Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Mano mazute gime 2740kg,49cm, po gimdymo labai nukrito svorio,net 300gr,bet po to pradejo normaliai augti svoris,kas savaite po 200gr,jau pradejau dziaugtis.(maitinau MP).O siandien suejo 1 men ir svoris dar net nukrites,nei buvo priaugusi ,sveria 2720kg... verysad.gif ugis 51cm Kazkoks siaubas,as net nesupratau,kad jai neuztenka mano pieno,dabar primaitinsiu misinuku,tikiuosi,prades augt. Bet nuotaika,tai patikekit,labai prasta... verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(june1 @ 2006 12 18, 20:05)
Mano mazute gime 2740kg,49cm, po gimdymo labai nukrito svorio,net 300gr,bet po to pradejo normaliai augti svoris,kas savaite po 200gr,jau pradejau dziaugtis.(maitinau MP).O siandien suejo 1 men ir svoris dar net nukrites,nei buvo priaugusi ,sveria 2720kg... verysad.gif ugis 51cm Kazkoks siaubas,as net nesupratau,kad jai neuztenka mano pieno,dabar primaitinsiu misinuku,tikiuosi,prades augt. Bet nuotaika,tai patikekit,labai prasta... verysad.gif .

Nepulk i panika friends.gif Kiekvienas vaikutis yra individualus.O kaip tavo mazute ar rami?Kaip daznai praso valgyti?Ar tikrinai kiek pienuko turi?Paprasyk,kad padarytu kraujo tirimus ir nusiustu pas gastrenterologa padaryti exoskopijos skranduko.
Mano sunelis irgi priauga vos po 250-350g. i menesi nors norma skaitosi ne maziau kaip 600g. Bet kai istyrem vaika viskas buvo normoje.Tiesiog yra storuliukai ir yra coliukai wub.gif Mno dukryte buvo is storuliuku,o vat sunelis is coliuku ax.gif Daktare sake,kad kekvienas vaikutis priauga savaip ir nereikia lygintis niekada su kaimyno Jonuku ar Onute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2006 12 18, 20:30)
Nepulk i panika friends.gif Kiekvienas vaikutis yra individualus.O kaip tavo mazute ar rami?Kaip daznai praso valgyti?Ar tikrinai kiek pienuko turi?Paprasyk,kad padarytu kraujo tirimus ir nusiustu pas gastrenterologa padaryti exoskopijos skranduko.
Mano sunelis irgi priauga vos po 250-350g. i menesi nors norma skaitosi ne maziau kaip 600g. Bet kai istyrem vaika viskas buvo normoje.Tiesiog yra storuliukai ir yra coliukai wub.gif Mno dukryte buvo is storuliuku,o vat sunelis is coliuku ax.gif Daktare sake,kad kekvienas vaikutis priauga savaip ir nereikia lygintis niekada su kaimyno Jonuku ar Onute mirksiukas.gif

Del to svorio galiu kaltint tik save.As net nesupratau,kad ji budavo alkana...Vis rekdavo ir rekdavo(pasirodo nuo alkio),po to man pradejo kilti itarimas,kad gal jai neuztenka pieno,pradejau nusitraukinet,godziai suvalgydavo,bet nezinojau,kiek vaikui reikia ml.laimei,kad neuzilgo buvo vizitas pas gydytoja ir tada suzinojau,kad valgyt gaudavo per mazai.(o maitinau krutimi,is kur man zinoti,kiek to pieno istraukia).Tai va,o dabar valgo tiek kiek nori,duodu savo pieno ir po to, kiek truksta, misinio.tai rami,laiminga ji,neverkia visai.Pasidarem kraujo ir slapimo tyrimus,bet dar nezinau atsakymo.Tieiog,patarimas visoms,pasidometi,kiek vaikui reikia pieno ml,kad nebutu problemu,kaip man.Tikiuosi,dabar svoris prsdes augti.Bet net skaudu darosi,kad jau 1 men,o sveria maziau nei kudikiai... verysad.gif Aisku,mano mergyte nebus is stambiuju,nes pati esu smulki ir neauksta.Bet man baisu pasidare,kad gali neaugt,nesivystyt ar pan.
Atsakyti
žiūriu, kad visi panašiai priauginėjo, mes ir palyginti po nedaug, tai darė visus tyrimus, kabliukų pilna, bet iš esmės vaikas sveikas thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi preaugom ne daug......uz 1.5men.tik 500.gr schmoll.gif ir valgom gerai.. cry.gif gal kita men.bus daugiau.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2006 12 17, 20:05)
Gal gali pasakyti ar mano sunelis įsitenka į normas. 5 mėn. svoris 8,2 kg, o ūgis tik 63 cm. Nors ir gimėm ne per didžiausi. Aišku valgymu nesiskundžiam  biggrin.gif

