Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(septyniuke @ 2007 01 06, 00:56)
nu va suėjo mums 5 mėn prieš kelias dienas, tai - 6300 g ir 64 cm. Na visai neblogai  thumbup.gif

Na, o mūsų 5 mėn. rezultatas 6 kg ir 66 cm. Žodžiu, pravalas, visiška kūdena, nors neatrodo badaujanti, valgo normaliai, net sakyčiau daug. Bet visą laiką, kai nemiega, duodasi - dabar mėgstamas užsiėmimas laikomai už pažastų spyruokliuoti kojomis. Man rodos, ji viską, ką suvalgo, sudegina.
Gavom leidimą valgyt kruopines košes, kaip mums, tai, sakė, tinka ir manų košė, kurios šiaip dažniausiai nerekomenduoja. Nuo rytojaus pradedam storėjimo akciją. Nors, ko norėti, kai aš pati bobutėms visada buvau "išgaišusi". Jeigu čia mano genai persidavė, tai maitink nemaitinęs, bus maisto gadintoja.
Atsakyti
sveikučiai, mažiukai 4u.gif

QUOTE(septyniuke @ 2007 01 06, 01:56)
nu va suėjo mums 5 mėn prieš kelias dienas, tai - 6300 g ir 64 cm. Na visai neblogai  thumbup.gif


mes tokio amžiaus buvom šiek tiek stambesni- svėrėm 200g daugiau biggrin.gif bet mums nuo tokio amžiaus maždaug svoris pradėjo geriau augti bigsmile.gif paskutinį kart svėrėmės prieš porą savaičių, tai per mėnesį buvom priaugę 500g thumbup.gif bet visvien mažiukai esam- 7800g, 69cm rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlis: 07 sausio 2007 - 00:27
sveikutes. biggrin.gif na mano mazyle gime gana didele 4200g,pirmus du men.augome gana gerai, o po to tik po biski. unsure.gif dabar jai 10men.ir ji sveria 10kg.400g. bigsmile.gif sako kad normalu,nors pazystu keleta vaikuciu gimusiu veliau keliomis dienomis uz maniske ir maziau svere kai gime,o dabar sveria daugiau uz mano aukseli. biggrin.gif

-----------------------------

user posted image
Atsakyti
mes ir prie mažesnių - 5 mėn. 6300 g ir 64 cm ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo septyniuke: 07 sausio 2007 - 23:25
QUOTE(septyniuke @ 2007 01 07, 23:24)
mes ir prie mažesnių - 5 mėn. 6300 g ir 64 cm  ax.gif

Na jau tikrai mažiukai wub.gif
Mes 3mėn esam 7900g ir 67cm bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2007 01 08, 14:29)
Na jau tikrai mažiukai  wub.gif
Mes 3mėn esam 7900g ir 67cm  bigsmile.gif


o mes aštuoniu mėnesių šitiek nesveriam blink.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlis @ 2007 01 08, 14:30)
o mes aštuoniu mėnesių šitiek nesveriam blink.gif  rolleyes.gif

Na va sakiau, kad mes dideli hihihi.gif net gydytoją, sako atrodot kaip pusmetinukai wub.gif
Atsakyti
dukryte gime 3450g. ir 52 cm. trieju menesiu svere 6200 g. ir ugis 62 cm. buvo tepriaugus 450g. kaip pasirode is pradziu mazoka, bet gydytoja paziurejo kudikio svorio kreive, tai buvo pats pats viduriukas. biggrin.gif
Atsakyti
maniske per pirma menesi priaugo 1, 5 kg.
o va drauges 200 g. kai pasake net issigandau!!!
Atsakyti
Mes priaugom 1kg per pirma menesi, valgom tik MP, o antrą mėn jau 1,5kg thumbup.gif , nors palyginus kad kiti po 2,5 kg priauga tai mum dar toli ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, paskaiciusi jusu nuomones apsiraminau, kad mano vaikas sveria gana normaliai. Mano vaikas taipogi yra labai energingas, todel 6 men. sverem 6900g. ir buvom 70 cm.ugio. Kartais girdziu pasididziavimus is draugiu, kad ju vaikai sveria daug daugiau, bet juk lasinukai jokios papildomos naudos neduoda. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deizi @ 2007 01 12, 15:12)
Sveikos mamytes, paskaiciusi jusu nuomones apsiraminau, kad mano vaikas sveria gana normaliai. Mano vaikas taipogi yra labai energingas, todel 6 men. sverem 6900g.  ir buvom 70 cm.ugio. Kartais girdziu pasididziavimus is draugiu, kad ju vaikai sveria daug daugiau, bet juk lasinukai jokios papildomos naudos neduodasmile.gif

Bet, jei vaikas didelis ir ūgiu ir svoriu, tai nereiškia, kad jis lašinukais aplipęs ax.gif
Atsakyti