Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Mes tai pagal amžių dideli 4mėn.sveriam 10kg.ir ūgis 68cm.jau kai reikia panešioti ir ar užpakalį nuplauti tai jau nereikia eiti net į sporto salę tongue.gif
Atsakyti
O mes per pirma menesi priaugom net 7 cm ir 2200 gr. Ir maziukas nei kiek neatrodo storas. Daktaras sako, kad ugis puikiai atitinka svori thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes.Na saunuoliukai jusu pipirai.
Va maniskis ir buvo ne menkas biggrin.gif Mes gimem 5 kg ir vis kas menesi priaugdavom po kg tongue.gif 4 men sverem 9kg o ugis 70 ir t.t.As vis gydytoj klausdavau ar jis neperdaug priauges it t.t.
Bet va pardejom ropot(apie 5men)ir visas svoris augt sustojo.Pradejo lakstyt(9men)ir isvis nepriaugdavom svorio.Viska turbut sulakstydavom.Ryt vaziuosim pasisvert(sestad bus 10 men )paziuresim gal uzaugom ka nors:)
Valgem tik mano pienuka iki 7 men mirksiukas.gif
Atsakyti
mes ir neišmažų, 6 mėn. 8700g, 70 cm bigsmile.gif
bet kai pasiskaitai, tai visi tie leliukai ne tokie jau ir maži biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solnuska @ 2006 11 22, 18:37)
Va maniskis ir buvo ne menkas biggrin.gif Mes gimem 5 kg


Ne tas žodis ne menkas, tai jau natūraliai pagimdyt tikriausiai be šansų
Atsakyti
Mes priaugom net 7 cm ir 2200,o valgom tik MP, beje labai daznai- visa para kas 1 - 2val thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukrytė gimė 3500 g. Išrašant svėrė 3220 g, o per 1 mėnesį priaugo apie 600 g, skaičiuojant nuo nukritusio svorio. Valgė tik MP ir nemažai atpylinėjo. Antrą mėnesiuką priaugo 700 g ir svėrė 4500 g. Tikiuosi, kad trečio mėnesio rezultatai bus geresni rolleyes.gif . Pirmas sūnus per pirmą mėnesį priaugo 800 g, o antras - 1600 g. Jie irgi buvo maitinami tik MP.
Atsakyti
per pirmą mėn. priaugo 1800g. čia penuku maitinau thumbup.gif
Atsakyti
Pirma menesiuka mano pupa priaugo virs 1kg wub.gif Maziau ir nebuvom per menesi priaugus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano mazyle ir is didziuju bigsmile.gif 8men. 11kg. bigsmile.gif Valgo misinuka ir dar tyreliu,bet kol kas dar nesizavi jomis,tai pagrinde misinys smile.gif Bet,kad jus zinotumet kaip sunku man ja nesioti doh.gif ,prilygsta fitness4.gif
Atsakyti
mes 1 mėn priaugom 1200 ir 4 cm, valgėm MP. galvojau kad tik mes cia tokios drutuolės bigsmile.gif ir ligoninėj priaugom 100g, o taip jau retai būna unsure.gif
Atsakyti
Pirma menesi priaugo 2,5 kg, antra 1,5kg, trecia 1,1kg, na o ketvirta dar nesisverem, bet jau svers virs 9 kg.
Atsakyti