Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Na paskaiciau, kaip jusu leliukai auga ir mano patarimas butu toks - maziau Jus tu gydytoju klausykit biggrin.gif Juk kiekvienas vaikutis toks individualus, uz tai ir svorio skirtingai priauga, ir sestis kiekvienas pradeda skirtingu laiku, ir dantys dygsta skirtingu laiku ir t.t., o gydytojai nori visus vaikus sutalpinti i apibendrintas tipines lenteles ir grafikus.
Neklausiau as tu gydytoju savo pirmaja augindama, neklausau ir dabar antraja ciuciuodama biggrin.gif Nors gydytojai zirze, kad mesos reikia butinai duoti, bet mano vyresnioji paragavo jos tik eidama i darzeli nuo 2 metuku, ir nei kraujas "blogas" buvo, nei ji sirgo mirksiukas.gif O mano mazoji tik nuo 7men. eme valgyt tyreles ir koses, bandziau duoti 6 men. bet ji labai graziai mane ir visa kedute apipurksdavo lotuliukas.gif Tai, padariau pertraukele ir kai 7 men. prasikale pirmieji dantys, emiau duoti is naujo, ir su malonumu dabar viska slemscia mirksiukas.gif Beje, mazoji svorio priauga po nedaug, bet yra labai labai judri doh.gif ir didele snekute bigsmile.gif Treciadieni mums bus 8 menesiai, tad eisim savo gydytojos aplankyt biggrin.gif
Atsakyti
O mes be MP tik i hipp tyrelę obuolių su mėlynėm žiūrim, nu dar šiek tiek morkų-bulvių košytės, o daugiau nieko schmoll.gif Įdomu kaip čia bus su tuo svoriu, jaučiu nelabai ką priaugom šį mėnesiuką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2007 03 26, 12:54)
O mes be MP tik i hipp tyrelę obuolių su mėlynėm žiūrim, nu dar šiek tiek morkų-bulvių košytės, o daugiau nieko  schmoll.gif Įdomu kaip čia bus su tuo svoriu, jaučiu nelabai ką priaugom šį mėnesiuką  doh.gif


Tai tik rodo, kad tavo vaikuciui dar uztenka is mamytes gaunamu medziagu ax.gif Jeigu vaikutis sveikas ir guvus, tai nera ko jaudintis, na si menesi priaugo maziau, kita daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stilinga @ 2007 03 26, 10:09)
Beje, mazoji svorio priauga po nedaug, bet yra labai labai judri  doh.gif ir didele snekute  bigsmile.gif Treciadieni mums bus 8 menesiai, tad eisim savo gydytojos aplankyt  biggrin.gif

Tai mūsų mažės bandraamžės - mums irgi trečiadienį 8 mėnesiai mirksiukas.gif . Svorio taip pat toli gražu ne marios, bet judrumas nenusakomas - jau keliauja po truputį po maniežą, seniausiai pati atsisėda, ir kai tik nemiega, gali be sustojimo lipti tėveliams ant galvos (o nemiega ji kažkur 12 valandų). Kaskart po daktarų susinervinu, o po prisakymo valgyti košes 4 k. per dieną, pasidarė su maže totalus skandalas - žiaukčiojo, verkė, galiausiai apsivėmė. Kai sugrįžom vėl prie trijų košelių, viskas susitvarkė. Nu, ne kalakutas jinai, nepriauginsiu to svorio per prievartą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 03 26, 14:50)
Tai mūsų mažės bandraamžės - mums irgi trečiadienį 8 mėnesiai  mirksiukas.gif . Svorio taip pat toli gražu ne marios, bet judrumas nenusakomas - jau keliauja po truputį po maniežą, seniausiai pati atsisėda, ir kai tik nemiega, gali be sustojimo lipti tėveliams ant galvos (o nemiega ji kažkur 12 valandų). Kaskart po daktarų susinervinu, o po prisakymo valgyti košes 4 k. per dieną, pasidarė su maže totalus skandalas - žiaukčiojo, verkė, galiausiai apsivėmė. Kai sugrįžom vėl prie trijų košelių, viskas susitvarkė. Nu, ne kalakutas jinai, nepriauginsiu to svorio per prievartą  doh.gif


O, kaip saunu - bendraamze thumbup.gif ir dar taip pat nevalganti ir nemieganti thumbup.gif mano mergina diena praktiskai nemiega, kaip kiske uzsnusta 15min. ir toliau spurda mirksiukas.gif mes irgi tik tris kartus koses valgom, manau, kad pakankamai. Gerai, kad musu gydytoja labai ramiai reaguoja i mazesni svorio prieaugi ax.gif Is tiesu, tai turim super netipine gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stilinga @ 2007 03 26, 18:58)
O, kaip saunu - bendraamze  thumbup.gif ir dar taip pat nevalganti ir nemieganti  thumbup.gif  mano mergina diena praktiskai nemiega, kaip kiske uzsnusta 15min. ir toliau spurda  mirksiukas.gif mes irgi tik tris kartus koses valgom, manau, kad pakankamai. Gerai, kad musu gydytoja labai ramiai reaguoja i mazesni svorio prieaugi  ax.gif Is tiesu, tai turim super netipine gydytoja  thumbup.gif

Manoji tai dieną pamiega kokias 2-3 val., bet tai ir keliasi apie 6 val. ryto doh.gif
Atsakyti
o mes stabiliai vis po kilogramą
Atsakyti
Pacioj pradzioj po 1 kg,o dabar po 500 g.As dziaugiuosi,kad atitinka visas normas...
Atsakyti
Migle igi is kart po kila kaikuriais men su trupuciu,o paskutiniu 2 men ptiaugo 1,100 gr
Atsakyti
Mano dukrele kas menesi priauga po 1kg,
Gime 3,5kg.
Keturiu menesiu dukrele sveria 7,5kg
biggrin.gif
Atsakyti
labutis, mes kolkas priauge esam 1kg. smile.gif kaip miela zhiuret kaip lelius rubuilis daros :0 jau sveriam beveik 5kg. smile.gif
Atsakyti
manoji 8men ir sveria 8,2kg.man atrodo, kai paskaiciau kokie jusu lialiai,kiek liesoka g.gif
Atsakyti