Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

QUOTE(vilmoska15 @ 2005 05 03, 16:25)
rekia ziuret ka gydytojai sako. svoris nustoja sparciai augti po 6 men. iki puses metu kudikis turi priaugti per pus daugiau svorio .pvz jei gime 4 kg  6 men turetu buti 8 kg, o iki 1 metu dar trecdali t.y 12 kg.  Bent jau as skaiciau taip. Bet aisku kiekvienas vaikutis yra skirtingas.


Teisingai tu skaitei. Aš pediatrės čia klausiau dėl to svorio. Tai sakė, kad metukų turi patrigubėti. Mums toli gražu iki patrigubėjimo. Per mėnesį daugiau nei kilogramą tikrai nepriaugs. Ūgis ir tas nustojo augti. Visi sako, kad aš išsigalvoju, kad viskas baigsis, išaugs, o aš negaliu nusiraminti, bijau, kad kas blogai nebūtų verysad.gif Nu tikrai nesmagu, kai visi benraamžiai vos ne ant pusės didesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasarėlė: 04 gegužės 2005 - 22:16
QUOTE(Vasarėlė @ 2005 05 04, 22:16)
Teisingai tu skaitei. Aš  pediatrės čia klausiau dėl to svorio. Tai sakė, kad metukų turi patrigubėti. Mums toli gražu iki patrigubėjimo. Per mėnesį daugiau nei kilogramą tikrai nepriaugs. Ūgis ir tas nustojo augti. Visi sako, kad aš išsigalvoju, kad viskas baigsis, išaugs, o aš negaliu nusiraminti, bijau, kad kas blogai nebūtų  verysad.gif Nu tikrai nesmagu, kai visi benraamžiai vos ne ant pusės didesni.

O gal jus su vyru esat negigantai,tai ir vaikiukas nedidukas? g.gif
Mano pana irgi palyginus su kitais,mazyte. 6 men. svere 7.300.Ji gime mazo svorio ir niekaip bendraamziu nepasiveja.As irgi is pradzi labai nervavausi,bet dabar ramiau i viska ziuriu.Jeigu vaiko psichomotorine raida normali,tai gal viskas tvarkoje?
Vasarele,o gal tau reiktu pas koki kita vaiku gydytoja pasikonsultuoti?
Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė @ 2005 05 04, 22:16)
Teisingai tu skaitei. Aš  pediatrės čia klausiau dėl to svorio. Tai sakė, kad metukų turi patrigubėti. Mums toli gražu iki patrigubėjimo. Per mėnesį daugiau nei kilogramą tikrai nepriaugs. Ūgis ir tas nustojo augti. Visi sako, kad aš išsigalvoju, kad viskas baigsis, išaugs, o aš negaliu nusiraminti, bijau, kad kas blogai nebūtų  verysad.gif Nu tikrai nesmagu, kai visi benraamžiai vos ne ant pusės didesni.

Na mums jau virš metukų bet mes irgi prie coliukių,sveriam tik 9 kg,ir ūgis 75 cm., o gimėm 2840 g. Pirmus mėnesius priaugdavomepo 700 gr., o veliau ir po mažiau. Maitindavau pati,nors gydytoja siūlydavo primaitint,bet mano vaikas net nežino kas yra buteliukas. Ir ką 9 mėn. mes pirmakart priaugome 1,200 g.tai man laimės buvo pilnos kelnės, o dabar ir vėl priaugame po 300-400 g. o apetitas pas mus irgi ne išgeriausių. Visdėlto vaikas juda nesėdi juk vietoje. Ir nenorėk, kad visi vaikai svertu po 12 ir daugiau kilogramų, mamatysi viskas susitvarkys ir negalvok, kad nepriaugs,nes kai įsikali sau į galvą tai daugiau nieko ir nesitiki mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desta: 05 gegužės 2005 - 09:31
Sveikos,mamytes !Pas mus irgi tokia pati problema,mano dukrytei siandien 8 men,dar nespejom pasisvert,kita sav.eisim,bet pries men.sverem tik 7.100,per ana men.vos 100gr.priaugo,nemanau,kad ir per si bus ka daugiau.Irgi labai panikavau,nes taip pat tik pirmus du men po 800g. priaugom,o toliau maziau ir maziau.Dar dabar pati maitinu,man irgi gyd.jau nuo 4men.kosem siule primaitint ir misinukais,nors mano pieno upes tekejo ir dukrelei tikrai jo netruko,todel nepaklausiau,nes is alkio,jei mano pieno mazai butu,mazoji ne karto neverke.Be to pas mus ugis tai auga ir dar kaip,gal dabar kiek aprimo,todel i akis krenta,kad labai kuda ir ilga,sako visi,manekene bus smile.gif Kosiu valgyt irgi nemegeja,bet nemanau,kad tai tragedija,nes siaip ji labai judri,todel ir iseikvoja visas kalorijas,jau nuo 6 men pati atsistojo ir isikibus visur bando eit,o ropoja nuo 5men,taigi visalaik juda,linksma.Kaipsakant neatrodo ligone! Todel manau,jus irgi nepanikuokit,o ypac nepakeiskit savo pienuko i misinukus,nes tik jis geriausias maistas ir beabejo vaistas jusu mazuciui.
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2005 05 05, 08:08)
O gal jus su vyru esat negigantai,tai ir vaikiukas nedidukas? g.gif
Mano pana irgi palyginus su kitais,mazyte. 6 men. svere 7.300.Ji gime mazo svorio ir niekaip bendraamziu nepasiveja.As irgi is pradzi labai nervavausi,bet dabar ramiau i viska ziuriu.Jeigu vaiko psichomotorine raida normali,tai gal viskas tvarkoje?
Vasarele,o gal tau reiktu pas koki kita vaiku gydytoja pasikonsultuoti?


