Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

dar vakar ryte pergyvenom, kad mūsų mažylė nedavalgo. Nes pradėjo labai atpylinėt (pasirodo pienlige turim) verysad.gif
Bet gera naujiena ta, kad priaugom norma 900g. ir ūgtelėjom net 7cm. Net nesupratom iš kur tie cm. tokie, juk mes su vyru abu mažaūgiai 4u.gif
Taigi pasirodo MP net atpylinėjant atlieka savo pareigas biggrin.gif Be abėjonių tai pats geriausias maistas mažyliui thumbup.gif
Atsakyti
Kaip smagu kad Lietuvoje ugi matuoja,o cia UK tik pasveria ir tiek .Mano dukryte sveria 10kg 150gr o jai dabar 8menesiai su trupuciu...tai liepe maziau valgyti duoti,bet kaip gali pasakyti ne savo mazuliai..Na ji jau pradeda vaikscioti isikibus,tai turetu issilakstyti...O ropoti tai tingi....Sekmes!
Atsakyti
mes penkiu menesiu sverem 7kg ir ugis 65cm...per pati viduriuka... lotuliukas.gif
Atsakyti
1,5 mėn- 6 kg ir 63 cm. Gimė 4,84/60.
Atsakyti
Sunui 11 men.ir 3 sav.Sveriam 9.4kg ir 72cm.
Atsakyti
Mano pupa 5 men buvo 8100 ir 65 cm, o dabar kiekvieną mėnesį priagom tik 100-200 gr. dabar 7 mėn sveriam 8400. Ji pas mane labai judri, visai nesėdi vietoj, o kai 6,5 išmoko pati atsistoti lovytėj, tai dabar visa laika reikia stotis, aš pasodinu, o ji iškart kabinasi i stojasi.
Atsakyti
Mes 9 men. su puse kai buvom pas gydytoja svereme 11.200 kg. ir ugis buvo 83 cm. 4u.gif Bet gydytoja sake kad ir mes nemazi , teveliai mano ugis 1.77cm. o vyro 1.90cm. smile.gif tai ir vaikuciai stypsta kaip ant mieliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes kazkaip tai mazai priaugom,nors ir valgom MP,is ligonines atvaziavom budami 3,600,o po menesio sverem tik 4,200 verysad.gif Buvo 53 cm,o dabar 56.
Atsakyti
QUOTE(evemaska @ 2007 02 09, 23:42)
Mes kazkaip tai mazai priaugom,nors ir valgom MP,is ligonines atvaziavom budami 3,600,o po menesio sverem tik 4,200 verysad.gif Buvo 53 cm,o dabar 56.

Taigi čia labai normaliai. Juk svarbiausia, kad svoris auga, o ne krenta!
Atsakyti
Mano sūnelis gimė mažutis tik 2990kg per pirmą mėnesį mes priaugom 2,5 kg buvau net išsigandus jei taip augs blink.gif bet toliau priauga tik po 0,4 - 0,6 kg taigi sulaukę 8 mėn mes sveriam manau pats tas 9,1 kg ax.gif Kiekvienam svoris auga skirtingai aš kol kas maitinu MP ir valgom tris kartus košes bigsmile.gif
Atsakyti
Sunelis per pirma menesi priaugo 1,5 kg, ir paaugo net 10 cm!!! yahoo.gif Tetis lb aukstas biggrin.gif
Atsakyti
mes pirma menesi irgi 600gramu tik priaugom,bet gydytoja sake normalu...o i ugi paaugom net 6cm smile.gif per antra menesi vel tik 650gramu priaugom,o ugio4cm smile.gif as tai galvoju kad visi vaikai skirtingai smile.gif
Atsakyti