Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Mes nuo 4menesio nebepriaugam svorio o jau 6men cray.gif
Atsakyti
mes tai 400-600 g. kas men. thumbup.gif
Atsakyti
1men - 1100g, 2men ir 3men po 600g, 4men - 800g, maitinu tik MP biggrin.gif
Atsakyti
Pastaruosius du mėnesius stabiliai po 800 g. mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis 4 men.svere 8kg ir 67cm. na gime ir nemazas.o drauges sunelis 2 men. sveria 7900g ir 65cm! nemanau,kad reiketu kokiu dietu.kiekvienas vaikiukas individualus ax.gif .kai prades sliauziot ir vaiksciot ras kur tuos kg isnaudot mirksiukas.gif .
Atsakyti
Tikrai nereikia pergyvent. Maniškis iš pradžių irgi priauginėjo po 2 kg, tada 1,5 ir taip vis mažėjo, kol dabar džiaugiamės, kad nors 500 gr priaugam. o iš pradžių gasdino kas čia bus kad po tiek priauga doh.gif dabar 6 mėn svėrė 9,2, o ūgis 75 cm. Anot gydytojo svoris idealiai atitinka ūgį ax.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti ...ar tai normalu kad 3 mėnesius mano dukrytė neauga? 7-ių mėn 69 cm ir 10-ties mėn irgi 69 cm. Gydytoja nieko nepasakė. Kodėl mes nustojom augti. Ar verta sunerimti. Man atrodo kad ji per maža.
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 08 16, 14:32)
siandien buvau pas daktara, ir jis man pareiskia kad dar negaliu duoti vaikui tyreliu schmoll.gif , nes musu svoris 9kg ir 40gr. o mums yra 4 men. rolleyes.gif
na bet mes gimem ne mazos 4.200kg, tai kai paskaiciuoju kad visrsvoris ti 1 kg, nes sako kad i men po 1 kg priaugti yra normalu.
tad pasidalinkit informacija, kiek jusu vaikuciai svere ar svere 4 men  ax.gif


Oho kokie jus dideli, o mano dukrele tai manekene doh.gif blush2.gif na gal dabar nuo kosiu labiau pastores biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuksss: 08 gegužės 2007 - 08:01
QUOTE(natuliona @ 2007 05 07, 21:17)
Norėjau paklausti ...ar tai normalu kad 3 mėnesius mano dukrytė neauga? 7-ių mėn 69 cm ir 10-ties mėn irgi 69 cm. Gydytoja nieko nepasakė. Kodėl mes nustojom augti. Ar verta sunerimti. Man atrodo kad ji per maža.

maniškė ir vieną mėnesį nieko nepaaugo, kaip buvo 72cm, taip ir liko ax.gif žiūrėsim kaip šį smile.gif
o tu pasiklausk savo gydytojos, bus ramiau, bet nemanau, kad čia kažkas blogai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2007 05 07, 22:17)
Norėjau paklausti ...ar tai normalu kad 3 mėnesius mano dukrytė neauga? 7-ių mėn 69 cm ir 10-ties mėn irgi 69 cm. Gydytoja nieko nepasakė. Kodėl mes nustojom augti. Ar verta sunerimti. Man atrodo kad ji per maža.



Nepanikuok,tesiog kartais sunku nustatyti tikra kudikelio ugi....nes nevisada jis nori teisingai atsigulti......buna kad matuoja o po men rodo kad ugis sumazejio.Svarbu kad gerai valgytu ir svoris augtu..... 4u.gif
Atsakyti
Mano sunelis pavyzdziui 2 menesiu jau buvo 65 cm. ugio ir 7900 g.svorio, na sako gydytoja, kad per daug priaugam, bet man atrodo reiktu atizvelgti ir i tai, kad vaiko ugis kas menesi po 5 cm. paauga, kai kitu buna vos 2-3 cm. Na jis putlutis, bet tikrai nestoras smile.gif Maitinu tik savo pienu. Ziuesim kiek bus kai neuzilgo pas gydytoja apsilankysim mums jau trys menesiai.
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2007 05 09, 15:52)
Mano sunelis pavyzdziui 2 menesiu jau buvo 65 cm. ugio ir 7900 g.svorio, na sako gydytoja, kad per daug priaugam, bet man atrodo reiktu atizvelgti ir i tai, kad vaiko ugis kas menesi po 5 cm. paauga, kai kitu buna vos 2-3 cm. Na jis putlutis, bet tikrai nestoras smile.gif Maitinu tik savo pienu. Ziuesim kiek bus kai neuzilgo pas gydytoja apsilankysim mums jau trys menesiai.




OGO GO......................Mano 11 men tiek pat sveria....gal 500 gr daugiau.
Kas men vaikas tikrai netuuri priaugti 5 sm.....kitaip butu SAbONIS.
Gydytoja turejo paskyrti patikrinti krauja ir t.t. Nes tai svelniai tariant dauguoka...............2 men.Butent reikia patikrinti ar nera diabeto??/netycia?/
tai reiske kad 11 men jau tures virs 20 kg sverti??//
Atsakyti