Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(dowiliuke @ 2007 01 30, 20:08)
sio menesio mazylio zurnale yra mergajciu ir berniuku augimo krejves  mirksiukas.gif

Tik nervų gadinimas tos visos kreivės. Mano mažiukė niekaip iki svorio vidurkio netempia, o visa smagi, judri ir dar baisinė abžora pasidariusi.
Tos visos kreivės taikomos viso pasaulio vaikams (jeigu pagal PSO). Tai kaip galima sulyginti pvz. amerikoniuką su kokiu japoniuku? doh.gif Sakyčiau, būtų krevės atskirai pvz. Skandinavijai, Azijai ir t.t., tai dar būtų galima jomis vadovautis. Senoji darbo kolegė vis man aiškindavo, kaip jos vaikai nepriaugdavo sovietinių normų, tai jos vyras buvo radęs vokiškas kreives ir pasirodė, kad jie augo pagal jas.
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 01 31, 10:54)
Tik nervų gadinimas tos visos kreivės. Mano mažiukė niekaip iki svorio vidurkio netempia, o visa smagi, judri ir dar baisinė abžora pasidariusi.
Tos visos kreivės taikomos viso pasaulio vaikams (jeigu pagal PSO). Tai kaip galima sulyginti pvz. amerikoniuką su kokiu japoniuku?  doh.gif Sakyčiau, būtų krevės atskirai pvz. Skandinavijai, Azijai ir t.t., tai dar būtų galima jomis vadovautis. Senoji darbo kolegė vis man aiškindavo, kaip jos vaikai nepriaugdavo sovietinių normų, tai jos vyras buvo radęs vokiškas kreives ir pasirodė, kad jie augo pagal jas.

NA VISTIEK DAUGUMA AUGA PANAŠIAI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2007 01 28, 14:02)



hehe atrodo labai daug ane? smile.gif o pamatytum mano leliuką...visai nėra jokių raukšlyčių nuo lašinukų..jis tiesiog labai tvirtas vyrukas smile.gif
va paskutiniai mano skaičiukai - 3mėn - 64,5cm, 7200g svoris, galvytės apimtis 41cm smile.gif
ne pats aukščiausias vyrukas pagal statistinius duomenis, bet...vienas iš aukštesnių smile.gif turbūt bus kaip tėtis didelis didelis lotuliukas.gif
mamytė (jis pediatrė) sakė, kad lietuvos statistiniais duomenimis vidutinis metų vaikiukų svoris yra paie 10kg, gaila kad nepaklausiau koks ugis būna smile.gif ji sakė, kad mūsų Dominykas 5mėn būdamas bus turbut 74cm jau smile.gif
Atsakyti
Na mes manau augame "pagal knyga" kaip anyta sako ax.gif
10 men buvome 9500 g ir 77 cm, ilgoka siaip musu panele, auganti manekeniu karta biggrin.gif
Atsakyti
mano suneliui dabar yra 11men ir sveriam 12800g o ugis 82cm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juuuga @ 2007 01 31, 20:50)
hehe atrodo labai daug ane? smile.gif o pamatytum mano leliuką...visai nėra jokių raukšlyčių nuo lašinukų..jis tiesiog labai tvirtas vyrukas smile.gif
va paskutiniai mano skaičiukai - 3mėn - 64,5cm, 7200g svoris, galvytės apimtis 41cm smile.gif
ne pats aukščiausias vyrukas pagal statistinius duomenis, bet...vienas iš aukštesnių smile.gif turbūt bus kaip tėtis didelis didelis  lotuliukas.gif
mamytė (jis pediatrė) sakė, kad lietuvos statistiniais duomenimis vidutinis metų vaikiukų svoris yra paie 10kg, gaila kad nepaklausiau koks ugis būna smile.gif ji sakė, kad mūsų Dominykas 5mėn būdamas bus turbut 74cm jau smile.gif

Na ir koks čia stebuklas,mano kiškis tik perkopė 5 mėnesį o svoris 9,4kg smile.gif
Atsakyti
Pastebejau kad siais laikais vaikuciai greitai auga biggrin.gif Maniskis 5menesiu sveria 9.5kg daktarai sako kad labai daug! bet juk kaip prades vakscioti gi nukris tas svoris! dziaugiuosi kad nors valgo smile.gif
Atsakyti
MES 8 MĖN SVERIAM 9100 KG MANAU PATS TAS.
Atsakyti
mums 6mėn 2sav. sveriam apie 8kg, ūgis 70cm, manau augam normaliai, o ypač, kai gimėm 2820kg ir 45cm, sugebėjom pasivyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutemaza @ 2007 02 06, 14:04)
mums 6mėn 2sav. sveriam apie 8kg, ūgis 70cm, manau augam normaliai, o ypač, kai gimėm 2820kg ir 45cm, sugebėjom pasivyt biggrin.gif



hm...dabar paskaiciau cia koks jusu mazyliu svoris...tai mano druckis tada:)

gimem 56cm, 4120kg,
1 men buvom 57 cm, 5 kg.
2 men 60 cm, 6800kg.

dabar jau greit 3 men po keliu d bus, tai nezinau dar kiek cia priaugom... g.gif
Atsakyti
QUOTE(REBECA @ 2007 02 02, 16:30)
Na ir koks čia stebuklas,mano kiškis tik perkopė 5 mėnesį o svoris 9,4kg smile.gif



niekas ir nesako, kad stebuklas, tiesiog į reakciją sureagavau, nes buvo pasakyta "oho" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Juuuga @ 2007 02 06, 20:47)
niekas ir nesako, kad stebuklas, tiesiog į reakciją sureagavau, nes buvo pasakyta "oho" tongue.gif


nu man tai tikrai oho, nes musu gyd visalaik pasverus uz galvos susiimdavo ir pamokslaudavo, kad as vaika permaitinu. blink.gif o kai praeita menesi nepriaugom nei gramo, tai sako oi tikras vyras blink.gif

aukit diduciai stipruciai kleckiukai. tongue.gif taip ir toliau. 4u.gif
Atsakyti