Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

mano pupuke 3men. sveria 5,6kg ir 62cm. gime 3310g 51cm. man neramu, kad per maziuke blink.gif
Atsakyti
mums 7 sveriam 8300g ūgis 69 cm 4u.gif
Atsakyti
Mes 4men. sveriam 8kg doh.gif ir esam 68cm.ugio.na,bet ir gime kukulis beveik 5kg ir 57cm blush2.gif
Atsakyti
maniskis tai smulkutis... ax.gif
gime 3195g, 53cm;
3 men. 5450g. 60cm;
5 men ir 2 sav. 6300g. ir 63 cm...
ax.gif
Atsakyti
Mano mažylė gimė 3500 g. ir 54 cm, dabar jai 8 mėnesiai ir sveriam gan nemažai 10 kg ir 72 cm. iš pradžių nervavausi kad ji tokia dručkė, bet paskaitinėjus čia, susidariau nuomonę, kad svoris nėra žiauriai per didelis bigsmile.gif
Atsakyti
Musu kavalierius kas menesi +/- po 1kg priauga.Tik pirma menesi 700gr. 6.5men svere 8.600kg,ugis 69cm
Atsakyti
Maniskis gime beveik 5kg.4men.budamas svere 8kg. blink.gif .gyd.sake,kad normaliai.man atrodo,kad dar ir nuo ugio priklauso.jei aukstas vaikis tai ir svori kompensuoja blush2.gif
Atsakyti
na manau, kad turi vistiek būt normos, juk žiūrima į koeficientus pagal ūgį ir svorį.Visada gali būt nukrypimai nuo normos, atsižvelgiant į patį kūdikį, bet jau kad 60cm kūdikis sveria 9kg ir panašiai, aš atvirai sunerimčau, nes gali būt įvairių ligų požymis ar medziagų apykaitos sutrikimai, nu nežinau, niekam netaikau, bet ribos vistiek turi būt.Pavyzdiui mano mergytė gimė 45cm(išnešiota, laiku) per menesį paaugo 10cm, antrą irgi panašiai dabar esam pagal ūgį labai didelės, o svoris mažokas, tai gydytojai sako viskas normalu, nes spartaus augimo periodu nepriauga tiek svorio.
Atsakyti
na va pasiskaiciau sia temele ir zuriu, kad kokie skirtingi tie musu vaikuciai..
vis galvojau, kad maniske burbuliukas, bet ziuriu, kad tokiu nemazai thumbup.gif

mes gimem - 3880g, 50cm
o vat 3 men - 7200g, 65cm

ryt 4 menesiukai tai po keliu dienu eisim skiepytis ir svertis tai ziuresim kiek bus.. bet kai is salies paziuriu i savo mergina tai man ji atrodo jau kaip perzengus 70cm ir 8kg.. bet gal tik taip atrodo tongue.gif

p.s. maitinu tik MP
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 08 16, 14:32)
siandien buvau pas daktara, ir jis man pareiskia kad dar negaliu duoti vaikui tyreliu schmoll.gif , nes musu svoris 9kg ir 40gr. o mums yra 4 men. rolleyes.gif
na bet mes gimem ne mazos 4.200kg, tai kai paskaiciuoju kad visrsvoris ti 1 kg, nes sako kad i men po 1 kg priaugti yra normalu.
tad pasidalinkit informacija, kiek jusu vaikuciai svere ar svere 4 men  ax.gif


Gal daktaras teisus mums 10 men mes tiek sveriam g.gif
Papildyta:
QUOTE(witalyli @ 2007 03 11, 13:22)
nu ir as manau kokie cia gali but vidurkiai  g.gif  bet mano mazyle gime 3730 g 54 cm. dabar mums trys men ir sveriam 8200g. o maitinu tik mamos pienu ir labai pergyvenu,kad ateityje nebutu virssvorio nors musu gydytoja sako nesijaudinti, o kai musu gydytojos nebuvo atejo pavaduojanti ir ji sake riboti pienuka  schmoll.gif  bet kaip gali riboti jei vaikas rekia ir valgyt nori  verysad.gif


Mergaites egzistuoja vidurkiai
skaitosi kad idealiai jei iki 6 men vaikelis priaugo nuo 5oo iki 1 kg
po 6 men sako kad turetu per 3 men tiek priaugti kai iki 6 men per menesi.
Virssvoris nera gerai,nes vaikeliui sunkoka kai per greit auga....bet buna kad po metuku svoris isiregulioja....tai nieko baisaus.....gal reikia dazniau vaikeli gulgyti ant spec.kamuolio,daryti masaziukus,idealiausiai samdyti prof.vaiku masaziste.
Ir tada tikrai neskubeti su tyreliais.
Nes ...deja kartais virssvoris diabeto pozimys........ doh.gif doh.gif
Pastebejau kad vienos mano pazystamos vaikelio mociute kisa 6 men vaikui vos ne per prievarta kose,tyrelius..vaikas jau springsta o ji vis kisa doh.gif
Tai vaikas storoliukas schmoll.gif schmoll.gif bijau ka ir sakyti blush2.gif
Atsakyti
Mes tokio amžiaus svėrėm 6700 g. O permaitint yra negerai.
Beje pagal naujausius duomenis ir mišinuku maitinant, primaitinti patariama nuo pusės metų, o ne nuo 4 mėn. mirksiukas.gif
Atsakyti
maniškė sveria 9100g, o ūgis 72 cm smile.gif
Atsakyti