5 men. leliukas turetu sverti berniukai 6.6-7.8 kg,ugis 64-68 cm;o mergaiciu 6.2-7.2 kg, o ugis 63-66 cm.
Atsakyti
QUOTE(Jurate26 @ 2006 12 21, 11:53)
5 men. leliukas turetu sverti berniukai 6.6-7.8 kg,ugis 64-68 cm;o mergaiciu 6.2-7.2 kg, o ugis 63-66 cm.

Ačiū. smile.gif O gal man gali atsiųsti lentelę kur būtų surašyti pagal mėnesius koks turi būt ūgis ir koks svoris? Cia berniukams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilike: 21 gruodžio 2006 - 10:56
Na, manau, kaip mes augam ir taip matosi blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 11 13, 16:41)
Mes 4mėn. sveriam10kg.gimėm 4600g.Tai valgo tik MP bet jau po truputi pratinu ir prie kito.Nepasakyčiau kad storas tik stambus ir gan aukštas.svarbu kad sveikas ir stiprus  4u.gif

O tai gydytoja tau nesake,kad svoris yra labai perdidelis tokio amziaus leliui.ar jis gerai jauciasi?juk 10 kg turi sverti 1m.vaikas,o tavo leliui tik 4 men.
Atsakyti
Kiekvienas vaikas individualus, ir tikrai ner ko pergyvent kad tokie maziukai sveria daug, mano mazius 4 menesiu svere 10, dabar jau beveik metu sulaukes - 11 kg. Suejo 5 menuo, ir eme taip tysti, kad dabar 89 cm ugio. O jau pergyvenau, kad toks sunkus buvo, maniau, sakes, nupenejau. Vaikuciai patys susireguliuos, stambuoliukai gal kaip ir maniskis ruosiasi temptis i ugi. Svarbiausia kad vaikas sveikas, linksmas ir geros nuotaikos.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2006 12 21, 12:55)
Ačiū.  smile.gif  O gal man gali atsiųsti lentelę kur būtų surašyti pagal mėnesius koks turi būt ūgis ir koks svoris? Cia berniukams

Berniukams:
6 men.65-74 cm,7-10 kg(vidutiniskai)
7 men.67-76 cm,7.4-11 kg
8 men.68-78 cm,7.9-11.5 kg
9 me.69-79 cm,8.2-12kg
10 men. 70-80 cm,8.5-12.5 kg
11 men.71-81 cm,8.9-12.8 kg
12 men.72-82 cm,9-13 kg.
Atsakyti
QUOTE(jurga11 @ 2006 12 21, 12:19)
Kiekvienas vaikas individualus, ir tikrai ner ko pergyvent kad tokie maziukai sveria daug, mano mazius 4 menesiu svere 10, dabar jau beveik metu sulaukes - 11 kg. Suejo 5 menuo, ir eme taip tysti, kad dabar 89 cm ugio. O jau pergyvenau, kad toks sunkus buvo, maniau, sakes, nupenejau. Vaikuciai patys susireguliuos, stambuoliukai gal kaip ir maniskis ruosiasi temptis i ugi. Svarbiausia kad vaikas sveikas, linksmas ir geros nuotaikos.

Ačiū, paguodei rolleyes.gif Tikiuosi ir mano pasistiebs

QUOTE(Jurate26 @ 2006 12 21, 12:21)
Berniukams:
6 men.65-74 cm,7-10 kg(vidutiniskai)
7 men.67-76 cm,7.4-11 kg
8 men.68-78 cm,7.9-11.5 kg
9 me.69-79 cm,8.2-12kg
10 men. 70-80 cm,8.5-12.5 kg
11 men.71-81 cm,8.9-12.8 kg
12 men.72-82 cm,9-13 kg.


Labai tau ačiū aciuks.gif
aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti