Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(modestasta @ 2007 03 11, 00:39)
Mano irgi viska valgo ir dar 1 karta MP gauna , bet kas is to svoris kazkaip labai sunkiai auga  g.gif  unsure.gif

o maniskis atvirksciai,su savo nevalgymu mane baigia is proto isvaryt doh.gif gerai,kad dar misinuka valgo,kosiu beveik neisiulau,o ir ugis ir svoris auga kaip reikiant ax.gif MP tik 3 menesius maitinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivune @ 2007 03 11, 00:51)
o maniskis atvirksciai,su savo nevalgymu mane baigia is proto isvaryt doh.gif gerai,kad dar misinuka valgo,kosiu beveik neisiulau,o ir ugis ir svoris auga kaip reikiant ax.gif MP tik 3 menesius maitinau unsure.gif

O maniske visa diena ka nors burnoi turi tai baronka, tai obuoli, tai morka, tai sausaini ir vistiek , na istikruju tai aisku bus po apsilankymo pas daktare smile.gif
Atsakyti
kokie ten gali būti vidurkiai, viskas priklauso nuo vaikelio mirksiukas.gif jei leliukas gerai jaučiasi tai nėra ko pergyventi, juk nealinsi tokio mažiuko dietom g.gif tik pastebėjau, kad kai svoris auga mamos nervuojasi, o kai neauga irgi nervuojasi smile.gif rado dėl ko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maziausia @ 2007 03 11, 10:37)
kokie ten gali būti vidurkiai, viskas priklauso nuo vaikelio  mirksiukas.gif jei leliukas gerai jaučiasi tai nėra ko pergyventi, juk nealinsi tokio mažiuko dietom  g.gif  tik pastebėjau, kad kai svoris auga mamos nervuojasi, o kai neauga irgi nervuojasi  smile.gif  rado dėl ko biggrin.gif

Matai pergyvenu del to , kad kai teko guleti ligonineje mus priziurinti daktare pradejo vos ne rekti kodel as nesidomiu, kodel mano dukryte taip po mazai priauga sako tai galetu reiksti kieno tai nepakankamuma tai kiekviena karta kai pagalvoju apie dukros svori tos daktares zodziai taip ir stovi akyse. Nors mano daktare nieko nesako, kad kas nors blogai sako ji tiesiog yra labai smulkute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maziausia @ 2007 03 11, 10:37)
kokie ten gali būti vidurkiai, viskas priklauso nuo vaikelio  mirksiukas.gif jei leliukas gerai jaučiasi tai nėra ko pergyventi, juk nealinsi tokio mažiuko dietom  g.gif  tik pastebėjau, kad kai svoris auga mamos nervuojasi, o kai neauga irgi nervuojasi  smile.gif  rado dėl ko biggrin.gif



nu ir as manau kokie cia gali but vidurkiai g.gif bet mano mazyle gime 3730 g 54 cm. dabar mums trys men ir sveriam 8200g. o maitinu tik mamos pienu ir labai pergyvenu,kad ateityje nebutu virssvorio nors musu gydytoja sako nesijaudinti, o kai musu gydytojos nebuvo atejo pavaduojanti ir ji sake riboti pienuka schmoll.gif bet kaip gali riboti jei vaikas rekia ir valgyt nori verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(witalyli @ 2007 03 11, 13:22)
nu ir as manau kokie cia gali but vidurkiai  g.gif  bet mano mazyle gime 3730 g 54 cm. dabar mums trys men ir sveriam 8200g. o maitinu tik mamos pienu ir labai pergyvenu,kad ateityje nebutu virssvorio nors musu gydytoja sako nesijaudinti, o kai musu gydytojos nebuvo atejo pavaduojanti ir ji sake riboti pienuka  schmoll.gif  bet kaip gali riboti jei vaikas rekia ir valgyt nori  verysad.gif

