Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(dowiliuke @ 2007 03 14, 20:21)
kelis sauksciukus jogurciuko, ta tai atrode nors ir visa indziuka sulapnos.  biggrin.gif

jus jau jogurta valgot?  ohmy.gif

aha,manirgi keista pasirode,kaaad jogurta valgo g.gif as zadu nuo 8 men pradet duot ragaut..
o kas del svorio,tai tikrai pas skirtingas gydytojas skirtingai sveria doh.gif o jei dar svarstykles bulvines,tai is vis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivune @ 2007 03 15, 09:44)
aha,manirgi keista pasirode,kaaad jogurta valgo g.gif as zadu nuo 8 men pradet duot ragaut..
o kas del svorio,tai tikrai pas skirtingas gydytojas skirtingai sveria doh.gif o jei dar svarstykles bulvines,tai is vis doh.gif


na, svarstykles ne bulvines, biggrin.gif bet visko gali buti, kad skirtingus duomenis gali rodyti
o mes hipp jogurta su vaisiajs ragaujam nuo 7 menesiuku, to nevajkisko neduodu, nes skajciau, kad ten yra per daug baltymo ir vajkutis ateity del to gali tureti svejkatos problemyciu ax.gif bet, kiekviena mama zino kas jos vajkuj geriausia smile.gif
Atsakyti
nu sveikos dar karta, mums jau 5 men, tai buvom pad gydytoja si kart priaugom normaliai, 600gramu, tai sveriam dabar 7200kg ir 66,5 cm thumbup.gif valgom viska, neyt buvau davusi kalakutienos bet daktare pasake kad dar anksti valgyti miesa ir varske, bet varske as vistiek duodu, jai labai skanu ir valgo, man mama irgi varske duodavo ir nieko neatsitiko, mano visos drauges varske duoda ir nuo 4 men, nieko blogo neatsitiko, neisbere schmoll.gif
pasidalinkit jus ,kaip jusu maziukai? 4u.gif
Atsakyti
Mes kai gimem sverem 4.320 kg., o 3 men. 7.200 kg. Mums sake neskubeti duoti tyreliu, nes priauga normaliai ax.gif
Atsakyti
mes neišnešiotos tai per mėnesi priaugom 800gr-4cm thumbup.gif
Atsakyti
Paskutini karta priaugom 600g ir 5 cm ax.gif
Atsakyti
mes irgi mažutės ir smulkutės
7 mėn esam tik 70 cm ir 7150 kg, bet visai dėl to nepergyvenam, nes svarbu sveikas, laimingas vaikas, o sudėjimą tikriausiai genai nulėmė, nes mamytė nedidelė yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kshycia @ 2007 03 10, 18:44)
Sveiki, mes irgi jungiames prie jusu smile.gif . Mano maziukas gime 2.590 g ir 49 cm, o dabar- budamas 10 men. amziaus sveria 8.440 g ir yra 71 cm ugio. Mes tikrai maziukai g.gif


Na kad ne visai jūs mažiukai. Mes gimėm 3740 g, o dabas aštuoni mėnesiai sveriam 8700 g. tongue.gif Labai normaliai augat
Atsakyti
Sveikos mamytes, nu kiek cia skaiciau, tai mes turbut busim pacios maziausios. Mano mergytei dabar 5 men. ir sveria 5100g., ugis 57cm. Tikros coliukes. Gydytoja sake, kad nepataikom i jokias svorio lenteles. Gime 35 sav. ir svere 1890g ir 42cm. Nuo pat gimimo turejom problemu su valgymu, savo pienu maitinau iki 3 sav., o po to misinukas, kuri valgydavom per asaras abi. Per paskutini men. priaugom tik 400g. Bet dukryte auga linksma, judri, lankom maksteles, lygtais ir valgyt daugiau pradejo. Per ta laika tiek prisijaudinau, kad dabar imu galvoti, jog cia toks vaikas ir nieko nepadarysi.
Atsakyti
QUOTE(daikri @ 2007 03 20, 14:39)
Sveikos mamytes, nu kiek cia skaiciau, tai mes turbut busim pacios maziausios. Mano mergytei dabar 5 men. ir sveria 5100g., ugis 57cm. Tikros coliukes. Gydytoja sake, kad nepataikom i jokias svorio lenteles. Gime 35 sav. ir svere 1890g ir 42cm. Nuo pat gimimo turejom problemu su valgymu, savo pienu maitinau iki 3 sav., o po to misinukas, kuri valgydavom per asaras abi. Per paskutini men. priaugom tik 400g. Bet dukryte auga linksma, judri, lankom maksteles, lygtais ir valgyt daugiau pradejo. Per ta laika tiek prisijaudinau, kad dabar imu galvoti, jog cia toks vaikas ir nieko nepadarysi.

Jei nori,kad padidetu apetitas,gerkit multitabs lasiukus.Mums padejo smile.gif Is karto daugiau pradejo valgyt thumbup.gif
Atsakyti
Mums septyni menesiukai, sveriam 7800kg ir ugis 69.5cm... bigsmile.gif
Atsakyti
mano zirniukas per paskutini menesi 100g priaugo g.gif maitinu MP (69cm. 6900g dabar mum 5 men.) tai daktare liepe butinai duoti darzoviu kosytes, kepto obuolio ir sulciu . nuo 6 men. duoti grudiniu kosiu, o nuo 7 ivesti mesyte. essen.gif
Atsakyti