Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Mano sūnui 4mėn ir priaugo per tą paskutinį mėnesį 300gr. verysad.gif ,dabar sveria 6,8kg ugis 65cm ir pagal "standartus" ties viduriuku, gydytoja irgi liepė duot morkų ir bulvių tyreles, bet jis jų net į burną neima ir spjauna. Tai dar sakė galima košės duot. Tai jau ir duodu. Tas tai mėgsta, o ypač tai tyreles vaisines ax.gif valgytų kiek duotų.
Atsakyti
[quote=mammy,2007 02 24, 02:00]
Mano sūnui 4mėn ir priaugo per tą paskutinį mėnesį 300gr. verysad.gif ,dabar sveria 6,8kg ugis 65cm ir pagal "standartus" ties viduriuku, gydytoja irgi liepė duot morkų ir bulvių tyreles, bet jis jų net į burną neima ir spjauna. Tai dar sakė galima košės duot. Tai jau ir duodu. Tas tai mėgsta, o ypač tai tyreles vaisines ax.gif valgytų kiek duotų.
[/quo
bet zinok mano saldzias tyreles irgi labai valgo ir kai daviau bulviu tai spjaudavo, bet dabar jau valgo bulves su morkom ir atrodojai patinka, o oboliu tyreles ir kitas duodu vakare kaip deserta, tai lauksim 5 men ir ziuresimkaip mes paaugom g.gif
o kokias tu koses duodi? ir as galvoju gal pradet duot? cool.gif
Atsakyti
Kažkada kai buvau maža žiūrėjau vieną filmuką apie tai iš kur atsiranda vaikai.Jame buvo pasakojami kad mažyliai yra maži angeliukai gyvenantys danguje. Kiekvienas iš jų laukia savo eilės ateiti į šią žemę,jie patys pasirenka sau šeima, tada atsitupia į gėlės žiedą kuris susikleidžia ir užgimsta po mamos širdimi. Dabar eilėje laukia DARLOS mažylis ,tam kad jis ateitu reikia tik truputį padėti.Tą galime padryti mes-SUPERMAMOS- nes kiekviena žinome kokia laimė yra turėti kūdikį.Padėkime jai tapti mama,truksta visai nedaug

Atsakyti
[/quo
bet zinok mano saldzias tyreles irgi labai valgo ir kai daviau bulviu tai spjaudavo, bet dabar jau valgo bulves su morkom ir atrodojai patinka, o oboliu tyreles ir kitas duodu vakare kaip deserta, tai lauksim 5 men ir ziuresimkaip mes paaugom g.gif
o kokias tu koses duodi? ir as galvoju gal pradet duot? cool.gif
[/quote]

Aš nupirkau hipp pienišką su persikais bet jos dar nedaviau, dabar duodu bebi grikių košę nuo 4mėn. Visai skaniai valgo vaikis ją kaip desertą. O ir padaryt labai paprasta, darau su savo pienu. bandysiu dar duot kitokių daržovių tyrelių gal valgys.Nes ir vaisines jau nevisas valgo, mėlynių ir aviečių su obuoliais turbūt per rūgšti nes spjauna. Ir slyvų vakar neįsiūliau ax.gif Tik saldžias valgo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammy: 24 vasario 2007 - 11:14
[quote=mammy,2007 02 24, 12:13]
[/quo
bet zinok mano saldzias tyreles irgi labai valgo ir kai daviau bulviu tai spjaudavo, bet dabar jau valgo bulves su morkom ir atrodojai patinka, o oboliu tyreles ir kitas duodu vakare kaip deserta, tai lauksim 5 men ir ziuresimkaip mes paaugom g.gif
o kokias tu koses duodi? ir as galvoju gal pradet duot? cool.gif
[/quote]

