvėrusi.
Na ir ką? Kitą mėnesį priaugo mažiau.
Ir auga toliau - normali lieknutė mergytė.
Atsakyti
Manoji pirma menesi priaugo viena kilograma, labai gerai valge, kas valanda mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki. mes dar visai mazos, gimem 3300g, is ligonines isvaziavom 3024g. per savaite tepriaugom 126 g. daktare sake kad labai labai mazai, tai labai pergyvenam. kita savaite vel vaziuosim svertis, ir sake pasidaryt slapimo tyrima. beje, nesitustinam verysad.gif siek tiek pakakojo tik po 5 paru. dabar vel 3 paros kaip nesitustina verysad.gif valgom vangiai, bet pastoviai praso, tai daznai duodu. atpylineja nedaug, pienuko lyg ir yra, nesuprantu nieko verysad.gif arba ji neistraukia pienuko, arba neisivaizduoju kur jai telpa , jei nesitustina verysad.gif gal kam taip buvo??? smagu butu sulaukti patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katyttee @ 2007 09 04, 13:48)
sveiki. mes dar visai mazos, gimem 3300g, is ligonines isvaziavom 3024g. per savaite tepriaugom 126 g. daktare sake kad labai labai mazai, tai labai pergyvenam. kita savaite vel vaziuosim svertis, ir sake pasidaryt slapimo tyrima. beje, nesitustinam  verysad.gif  siek tiek pakakojo tik po 5 paru. dabar vel 3 paros kaip nesitustina  verysad.gif  valgom vangiai, bet pastoviai praso, tai daznai duodu. atpylineja nedaug, pienuko lyg ir yra, nesuprantu nieko  verysad.gif  arba ji neistraukia pienuko, arba neisivaizduoju kur jai telpa , jei nesitustina  verysad.gif  gal kam taip buvo???  smagu butu sulaukti patarimu  4u.gif



Nepergyvenk - viskas susitvarkys 4u.gif


Mums daugiau nei pusantrų metukų, o sveriam 11 kg mirksiukas.gif
Ir aš nei kiek nepergyvenu wub.gif
Svarbu, kad esam sveiki mirksiukas.gif
Teko skaityti nemažai literatūros apie tai mirksiukas.gif
Ir galiu pasakyti, kad daugeliui atvejų mažylių svoris ir ūgis priklauso nuo genų, paveldėjimo wub.gif
Atsakyti