Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

mano zujkis 2 mėn svėrė 6kg ir buvo 60cm ūgio...gimė 3570g 53cm...už paros bus 3mėn lygiai ir...manau kad sversim apie 6800g, o ūgis bus apie 62-63cm.....nors turiu svarstykles geras, bet va dar ne rytojus smile.gif Ryt po maudynių ir pasisversim ir pasimatuosim smile.gif tiesiog labai norėjosi ir man pasigirti
šiaiap pagal 2 mėn jis buvo vidutinio ūgio ir sunkokas, bet...jis visai nestoras - spėjam, kad kaulai bus labai tvirti, kaip dzūkai sako - bus drūtas vyrukas biggrin.gif ...tėtis jo yra 194cm tai.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juuuga @ 2007 01 27, 17:06)
mano zujkis 2 mėn svėrė 6kg ir buvo 60cm ūgio...


oho blink.gif
Atsakyti
JAU as maniau, kad mano mazute didele g.gif bet pasirodo yra didesniu. biggrin.gif . 5 menesiu sverem 8.500 tai manau pati norma ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sunelis gime 4060 g, 8 men svere 7600 g. tai maziau nei visi vidurkiai, bet jis labai judrus, sveikas ir linksmas. Tai manau visks normaliai biggrin.gif
Nors daug nervu kainavo, nuo gimimo priaugdavo kas menesi mazdaug po 400 g maniau kas ne taip. Bet pasirodo viskas ciki 4u.gif
Atsakyti
musiskis 4.5 men 9.200 svere ir ugio 74 cm buvo, atrodo kaip sumo imtynininkas, o sako nuo mamos pienuko netunkama. pirmas panasus buvo, dabar lieknas vaikinukas, taigi kudikystes storumai neturi jau tokio liekamojo efekto kaip cia bande kazkas gasdint, svarbu paskui ne cola su cipsais maitint.
Atsakyti
Maniskei dabr 10 men. svoris ~9 kg, ugis ~75 cm, siaip gydytoja sako, kad jinai smulkute, bet kaip galima sverti daugiau, jeigu jinai niekada neseda vietoj, visa laika kazka daro, tokiais tampai neimanoma priaugti ka nors lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes beveik 4 mėnesiukų, tai dabartinį svorį sužinosim penktadienį, o 3 mėn svėrėm 6050g ir užaugom 62 cm. Ūgis geras, o va svoris kotais mažokas, na taip gyd. sakė, maitinu MP, tai va gali tekt primaitint verysad.gif , niu sužinosim jau greitai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 29 sausio 2007 - 10:35
na jus ir dideli blink.gif 8 men 6 dienu sverem 7.500 kg ir buvom 73 cm gal ir mazoka, bet ji tokia judri, nepasedi vienoj vietoj nei sekundes doh.gif
Atsakyti
mes tai tikrai dideli bet gydytoa dėl to nieko nesako, tik kad gražus vaikas i tiek net nežinau gal ir nesam nutukę na neatrodo ir judrus ir valgo MP ir kitką tai tik kad stambus.
Atsakyti
Mes 7 mėn svėrėm 8,600 kg ir manau pats tas, nors gimėm mažučiai 2090 kg manau prisivijom bendraamžius ax.gif
Atsakyti
Jus malačiai 4u.gif kad augate tongue.gif
Atsakyti
sio menesio mazylio zurnale yra mergajciu ir berniuku augimo krejves mirksiukas.gif
Atsakyti