Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

sweikutes.mums 3men.mes sweriame 7800kg.o ugis 68cm.gimeme tik 3690gr.maitinu pati.duodu tik banano 4u.gif
Atsakyti
nuo gimimo priaugom 4600, kai gimė svėrė 3190, 4 mėn - 7790
Atsakyti
QUOTE(troja @ 2004 10 07, 11:27)
Sveikos,
Mano dukrai jau tris menesei.Pirmus du menesius priaugo po 700gr.Dabar kai sveremes priaugo tik 500gr,na ugiu labai isitempe  5cm. per menesi priaugo.Noriu suzinoti kiek jusu mazylei priauga per menesi,ir ar nepermazai mano priaugo.

Maniskis irgi pirmus du menesius priaugo po 1 kr, o po to tik po 300 - 500 Gr. Viskas cia normalu. Maziukai zino kiek jiems valgyti. Na nebent tikrai rekia ir matai, kad alkanas...
Atsakyti
Musu priaugo 1.8 kg per pirma menesi ax.gif
Atsakyti
Mes gimem 4240 gr. ir 54 cm.
1 men priaugom 1900 gr. ir 6 cm.
2 men priaugom 1760 gr. ir 5 cm.
3 men priaugom 1200 gr. ir 3 cm.

Zodziu augam daug, bet tikiu kad veliau viskas susilygins ir bus kaip pas visus vaikus, t.y. svoris ir ugis atitiks amziu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes buvom pas gydytoja, aciu Dievuliui priaugom tik 1200 gr. ir 3 cm. biggrin.gif Gal kita menesi bus dar maziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2007 05 11, 12:08)
sweikutes.mums 3men.mes sweriame 7800kg.o ugis 68cm.gimeme tik 3690gr.maitinu pati.duodu tik banano 4u.gif



Banana g.gif 3 men.vaikui.
Ir kada tuos mamos nustos eksperementuoti su savo vaikais.
Nuo 6 men.patartina pradeti nuo vaisiu ir darzoviu .....oboliu ,slyvu ir t.t
O ne maitinti neaiskios kilmies bananais. doh.gif

Nebent tevelis Negriukas....... thumbup.gif ir visa seima valgo tik bananus....
rolleyes.gif
Atsakyti
o mes kaip tik vakar sveremes smile.gif Gime 3,276, o dabar 4,7 kg . Tai beveik 1,5 kg thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 05 11, 22:11)
Banana  g.gif 3 men.vaikui.
Ir kada tuos mamos nustos eksperementuoti su savo vaikais.
Nuo 6 men.patartina pradeti nuo vaisiu ir darzoviu .....oboliu ,slyvu ir t.t
O ne maitinti neaiskios kilmies bananais. doh.gif

Nebent tevelis Negriukas....... thumbup.gif ir visa seima valgo tik bananus....
rolleyes.gif


man irgi keista kai vaikam taip anksti pradeda viska duoti, pavyzdziui kaip cia banano 3 menesiu kudikiui, man gydytoja sake, grieztai tik nuo puses metu.

O nuo kada jau kosytes galima siulyti?
Atsakyti
Maniškis jau sveria 7400 g, ūgis 64 cm, maitinu MP (ir tik), iki 6 mėn. nekėtinu jam daugiau nieko duoti, nes taip pataria gydytojai. Sūnelis gimė 3800 g ir kas mėnesį po 1,5 kg priauga. Bet gydytoja pasakė, kad jis nėra storas tiesiog sunkus. Manau, kad kai pradės vaikščioti visus kilogramus pames bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2007 05 12, 18:16)
man irgi keista kai vaikam taip anksti pradeda viska duoti, pavyzdziui kaip cia banano 3 menesiu kudikiui, man gydytoja sake, grieztai tik nuo puses metu.

O nuo kada jau kosytes galima siulyti?




Teisingai greztai tik nuo 6 men.
Musu labai gera gydytoja patare pabandyti nuo Sinlac Hiperalergine koses Nestle firmos, atrodo kainavo 15 lt 2 maiseliai ir ant pakuotes kukuruza nupiesta.
Labai gera kosyte ..isbandyta. Pradziai reikia padaryti labai skysta......geriau su savo arbe dirbt.pienuku sumaisyti.Priklausomai ar pati maitini ar misineliais.Pradeti nuo puse saukstelio. thumbup.gif

As viena karta nepaklausiau gydytojos ir 5,5 men daviau mesos (nes ant bankutes buvo parasyta nuo 4m). Daviau pora sauksteliu....tai verke 5 val.as issigandau net greitoja kvetem.Gydytoja isbare ..sako pasakiau gi miesa tik nuo 7 men. doh.gif

Dabar maitinu tik taip kai pataria gydytoja. Ir viskas thumbup.gif
Jau pasikartuosiu mums patare pradeti nuo koses....paskui darzoviu tyrele,vaisiu tyrele (pradeti tik nuo 1 komponento pvz.slivos jei blogai tustinasi,jei gerai tai oboliukai.Zodziu nuo vaisiu kurie auga Lietuvoi).Jokiu bananu pradziai....
Sultys (morku oboliu su vandenuku 50/50 sumaisyti). Mesa nuo 7 men. Duoti negazuoto min.vandens nuo 9-10 men. Kas trecia diena kiausiniu trini sumaisyti su tyrele. Puse saukst.alejaus 1 ar 2 kartus per savaite. Tik D vitaminas kasdien,jokiu papildomu vitaminu (turiu omeni vitaminai -tabletes).Jokio karvies pieno. Varske spec.kudikiams.Kai pripras prie oboliu tyreles aisku ir banana galima duoti..bet geriau ne pirkta o termiskai apdoruota Hipp firmos indeluose.Bananai labai gerai jei pvz.vaikelis sirgo ,arba vyduriavo. Kai pasveiko tik tada duoti banano is indelio.Turi daug kalcio.Visi vaikai skirtingi tai visada geriau pasitarti su savo gydytojiu.Nes kas tinka vienam vaikui..visai netinka kitam... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 12 gegužės 2007 - 22:03
1men- 1kg ir 2.5cm
2men- 1kg ir 5.3cm
3men- 0.8kg ir 4cm
Misinuko valgem vieninteli karta, kazkokia pieno krize buvo uzejusi biggrin.gif O siaip tik MP thumbup.gif
Atsakyti