O as manau, kad MP riboti tikrai nereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(witalyli @ 2007 03 11, 12:22)
nu ir as manau kokie cia gali but vidurkiai  g.gif  bet mano mazyle gime 3730 g 54 cm. dabar mums trys men ir sveriam 8200g. o maitinu tik mamos pienu ir labai pergyvenu,kad ateityje nebutu virssvorio nors musu gydytoja sako nesijaudinti, o kai musu gydytojos nebuvo atejo pavaduojanti ir ji sake riboti pienuka  schmoll.gif  bet kaip gali riboti jei vaikas rekia ir valgyt nori  verysad.gif

tiems gydytojams bele šnekėt ir gasdinti visaip mamas, daugiau jie neiko nesugeba schmoll.gif jie vaikelį mato vos keliolika minučių ir jau gali aiškinti, ko vaikams galima, ko negalima. Gydytojas turi patarti, o mama pati atsirenka, kas geriausia jos mažuliui. taigi, mamytės, nepulkit aklai klausyti gydytojų smile.gif
Atsakyti
Mums dabar 3men.3 sav.Sveriam 5200gr,ugis 62cm
Atsakyti
na va, mes ka tik is poliklinikos, sveremes ir matavomes smile.gif truputy sunerimus, nes maniske sveria 300 g maziau nej praejta menesi ax.gif nors valgo taj ohoho kajp. sakau gal cia del jos judrumo tajp?nors, praejta menesi mes sveremes ant kitu svarstykliu ir pas kita gydytoja, gal dar taj turi itakos g.gif
taigi, sveriam 7700g, o ugis 72 cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivune @ 2007 03 11, 00:51)
o maniskis atvirksciai,su savo nevalgymu mane baigia is proto isvaryt doh.gif gerai,kad dar misinuka valgo,kosiu beveik neisiulau,o ir ugis ir svoris auga kaip reikiant ax.gif MP tik 3 menesius maitinau unsure.gif


mes dar tik pries savaitele pradejom kosytes ragauti bet toks nepatenkintas. viena diena kaip ir normaliai nepyko, bet daviau veliau kelis sauksciukus jogurciuko, ta tai atrode nors ir visa indziuka sulapnos. biggrin.gif uztat dabar pabandyk kosytes isiulyt - niekaip. zirzia rekia, misinuko soske ikisi i burna - gerai, ikisi kosytes su saukstuku - vel rekia.. tai bandau apgaudineti. ikisu kol rekia kosytes, ir pridedu soskiuka su misinuku prie lupu. tai jis isivaizduoja kad bando pienuka traukti ir suvalgo kosyte biggrin.gif nelabai gerai taip, bet kad kitaip neimanoma.. ir nesuprantu kiek dabar duoti tos kosiukes kiek dar pienuko ta pati maitinima, nes vien keliu saukstu kosytes tikrai neuzteks.. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(witalyli @ 2007 03 11, 13:22)
nu ir as manau kokie cia gali but vidurkiai  g.gif  bet mano mazyle gime 3730 g 54 cm. dabar mums trys men ir sveriam 8200g. o maitinu tik mamos pienu ir labai pergyvenu,kad ateityje nebutu virssvorio nors musu gydytoja sako nesijaudinti, o kai musu gydytojos nebuvo atejo pavaduojanti ir ji sake riboti pienuka  schmoll.gif  bet kaip gali riboti jei vaikas rekia ir valgyt nori  verysad.gif


vajej kokie jus dydeli! blink.gif vienos giminaites dukryte per savo pirmaji gimtadieni 9kg svere, o jus jau beveik pasivijot biggrin.gif bet manau nereikia pergyventi, kiekvienas lialia individualus, jei gerai jauciasi, zvali guvi tai ir puiku thumbup.gif juk ir mes suaugusieji nevienodi, mane kai pamato visi tai "vajej kokia sudziuvus" nors sveriu 70kg! lotuliukas.gif cia juk ir kaulai pas viena stambesni, pas kita smulkuciai, tai ir svoriai atitinkamai skiriasi, taip ir mazuliukam juk.. o mamytes pieno tai tikrai mazuliukas nepersivalgys ir nebus per daug.
Atsakyti
kelis sauksciukus jogurciuko, ta tai atrode nors ir visa indziuka sulapnos. biggrin.gif

jus jau jogurta valgot? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 08 16, 15:32)
siandien buvau pas daktara, ir jis man pareiskia kad dar negaliu duoti vaikui tyreliu schmoll.gif , nes musu svoris 9kg ir 40gr. o mums yra 4 men. rolleyes.gif
na bet mes gimem ne mazos 4.200kg, tai kai paskaiciuoju kad visrsvoris ti 1 kg, nes sako kad i men po 1 kg priaugti yra normalu.
tad pasidalinkit informacija, kiek jusu vaikuciai svere ar svere 4 men  ax.gif

musu "mazoji" gime 4.47kg blink.gif tongue.gif is pat pradziu priauginedavome po 1kg per menesi, visada arciausiai max ribos, na bet ji niekad neatrode rubuile netgi, tiesiog didele. 4men 8.2kg ir 67cm...
Atsakyti