Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(dowiliuke @ 2007 02 17, 22:43)
na jus ir dideli  ax.gif  mes sian sveremes, taj sveriam 8kg, o ugis 70cm (bet cia ryskiai numatavo)



Kodel numatavo?
Atsakyti
QUOTE(raudoniuke @ 2007 02 18, 14:16)
Kodel numatavo?

praejta menesi buvo 69 cm, taj kazkajp nesitiki, kad tik 1 cm paaugo ax.gif o be to, vyras sake, kad tuo metu kaj matavo, mano pana nulenke galvyte zemyn, bet sesele nepermatavo g.gif
Atsakyti
mes šešių mėnesių kai svėrėmės ir matavomės buvo 8400 - 70, manau kad visai normalu 4u.gif
Atsakyti
Mums 5 men. Sveriam 6,550 kg, ir esam 63 cm ugio. Esam mazesni nei bendraamziai, nes gime mazytis anksciau laiko (35 sav), 2,160 kg ir 41 cm. Gydytoja sako kad viskas normos ribose ir vejames kitus mazylius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 02 20, 21:43)
Mums 5 men. Sveriam 6,550 kg, ir esam 63 cm ugio. Esam mazesni nei bendraamziai, nes gime mazytis anksciau laiko (35 sav), 2,160 kg ir 41 cm. Gydytoja sako kad viskas normos ribose ir vejames kitus mazylius  ax.gif

tuoj ir pasivysit 4u.gif
Atsakyti
Sweikutes.
Mano Kamile 7,5 men. svere 9,2kg ir ugis buvo 69cm.,tai daktare sake ,kad viskas per paty viduriuka,nei per mazai,nei per daug.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 02 20, 21:43)
Mums 5 men. Sveriam 6,550 kg, ir esam 63 cm ugio. Esam mazesni nei bendraamziai, nes gime mazytis anksciau laiko (35 sav), 2,160 kg ir 41 cm. Gydytoja sako kad viskas normos ribose ir vejames kitus mazylius  ax.gif

zinok pazistu vaikuti kuris tiek pat sveria nors ir buvo isnesiotas, labai daug ka lemia genai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 02 20, 21:43)
Mums 5 men. Sveriam 6,550 kg, ir esam 63 cm ugio. Esam mazesni nei bendraamziai, nes gime mazytis anksciau laiko (35 sav), 2,160 kg ir 41 cm. Gydytoja sako kad viskas normos ribose ir vejames kitus mazylius  ax.gif

Tai kad jūs ne tik kad vejatės, o ir lenkiate kai kuriuos išnešiotus - mano mažoji 6 mėn. svėrė 6600 g ir yra ilgesnė 67 cm. Labai tikiuosi, kad 7 mėn. pasieks 7 kg g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif ,gal kam taip buvo, kad vaikas priaugo per mazai svorio? ka daret? nes mums 4 mes ir mes sveriam 6600kg ir 65,5 cm, priaugom tik 400gramu verysad.gif o gydytoja pasake kad tai mazai, kad turetu nors 600gramu priaugti, nzn ar cia tikrai mazai ar normalu, gal kam tai buvo tai parasykit kas kaip, mumstai pirmas kartas, gydytoja liepe duot morku ir bulviu koses, bet mano mazule nelabai ir valgo, spjauna ir viskas, g.gif o obuoliu tyreles miegsta ir kitas, bigsmile.gif tai lauksiu atsakymu gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka21 @ 2007 02 21, 23:41)
Sveikos mamytes 4u.gif ,gal kam taip buvo, kad vaikas priaugo per mazai svorio? ka daret? nes mums 4 mes ir mes sveriam 6600kg ir 65,5 cm, priaugom tik 400gramu verysad.gif  o gydytoja pasake kad tai mazai, kad turetu nors 600gramu priaugti, nzn ar cia tikrai mazai ar normalu, gal kam tai buvo tai parasykit kas kaip, mumstai pirmas kartas, gydytoja liepe duot morku ir bulviu koses, bet mano mazule nelabai ir valgo, spjauna ir viskas, g.gif  o obuoliu tyreles miegsta ir kitas,  bigsmile.gif  tai lauksiu atsakymu  gathering.gif

Jau daug temų yra apie tai mirksiukas.gif , reikia tik paieškoti (kad ir prie mitybos iki 1 metukų). Manoji per 3 mėnesį tebuvo priaugusi 300 g, ir vėliau ne kažin kiek daugiau, bet gydytoja panikos nekėlė. Nuo 5 mėn. valgom kruopų košes, tai priaugo net 600 g. Anksti dar jam turbūt tos košės, jei nevalgo. Jeigu vaikis smagus, judrus, linksmas, tai per prievartą jam tų gramų niekaip nepriauginsi.
Atsakyti
QUOTE(lialka21 @ 2007 02 22, 00:41)
Sveikos mamytes 4u.gif ,gal kam taip buvo, kad vaikas priaugo per mazai svorio? ka daret? nes mums 4 mes ir mes sveriam 6600kg ir 65,5 cm, priaugom tik 400gramu verysad.gif  o gydytoja pasake kad tai mazai, kad turetu nors 600gramu priaugti, nzn ar cia tikrai mazai ar normalu, gal kam tai buvo tai parasykit kas kaip, mumstai pirmas kartas, gydytoja liepe duot morku ir bulviu koses, bet mano mazule nelabai ir valgo, spjauna ir viskas, g.gif  o obuoliu tyreles miegsta ir kitas,  bigsmile.gif  tai lauksiu atsakymu  gathering.gif


Na pagal ugio ir svorio leneteles jus puikiai augat. Nepergyvenk mirksiukas.gif
Atsakyti
ne visi vaikuciai priauga svorio vienodai, vieni linke storeti kiti ne. jei vaikutis linksmas ir jauciasi gerai, tai nereik sukti galvytes.
Atsakyti