QUOTE(dowiliuke @ 2007 05 29, 21:32)
tik norėjau paklausti, kuo vaikai kitokie nei anksčiau?
Kitokie
nes mamos valgo kita maista (modifikuota) . ,geria spec.vitaminus,pries tai kontraceptikus (Kuriu anksciau nebuvo)
oras kitoks (daugiau uzterstas),stresu daugiau, visokios technikos (kompu ,mob.tel. iki siuol neaisku kaip visi dalykai veikia nescia moteri),pasaulys kitoks,todel vaikeliai gimsta su silpnesniu imunitetu (tik kad medicininu preparatu dabar daugiau,patikrinimu visokiu ,antibiotiku ir t.t).Uztat protingesni,greitesni ir t.t
Daug naujiu tyrimu daroma....kaip visa tai veikia vaikus ir t.t
Todel bandoma pakeisti kazkokius tarybiniu laiku mitus..kaip maitinti,auginti.
Sia tema galima ilgai diskutuoti. Zodziu reikia keisti nusisenejusia nuomone..........daugiau skaityti moksliniu straipsiu.......zodziu buk mobilesne mama..
Citojiu : Apie tai, kad mūsų planetoje jau ištisą dešimtmetį gimsta kitokie, didesnio intelekto vaikai, seniai kalba įvairių šalių psichologai, astrologai, pedagogai bei ezoterinių mokslų atstovai. Ekspertai, tyrinėjantys vadinamąjį indigo vaikų fenomeną, yra įsitikinę, kad nuo praėjusio amžiaus paskutinio dešimtmečio masiškai ėmė gimti ypatingi, mėlynos auros apgaubti vaikai. 1. Jie gimsta jausdamiesi pranašesni už kitus ir dažniausiai taip elgiasi.
2. Kitaip nei dauguma vaikų, "indigiukai" anksti pajunta, jog nusipelnė būti čia, ir nustemba, jei kiti to nesupranta.
3. Anksti suvokia ir pareiškia tėvams, kas jie yra bei ko verti.
4. Nepripažįsta be paaiškinimo ar pasirinkimo primestos valdžios.
5. Tam tikrus dalykus jie tiesiog atsisako daryti, pavyzdžiui, stovėti eilėje jiems yra per sunku.
6. Sutrinka susidūrę su konservatyviomis sistemomis, kurios orientuotos ne į kūrybinių sprendimų laisvę, bet į normų ir taisyklių laikymąsi.
7. Dažnai randa greitesnių ir tikslesnių būdų atlikti užduotis, todėl aplinkiniai mano, jog vaikas savivaliauja ir bando išsisukinėti.
8. Neradę bendraminčių, jie dažnai užsisklendžia savyje ir galvoja, kad niekas jų nesupranta. Dėl to mokykloje dažniausiai patiria bendravimo sunkumų.
9. Nereaguoja į gąsdinimus ar grasinimus. Pavyzdžiui, jų visiškai neveikia žodžiai "palauk, kol tėvas grįš ir pamatys, ką pridarei".
10. Nesivaržo pareikšti apie savo norus ir poreikius.