Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

mes tai labai daug priaugam doh.gif valgo MP.
GIME-3350 kg
1MEN-5300 kg
2MEN-7 kg
3MEN-8kg
ir ugis ir svoris isejas is ribu verysad.gif bet uztat grazei atrodom,pustazandes tokios wub.gif
Atsakyti
Per menesi priaugame apie 250gr. Gydytoja sako, kad mazai. Mums atrodo, kad svoris visai normalus. Mums 6 menesiai ir 2 savaites ir sveriame 6.500kg.
Atsakyti
Pirmus menesius po kila priaugdavom, nes gime ji vos 2.5kg, tai prisivyt reikejo. O dabar mums 4 men ir per praeita men priaugom 500g, sveriam dabar 6.1 kg. Taigi jau norma prisivijom thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, mes vėl čia mirksiukas.gif , manau draugausim su šiuo skyreliu nuolat biggrin.gif
taigi 11 mėn. mano mergina svėrė 8,200 kg, ūgis 72 cm, nu iš mirties taško judam biggrin.gif , bet vis vien nieko gero, apetito pana visai neturi ir nė neišmanau kaip jį pakelt verysad.gif
Atsakyti
sveiki, va mums jau metukai thumbup.gif
pasiekimai:
svoris 8,7 kg
ūgis 75 cm
nu nelabai kas, bet svarbu auga, kad ir po nedaug
dar nevaikštom, papildomų dantuku nebeužaugiom, yra be galo judri, smalsi, nu šaunus vaikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano maziukas,ne toks jau mazutis.Danieliui 6men ir 2sav,jis sveria 8.600kg,ugis 69cm Mano pipiras tikras stoluriukas,zandai nemazi yra,ir siek tiek lasinuku wub.gif Gydytoja sake kad jis pagal normas auga.Nera virssorio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi @ 2007 08 15, 14:10)
Mano maziukas,ne toks jau mazutis.Danieliui 6men ir 2sav,jis sveria 8.600kg,ugis 69cm Mano pipiras tikras stoluriukas,zandai nemazi yra,ir siek tiek lasinuku wub.gif  Gydytoja sake kad jis pagal normas auga.Nera virssorio thumbup.gif

musiskis tiek 8.5 men sveria.. ax.gif is musu tik zandai ir daugiau nieko lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano kleckas gime tikras coliukas, 2,160 kg ir 41 cm ugio (35 savaiteliu) wub.gif Per pirma men priaugo virs kilogramo ir pasistiebe net 10 cm thumbup.gif Dabar mums be keliu sav metukai, sveriam apie 11kg ir esam netoli 80 cm ugio thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi prie lengvasvoriu - 7men sverem 7.7kg, tik auksti esam - 73cm - tai pagal ugi isvis svorio trukumas. 8men duomenys bus ryt, viliuosi, jog bent 8 kg sversim 8 menesiu...
Atsakyti
sveikos mamytes,

mano mazyle irgi nenori augti. tikriausai prisiklause kaip mes su tetuku vis prasydavom ' lik kuo ilgiau toks maziukas leliukas', tai ir nustojo augti. Dabar mum 4 men ir 3 sav. Gimem 3kg ir 50 cm, o dabar jau siekiam 60 cm, bet priaugom tik 2450g ir sveriam 5450. Valgo misinuka jau nuo dvieju menesiu, po 5 kartus dienoj, bet suvalgo tik po 120ml, daugiau niekaip neisiulysi.
Siaip mergyte labai judri - vartosi nuo nugarytes ant pilvuko ir atgal. kai ant ilvuko guli jau bando kojytes kisti ir nori ropoti. ir siaip smagus vaikas, tik va ta svorio problema ramybes man neduoda.
Atsakyti
Sveikos mamytes, mes taip pat stojam i sita coliukiu kluba.
esam 3 menesiu ir sveriam tik 4300...
Mergyte judri, guvi, verciasi ant pilvo ir atgal pati, zaidzia su zaisliukais...Zodziu prikibt nera prie ko, tik labai mazai valgo.Valgom MP, buvo minciu pradet maitint misinuku, musu pediatre net patare - sako gal pienas liesas, bet as isitikinusi, kad MP leliukui geriausias. Jug jeigu butu alkana - verktu, o dabar dukryte linksma, judri.Matyt tokia ir bus, coliuke.
Atsakyti
as galvoju, kad gal cia genai ar kas, nes musu tetukas kudutis liesutis:) tai va jauciu ir dukryte i manekenes taikos:) gal ir gerai, kad ne i mane atsigime... bet vis tiek tas svorio nepriaugimas ilgaainiui pradeda neramint schmoll.gif
Atsakyti