Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

gime maziukas 2830, o is ligonines isvaziavo 2680 sad.gif
pirma menesi sunkiai mums sekesi .... paaugo tik iki 3050 g... ir tai cia sveremes katik pavalge sad.gif tai cia 370 gramu po isejimo is ligonines. o jei skaiciuotume nuo gimimo svorio...tai butu isvis ne kas sad.gif
per antra menesi maziukas pasistenge ir pavare i pliusa 1350g biggrin.gif taigi jau svere 4400gr.
budamas triju svere 5500 gr biggrin.gif (priauge 1100 gramu),
na, o pries pora dienu pasisvere 4 menesiu bernas - ir nuliudino mama - 6120gr.
bet daktare nuramino - tipo 600 gramu yra normalu ir nereiketu man nerimauti. ir dar susitaikyti su mintimi,kad ir toliau augsim panasiai...
na, svarbu kad isvis augam ir augam sveikuciai ax.gif
Atsakyti
per pirma men 600gr,antra men 1100gr.trecia-1100gr,ketvirta-900gr, penkta1000gr sesta-1000gr
Atsakyti
Gymem mes nediduki,neisnesioti 3savaiciu,bet uztat valgom uz du.Pirma men.1450kg.antra1200kg. thumbup.gif
Atsakyti
Pirmus menesius po 600g priaugdavo, trecia po 400-500g, o dabar 5-aji tai ziuresim, ryt sversim kiek bus, bet manau kad ne daugiau 400g. Na, bet valgo tik MP, tai gal uz tai. Svarbu sveika.
Atsakyti
pirma priaugome 1.200, antra 900, veliau 600-800, dabar mums keturi menesiai sveriame 7,580 kg
Atsakyti
Pirma menesi priaugom1.300gr.ir 4cm.,tikiuosi svoris augs ir toliau panasiai,nors pirmagyme pirma men.buvo priaugus 1.100gr,o jau kitus tik po 400-600gr...,
Atsakyti
Na pirmą mėnesį mes ir gi priiaugom virš kilogramo, o vėliau svoris po truputį mažėjo, apytiksliai po 600-300g, tai normalu mirksiukas.gif , o paskutinį mėnesį priaugom net 700 g rolleyes.gif
Atsakyti
Mano vyro pussesere kai buvo mazyte, pirmuosius metus priaugdavo po 100g per menesi, o dabar,po 13metu, nepasakyciau,kad labai coliuke butu hihihi.gif Mano pacios pusbrolis irgi labai nevalgydavo, bet dabar nupenetas kaip reikiant biggrin.gif Taigi mamytes nesijaudinkit, isaugs tie jusu vaikuciai. Maniske gime 36sav. 1980g, 3 men sverem 4800g, bet as nekiek nesijaudinu, man visai nepatinka tie riebuiliai,kaip rodo per reklamas. Paskui tokie vaikuciai turi bedu ir su stuburiuku, sedejimu,vaiksciojimu. Kam to reikia schmoll.gif Svarbu vaikutis sveikas butu, tai svoris tada netures tokios dideles reiksmes mirksiukas.gif
Atsakyti
MANO SUNUS 4METU O SVERIA TIK 12KG doh.gif
Atsakyti
mano mergina sveria 9700g, ūgis 73 cm smile.gif
Atsakyti
Stebiuosi, kokios mamos skubančios-vis nori duoti kuo anksčiau tiršto maisto, po to atsibosta gaminti ir nori pratinti prie suaugusių maisto,...Juk viskam savas laikas, kam daryti vaikui meškos paslaugą? Žarnynas subręsta apie 6 mėn, ir nereik jo papildomai apsunkinti, nes taip norisi, NORISI nereiškia REIKIA. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2007 05 29, 15:26)
Stebiuosi, kokios mamos skubančios-vis nori duoti kuo anksčiau tiršto maisto, po to atsibosta gaminti ir  nori pratinti prie suaugusių maisto,...Juk viskam savas laikas, kam daryti vaikui meškos paslaugą? Žarnynas subręsta apie 6 mėn, ir nereik jo papildomai apsunkinti, nes taip norisi, NORISI nereiškia REIKIA. 4u.gif  4u.gif  4u.gif



drinks_cheers.gif Tikrai aige...sutinku...ir as vis skaitau ir negaliu suprasti kodel reikia kisti savo vaikui viska ir daug .. g.gif .kol jis 4 men., kai kurie ir 3 men, g.gif sugalvoja primaitinti (tyreliais) . Gydytojai (dazniausiai kurie jau pasene ir nepaiso visokiu naujoviu ir t.t,ir niekaip negali suprasti kad vaikai kitokie negu anksciau). O mamos,mociutes.....nesupranta...pataria..sako ankcsiau taip darem ir nieko..uzaugo sveiki ir t.t.
OT KAD NIETESA....PAZIUREKIT KOKS ANKSCIAU MIRTINGUMAS BUVO DIDELIS....Is 10 pagimdytu vaiku apitiksliai gal 5 isgyvendavo . doh.gif
Mielos mamytes stenkites maitinti taisiklingai; nuo 6 men.kose,tyreles.Nuo 7men.mesyte,sultys. (Tikrai gera gydytoja man lauku patare). drinks_cheers.gif
Atsakyti