Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

[quote=tiksliuke,2006 12 16, 14:07]
Na mums jau 8,5 mėn. ir sveriam tik 7,6 kg. Bet man dvi daktarės sakė kad mūsų mažutė auga gerai biggrin.gif Taigi labai nepergyvenk dėl svorio smile.gif Viskas bus gerai smile.gif Daktarė išrašė gerūjų bakterijų (Kreon) tai mažutė akyse taisosi blink.gif Ir valgo su dideliu apetitu thumbup.gif Paprašyk daktarikės, kad padarytų tyrimukus ir galbūt irgi pasakys kad profilaktiškai tų gerūjų bakterijų pagert.... bigsmile.gif
O kokius tyrimus dare,man idomu,nes mano maziuke labai nedaug valgo,mums 2men.o sveriam tik 4.9000kg(gimem 3.423),kai gyd.pasakiau,kad prastai valgo,tai tik pasake,kad ji neprivers juk valgyti vaiko blink.gif ,net jokiu tyrimu nepasiule daryti,o as nzn kokiu reikalauti,ar slapimo,ar kraujo g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandryte24: 17 gruodžio 2006 - 17:04
Kai mes buvome keturių mėnesių svėrėme 6400g ir buvome 65cm (gimėm3069g ugis50cm). Tada mums sustojo augęs svoris ir mes savo nuožiūra pradėjom valgyti papildomai. Dabar vis dar maitimu MP, valgom viska kas galima mūsų amžiui (dabar mums 8 mėn), o svoris auga labai lėtai g.gif , bet vis dar telpame į normos ribas.
O pas mus kortelėje yra įklijuotas lapas, kur ir yra kreivės.
Sėkmės visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate26 @ 2006 12 17, 16:47)
As turiu tokia knygele,kur svoris ir ugis surasyti koks turetu buti....T

Gal gali pasakyti ar mano sunelis įsitenka į normas. 5 mėn. svoris 8,2 kg, o ūgis tik 63 cm. Nors ir gimėm ne per didžiausi. Aišku valgymu nesiskundžiam biggrin.gif
Atsakyti
maniskej 4 menesiai ir trys savajteles, sveriam 7kg, o ugis 65cm smile.gif gydytoja sake, kad augam pagal visas normas thumbup.gif
Atsakyti
Labutis mano mergaitė 4,5 mėn svėrė 8,5kg, o ūgis 68 cm. o 5mėn ir savaitės 9 kg ir 69 cm. gimė 3.85 kg. Aš irgi tos nuomonės kad mišinukai pučia vaikučius mūsų suvalgydavo mažai o priaugdavo daug. Nuo 4 mėn valgom daržovių košę dabar jau ir kruopų ragaujam.
Atsakyti
na teisybė,vaikai geriantys mišinuką priauga daugiau svorio.dukrai 1m5mėn. ji sveria 12,100 o ūgis 87 cm. būdama 6 mėn. sverė 10kg. ūgis buvo 74 cm.
pradėjo vaikščioti,bėgioti ir taip tas svoris nebeaugo. iš burbulytės mergytės tapo normalaus sudėjimo vaikas. o labai aš pergyvenau dėl jos tokio didelio svorio,bet be reikalo...
Atsakyti
mums 3,5 menesio sverim kazkur 7 kg ugis 69 gk.gime 4,125kg ugio 56cm. wub.gif
nuo 2 savaiciu valgom misinuka hipp ir jau pradejau duot po truputi kosikiu pirktiniu.
daktarai sake kad mes per auksti tongue.gif .bet musu tetukas aukstas. tongue.gif
Atsakyti
Tai va,kad mes mamytės labai jau pergyvenam dėl visko...Nevalgo blogai,priauga daug svorio vėl blogai.Ir mes turim tą problemą,nors ir valgo mano mažoji nedaug,bet yra storuliukė. smile.gif 7mėn. svėrė 10.5kg,nors gimė tik3.2kg.Tikiuos,kad svoris ateityje taip neaugs,nes valgom košytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2006 12 17, 16:01)
mamytes noriu paklaust viena klausima ....nuo kada jus pradejot savo vaikelius sodinti ant puoduko?? g.gif mum 6men.ir jau galiu pagaut kada daro kaku. bigsmile.gif [daro  vienu laiku] 4u.gif


jei mažiukas pats tvirtai sėdi, tikrai gali sodint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(guguces @ 2006 12 17, 20:57)
Labutis mano mergaitė 4,5 mėn svėrė 8,5kg, o ūgis 68 cm. o 5mėn ir savaitės 9 kg ir 69 cm. gimė 3.85 kg. Aš irgi tos nuomonės kad mišinukai pučia vaikučius mūsų suvalgydavo mažai o priaugdavo daug. Nuo 4 mėn valgom daržovių košę dabar jau ir kruopų ragaujam.

Galiu paprieštaraut, kai vaikutis valgė mano pienuką, tai kaip mėnesis taip 2 kg, 1,5 kg.Tai liko tik mišinukas ir košytė, tai iškart normaliau, tik 800-1000 g. Taigi negalima vienareikšmiškai sakyti, kad mišinukai tukina.
Atsakyti
as manau, svorio problema yra ta, kad gydytojai nori, kad viskas tilptu i ju lenteles, pagal ju grafikus, i ju nustatytas normas. mes irgi nuo pat gimio turejom vargo su svoriu, bet dabar as nebe taip i tai reaguoju, kai sakydavo, kad vaikas per mazas, neauga ir t.t. visi mes esame individualus, kiekvienas vaikas skirtingas, o dar jei ir tevai ne is didziuju, tai ko noret is vaiko biggrin.gif
mamytes, jusu vakeliai nuostabus ir sveiki, o jei kas dris aiskinti, kad va, per mazas, valgyt neduodat ar pan, praleiskit pro ausis. vieni vaikuciai paauga 2 kg per menesi, o kiti tiek pasiekia tik per puse metu, svarbu, kad vaikelis sveikas butu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sandryte24 @ 2006 12 17, 18:01)
O kokius tyrimus dare,man idomu,nes mano maziuke labai nedaug valgo,mums 2men.o sveriam tik 4.9000kg(gimem 3.423),kai gyd.pasakiau,kad prastai valgo,tai tik pasake,kad ji neprivers juk valgyti vaiko blink.gif ,net jokiu tyrimu nepasiule daryti,o as nzn kokiu reikalauti,ar slapimo,ar kraujo g.gif ?

Taigi normaliai priaugot svorio, mes dviejų mėn. svėrėm 4800g. taigi nėra ko pergyventi tavo mažutė gerai auga. O šiaip jeigu viskas gerai (t.y. vaikas neserga) kraujo tyrimus daro nuo pusės metų... g.gif
Atsakyti