Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(Melisiukas @ 2007 03 04, 21:06)
Mano Mažylei greitai metukai, o sveria 8 250 g  lotuliukas.gif

Mano dukrytei jau metai , du menesiai ir kelios dienos ir ji sverie beveik 9 kilogramus doh.gif
Atsakyti
visokiu vaikiuku yra - pvz mes pirmaji menesi priaugom 1100g, antraji tik 600g, dabar treciaji manau irgi bus panasiai, apie 600g... man tai atrodo mazoka, ypac palyginus su kitais vaikiukais, bet juk visi vaikai skirtingi. pvz mes esam ilgi ir kudi, manau tokie ir liksim, tiesiog gimine tokia.
Atsakyti
normalu yra kai ugis atitinka svori, tai nustato daktare, paziurejus i spec.lenteles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2007 03 04, 22:44)
Mano dukrytei jau metai , du menesiai ir kelios dienos ir ji sverie beveik 9 kilogramus  doh.gif

as girdejau,kad 12 men.vailiukas turi 10 kilu sverti.Ta prasme,maziausiai 10.
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2007 03 08, 17:19)
as girdejau,kad 12 men.vailiukas turi 10 kilu sverti.Ta prasme,maziausiai 10.

Įdomu, iš kur toks skaičius? Vaikai tai nėra vienodi. Iki 6 mėn. svoris nuo gimimo turėtų padvigubėti, o iki metų patrigubėti. Tereikia suskaičiuoti - maniškė gimė 3 kg, vadinasi pageidautina pasiekti 9 kg.
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 03 08, 18:07)
Įdomu, iš kur toks skaičius? Vaikai tai nėra vienodi. Iki 6 mėn. svoris nuo gimimo turėtų padvigubėti, o iki metų patrigubėti. Tereikia suskaičiuoti - maniškė gimė 3 kg, vadinasi pageidautina pasiekti 9 kg.

taj maniske budama metu turetu sverti 8400g? blink.gif taj ji dabar tiek sveria? biggrin.gif ar as cia ka blogaj skajciuoju ax.gif
Atsakyti
mum 6 men, o svoris 8,8kg , o ugis 75cm. na sake saboniuka auginate, nes ugiu persokom visas kreives smile.gif o svoris normalus, tik mociutem vis maza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 03 08, 18:25)
taj maniske budama metu turetu sverti 8400g?  blink.gif  taj ji dabar tiek sveria?  biggrin.gif  ar as cia ka blogaj skajciuoju  ax.gif

Tai va tame ir esmė, kad jei jau taip griežtai taikyti į normas, tai reikia sienom lipti ir toms, kurių leliai per daug ir per mažai sveria. Kadangi antrą pusmetį jau vis tiek svoris nebeauga taip sparčiai, tai manoji gali ir nepasiekti tų 9 kg, nes ir dabar tesveria 7 kg, o jau pradėjo stovėti, tai judesio dar daugiau nei iki šiol.
Atsakyti
mes maziausi 9 men. 9 d. tik 7,120 kr verysad.gifo gime 3300 gr blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika_vln: 09 kovo 2007 - 17:12
Mums 8,5 o sveriam tai 8kg su kapeikom..
Atsakyti
Mes irgi prie jusu jungiames 4u.gif Mano lialius gime mazutelis, 35 sav, 2 160 kg ir 41 cm ugio doh.gif Aciu Dievui sveikutis ax.gif Dbr mum 6 men, sveriam 7 kg, esam 65 cm ugio bigsmile.gif Valgo tik MP, o snd pirma karta paragavo darzovienes, viena sauksteli bet ale vistiek clap.gif Sekmes visiem mazuteliams 4u.gif
Atsakyti
Manau svarbiausia, kad lelius stiprus, aktyvus, geros nuotaikos ir valgo gerai, o svoris ir ugis, juk individualus dalykas, kaip ir zmogaus charakteris, negali buti jokiu remu 4u.gif
Atsakyti