Nesam su vyru aukšti, bet pažiūrėjau savo kortelėj-jo amžiaus daugiau svėriau. Dėl svorio dar pusė bėdos būtų, bet kad ir ūgis nebedidėja blink.gif Bijau, kad augimo hormonai nebūtų sutrikę. Gydytojas sako, kad tikrai ne, ir šiaip tokio amžiaus vaiko dar neištirsi. Artimieji ir draugai sako, kad aš čia kaip sakoma "padaju duchom". Bet kuri mama nenori, kad vaikui būtų kuo geriau.Tikrai nenoriu, kad visur mažiausias būtų. Pats paaugęs pergyvens, juo labiau kad berniukas.
Valgyt siaubingai nenori.Suvalgo tik pusę reikiamos normos, jau kartais vos ne verkdama su šaukštu paskui lakstau. Kaip į stebuklą žiuriu į noriai valgančius vaikus.Šiaip judrumo neišpasakyto, 5.5 mėnesių pradėjo ropoti, sovėti. Atsistojęs greit pradėjo įsikibęs eiti. Tai net nežinau iš kur tos energijos pas jį, kai taip nevalgo g.gif
Atsakyti
as nemanau kad negalima istirti jei mamyte tau baisiai neramu del tu augimo harmonu paprasyk pas endokrinologus bet tikiu kad jums viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Mes iki 6-to mėn.priaugadavom beveik po kilogramą, o dabar tik po 300g. Ir visai nesijaudinu, nes taip ir turi būti rolleyes.gif Juk vaikutis pradeda daugiau judėti thumbup.gif
Ir mūsų pediayrė sakė, kad iki metų jei vaikutis sveria 10kg. yra viskas tvarkoj mirksiukas.gif Kadangi dabar mums 9 mėn.,ir sveriam 9kg. tai as nesibaiminu...

Susirūpinti turėtų tos mamos, kurių vaikučiai dar nėra 6 mėnesių .Tada, manau, reiktų galvoti apie primaitinimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitetyte @ 2005 05 04, 13:13)
Mes irgi pirma ir antra menesi normaliai priaugome po 700 g., o va treciam suejus tik 300 g. Daktarai siulo primaitineti, o mes nelabai norim... sad.gif


Jei pieno pakankamai tikrai neverta primaitinet.
Nes jei vaikas nebadauja, tikrai damaitinet neverta.

Va mes tai svorio kiekviena men labai mazai priauginam, o tystam tik i ugi. Kadangi mano mazoji labai linksma, aktyvi. O be to as visa gyvenima buvau labai smulki, tetukas irgi is tu kurie svorio neaugina.
Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė @ 2005 05 05, 20:48)
Nesam su vyru aukšti, bet pažiūrėjau savo kortelėj-jo amžiaus daugiau svėriau. Dėl svorio dar pusė bėdos būtų, bet kad ir ūgis nebedidėja  blink.gif Bijau, kad augimo hormonai nebūtų sutrikę. Gydytojas sako, kad tikrai ne, ir šiaip tokio amžiaus vaiko dar neištirsi. Artimieji ir draugai sako, kad aš čia kaip sakoma "padaju duchom". Bet kuri mama nenori, kad vaikui būtų kuo geriau.Tikrai nenoriu, kad visur mažiausias būtų. Pats paaugęs pergyvens, juo labiau kad berniukas.
Valgyt siaubingai nenori.Suvalgo tik pusę reikiamos normos, jau kartais vos ne verkdama su šaukštu paskui lakstau. Kaip į stebuklą žiuriu į noriai valgančius vaikus.Šiaip judrumo neišpasakyto, 5.5 mėnesių pradėjo ropoti, sovėti. Atsistojęs greit pradėjo įsikibęs eiti. Tai net nežinau iš kur tos energijos pas jį, kai taip nevalgo  g.gif

Nesinervuok,gi jeigu judrus guvus bachuriukas,vadinasi sveikas.Cia is senu laiku visi dievina rubuilius storuliukus,o sveikatai tai visai ne i nauda.Paprasyk endokrinologo konsultacijos,bus ramiau tau.Pas mus mokykloj puse bernu iki 9 klases buvo kaip nykstukai,o po to kokie milzinai isaugo biggrin.gif
Atsakyti
Mano mažei 6 men. ir ji sveria vos 6.500 kg (kaip tik siandien svėrėmės). Kai pamačiau skaičius svarstyklių, tai net karštis išmušė, nes ji kerta jau du kartus su pasimėgavimu košes(po 100-150 g), ragauja tyreles, bet svoris dar nei kart nebuvo priaugęs daugiau nei 600 g. Tačiau gydytoja labai ramiai į tai žiūri, sakydama, pažiūrėkit koks judrus ir aktyvus jūsų vaikas, jau moka sėdėti ir laikydamasi stovėti.
Taigi vieni vaikai drūčkiai, kiti cuoliukai. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Mes jau antras menuo kaip svorio priaugom tik 150g/men, o i ugi nieko. Nors pirmais menesiais augom valandom ne dienom. Gydytoja sake nesijaudinti, nes tokios stagnacijos raidoje yra normalus reiskinys.
Atsakyti
smile.gif labutis mano dukrytei 11men sveriam 8kg.ugis69.
ir mums taip buvo nueini pas daktara svertis ir nieko nepriaugo cry.gif 7-8men toks pat svoris, 9-10ir vienodas. Kraujo tyrimus darem sveikute,judri mergaite. mes su vyru kai buvom maziukai ir smulkus buvome ax.gif
Atsakyti