Aš nupirkau hipp pienišką su persikais bet jos dar nedaviau, dabar duodu bebi grikių košę nuo 4mėn. Visai skaniai valgo vaikis ją kaip desertą. O ir padaryt labai paprasta, darau su savo pienu. bandysiu dar duot kitokių daržovių tyrelių gal valgys.Nes ir vaisines jau nevisas valgo, mėlynių ir aviečių su obuoliais turbūt per rūgšti nes spjauna. Ir slyvų vakar neįsiūliau ax.gif Tik saldžias valgo
[/quote]
manoji taip pat tas kosytes labai skaniai valgo, nors mes jau dideles, bet skirtas leliukams kosytes 4, 5 men mes oi kaip valgom, jos mums kaip desertukas.
Atsakyti
g.gif mums 5 menesiukai su biski, paskutini menesi priaugom tik 200 g, nors tai p priaugdavom 800-1000, taj liepe gydytoja pabandyt misinuka, bet vaikutis juokiasi ir stumia liezuviuku buteliuko soske, nevalgo lotuliukas.gif tai gal uztenko to pieno, niu tik bandau obuoliuka duoti thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Rasmuze,2007 02 24, 12:31]
Aš nupirkau hipp pienišką su persikais bet jos dar nedaviau, dabar duodu bebi grikių košę nuo 4mėn. Visai skaniai valgo vaikis ją kaip desertą. O ir padaryt labai paprasta, darau su savo pienu. bandysiu dar duot kitokių daržovių tyrelių gal valgys.Nes ir vaisines jau nevisas valgo, mėlynių ir aviečių su obuoliais turbūt per rūgšti nes spjauna. Ir slyvų vakar neįsiūliau ax.gif Tik saldžias valgo
[/quote]
manoji taip pat tas kosytes labai skaniai valgo, nors mes jau dideles, bet skirtas leliukams kosytes 4, 5 men mes oi kaip valgom, jos mums kaip desertukas.
[/quote]
nu ir as siandien nusipirkau hipppo kose su persikais tai vakare pabandysiu duot, gal patiks? tai tada valgysim thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(karsoniux @ 2007 02 24, 12:49)
g.gif mums 5 menesiukai su biski, paskutini  menesi priaugom tik 200 g, nors tai p priaugdavom 800-1000, taj liepe gydytoja pabandyt misinuka, bet vaikutis juokiasi ir stumia liezuviuku buteliuko soske, nevalgo  lotuliukas.gif tai gal uztenko to pieno, niu tik bandau obuoliuka duoti  thumbup.gif

idomiai cia pasake misinuka biggrin.gif atvirksciai pasakytu mesites kokios nors, mano priagdavo irgi po 800-900 kai maitinau savo pienu ir 1 nr misinuku o kai pradejau duot 2 nr tai ir viskas nepriauga svorio, ziuresik kiek si men priaugs,bet sitie gydytojai tai visi skirtingai sako g.gif
Atsakyti
[quote=lialka21,2007 02 24, 18:16]
manoji taip pat tas kosytes labai skaniai valgo, nors mes jau dideles, bet skirtas leliukams kosytes 4, 5 men mes oi kaip valgom, jos mums kaip desertukas.
[/quote]
nu ir as siandien nusipirkau hipppo kose su persikais tai vakare pabandysiu duot, gal patiks? tai tada valgysim thumbup.gif
Papildyta:

idomiai cia pasake misinuka biggrin.gif atvirksciai pasakytu mesites kokios nors, mano priagdavo irgi po 800-900 kai maitinau savo pienu ir 1 nr misinuku o kai pradejau duot 2 nr tai ir viskas nepriauga svorio, ziuresik kiek si men priaugs,bet sitie gydytojai tai visi skirtingai sako g.gif
[/quote]
tai vat, kad matau jau cia daugelis ir kosyciu ir tyreliu duoda, o mums misinukas g.gif unsure.gif na, gal kai suseis 6 menesiukai, tai jau kai pradesim kirsti kosyte clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2007 02 21, 00:18)
Sweikutes.
Mano Kamile 7,5 men. svere 9,2kg ir ugis buvo 69cm.,tai daktare sake ,kad viskas per paty viduriuka,nei per mazai,nei per daug....  mirksiukas.gif


o mes netelpam į jų kreives doh.gif 5 mėnesiukų svėrė 9,2 o ūgis 74 ax.gif liepė primaitint, nes valgė tik MP ir pradėjo trūkt maistingų medžiagų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gamar @ 2007 02 27, 13:49)
o mes netelpam į jų kreives  doh.gif 5 mėnesiukų svėrė 9,2 o ūgis 74  ax.gif liepė primaitint, nes valgė tik MP ir pradėjo trūkt maistingų medžiagų  ax.gif


Mes tokio pat amziaus, ugis ir svoris panasus, bet kaip tik pediatre sake, kad reiskia pieno pilnai uztenka, jei taip auga svoris ir ugis, ir primaitint nerekomendavo g.gif
Atsakyti
mes tai kas menesi uzaugam po 1 kg, tai sake daktare yra labai normalu
Atsakyti
Mano Mažylei greitai metukai, o sveria 8 250 g lotuliukas.gif
Atsakyti