Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Na o mes per antra menesi priaugom 1.4 kg ir dabar sveriam 6.5 kg biggrin.gif
Atsakyti
GIMĖM 3.120 kg . 1 mėn. 1.3 kg 2 - 1.5kg 3- 800kg smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
Nagi įsigijome tokią keistą problemą. Vakar pirmąkart apsilankėm pas naują pediatrę. Pamatuoja ūgį, ogi pasirodo jis dviem cm mažesnis, nei buvo prieš mėnesį pas senąją pediatrę blink.gif . Na, man šokas -sakau: "kaip taip gali būti!". Pasak pediatrės, šiokia tokia paklaida gali būti... Tai štai dabar išvis nesupranu, kaip mano maža auga ax.gif
Būtų įdomu (ir svarbu) sužinoti, koks buvo ar yra jūsų septynių mėnesių vaikučių ūgis ir kiek jie paūgėjo per 5-7 mėn.?

Atsakyti
QUOTE(condoleeza @ 2007 06 16, 11:46)
Sveikos mamytės 4u.gif
Nagi įsigijome tokią keistą problemą. Vakar pirmąkart apsilankėm pas naują pediatrę. Pamatuoja ūgį, ogi pasirodo jis dviem cm mažesnis, nei buvo prieš mėnesį pas senąją pediatrę blink.gif . Na, man šokas -sakau: "kaip taip gali būti!". Pasak pediatrės, šiokia tokia paklaida gali būti... Tai štai dabar išvis nesupranu, kaip mano maža auga ax.gif
Būtų įdomu (ir svarbu) sužinoti, koks buvo ar yra jūsų septynių mėnesių vaikučių ūgis ir kiek jie paūgėjo per 5-7 mėn.?


na taip jau buna, kad musu pediatrai viska nelabai tiksliai matuoja biggrin.gif stai buvom pas neurologa, matavo galvos apimti 42,5cm, po poros dienu ejom pas pediatre galva 41,2cm lotuliukas.gif negi ji galejo per 2 dienas susitraukt ax.gif
Na o 7 menesiu mergaiciu ugis pagal normas 65-74cm, cia pagal zurnala "Mazylis" 2007 vasario menesio Nr, ten yra ugio ir svorio kreives. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuksss: 16 birželio 2007 - 11:45
Zinoma, kad kazkuri gydytoja neteisingai ismatavo vaikucio ugi.Juk zmoniska klysti, pabandykite pati pamatuoti. 4u.gif bus tiksliausia.
Atsakyti
Neišsigąskite, tikrai paklaida smile.gif Mums buvo panašiai smile.gif
Atsakyti
Na ačiū už patarimus 4u.gif . Šiaip suprantama, kad netiksliai išmatavo kažkuri... Aš ir pati vakar ir šiandien keliskart matavau ir vis skirtingai gaunasi lotuliukas.gif, nes muistosi į visas puses.
Na, o į ūgio normas ji telpa, pagal vakarykščius matavimus 67 cm išeitų. Tik neaišku, ar kažkiek paaugo... ax.gif Kažkaip dar neišsiaiškinau, kiek tokio amžiaus vaikas per mėnesį turėtų paūgėt. Gal kas galėtumėt apšviesti? Kiek žinau, po šešių mėn. augimas truputį sulėtėja...
Atsakyti
QUOTE(condoleeza @ 2007 06 16, 18:57)
  Kažkaip dar neišsiaiškinau, kiek tokio amžiaus vaikas per mėnesį turėtų paūgėt.

Svarbu, kad auga, o per kiek laiko - juk kiekvienas esam skirtingi rolleyes.gif ... Ir vaikai auga skirtingai... Kas per pirmą mėn išsitempia, kas per paskutinį rolleyes.gif ... Jokio skirtumo mirksiukas.gif
Atsakyti
Blogai pamatavo ir tiek.
Atsakyti
visko gi pasitaiko, gydytoja pasikeite ir ugis biggrin.gif
Atsakyti
Mums taip buvo prieš kelis mėnesius. Išmatavo ūgį- 65 cm, po kelių savaičių ta pati gydytoja matuodama "surado" tik 61 cm. Mėnesiui praėjus (čia prieš mėnesį)- 67 cm. Šią savaitę buvom pas kitą gydytoją, tai ji išmatavo 67 cm (per mėnesį nepaaugom nė centimetro...).
Tai gydytoja sakė, kad matuojant ūgį būna paklaidos, nes galėjo vaikas sujudėti, ne nuo pradžios liniuotės išmatuoti ir pan... Ir sakė, kad svarbiausia žiūrėti koks yra bendras prieaugis per kelis mėnesius ir ūgio atitikimas vaiko amžių. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(troja @ 2004 10 07, 12:27)
Sveikos,
Mano dukrai jau tris menesei.Pirmus du menesius priaugo po 700gr.Dabar kai sveremes priaugo tik 500gr,na ugiu labai isitempe  5cm. per menesi priaugo.Noriu suzinoti kiek jusu mazylei priauga per menesi,ir ar nepermazai mano priaugo.

sveika,mes jau paskutinius 3men.per savaite priaugame po 100gr.nedaug,nors ir daug valgome bet svarbu,kad auga o ne krenta tad nepergyvenu mirksiukas.gif
Atsakyti