Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

mum 7men.o sverem 7kg.ugis 67cm g.gif bet mes ne pergivenam tongue.gif valgom gerai,daug judam.su sveikata irgi gerai..
mano lelius ir gime ne didelis...2.200 unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julite: 13 sausio 2007 - 14:56
Jeigu vaikas gimė mažiukas, ar pirmaisiais mėnesiais nepriaugo daug svorio, tai nereiškia, kad jis ir vėliau bus smulkaus sudėjimo. Mano sūnus gimė 2800 g 51 cm, o dabar jis pirmokas ir yra pats aukščiausias klasėje ir stamboko sudėjimo. Dukrą irgi pagimdžiau panašiai tokio pat dydžio, dabar auga kol kas pamažu, 4 mėn. vos vos pasiekėm 6 kg, bet manau tuoj įsivažiuos. Maitinu MP.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birute: 13 sausio 2007 - 16:45
Mano vaikinas 8,5 men svere 10800 g ir buvo 73,5 cm. Gydytojas pasake, kad esam normos ribose, nors kas pamato sako storas. As to jo storumo niekur nematau, tik galiu pasakyti, kad yra didelis g.gif
Atsakyti
o mes keturis menesius smarkiai augom, o penkta sustojom blink.gif netgi numetem 100 gr, tai dabar mums beveik 5men ir sveriam 8,3 kg
Atsakyti
Mes 6 mėn. svėrėm 8,7 kg ir buvom 66,5 cm ūgio. Maži ir stori biggrin.gif
Atsakyti
mums bevejk 6 menesiai, sveriam 7500g, o ugis 69cm smile.gif nedaug priaugom si menesi, nes gulejom ligoninej, o ligos svejkateles ir svorio neprideda ax.gif
Atsakyti
9 menesiu dovydas svere 9500 gr ir buvo 75 cm ugio tongue.gif
Atsakyti
Mums 7 mėn.- sveriam 9500 g, ūgis - 74 cm. Kadangi gimė pavalgiusi pas mamytę paneliukė lotuliukas.gif 4400 g svorio, tai dabar auga tolygiai ir normaliai. Nors kiti sako, kad žandukai nemaži, bet man ji visai nestora. ax.gif Svarbu, kad sveika ir linksma. thumbup.gif
Atsakyti
Mums penki menesiukai...sveriam 7kg ir ugis 66cm...sake gydytoja galetume ir daugiau sverti, bet ji gime 2900, ir augam kiekviena men tolygiai... bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mums beveik 4 men, kita savaite eisim pas daktare speju sversim apie 9200g, cia pagal buitines svarstykles matom biggrin.gif ir lai nebando sakyt kad nutukes vaikas schmoll.gif gimem mes dideli 4720g biggrin.gif
Atsakyti
o 3 meesiu sverem 7.650 ir is 62cm.jau esam prie pilneniu vaiku,bet kai prades vaikscioti visks susitvarkys.Tas pats buvo ir su pirmuoju vaiku,o daar jis liko labai smulkutis rolleyes.gif
Atsakyti
Maniškė tai o-jo-joj panelytė bigsmile.gif ,nors gimė tikrai smulkutė 3.186kg,o ūgis 52cm,bet kiekvieną mėn priaugam tikrai daug thumbup.gif Dabar 9 mėn ir jau sveriam 11kg,o ūgis 74cm.Na pavalgiusi panelytė,stambi,bet žandai nenukritę schmoll.gif Aš džiaugiuosi,kad tik valgo ir tikiuosi,kad greit nusilakstys mirksiukas.gif
Atsakyti